Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar acil yardım( Yarın motor bakmaya gidiyorum Ramzey QM 200 GY)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neyse arkadaşlar tüm yorum yapanlara tekrardan teşekkür ederim. yarın gelişmeleri aktaracağım size belki biner üstüne giderim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arkadaşlar motor için 2550 ye anlaştık motor gerçektende görünüş olarak çok temiz adam 300 metre yakınımda oturuyo her türlü kefil oldu her sorunda yardımcı olurum dedi yarın gidip bi motorcuya göstermek istedim istediğine götürebilirsin dedi motorun sesini beğendim amortisördende ses gelmiyo fiyat olarak nasıl sizce motorun 1.5 sene garantisi devam ediyor

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    verdiğin fiyatlara ybr 125 ler var. neden düşünmedin ybr'yi? illa enduro olacaksa biraz daha araştırmalısın bence. alırsan da kazasız sürüşler dilerim.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verdiğin fiyatlara ybr 125 ler var. neden düşünmedin ybr'yi?
    Evet bırakın 2 aya kalmaz forumun en gözde üyesi olur sinyalim bozuk egzozum düştü yedek parçası yok günde 10 topik..

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Abartmayalım arkadaşlar,alan zaten severek ve beğenerek almış.
    Hadi hayırlı olsun arkadaşım motorun, kazasız ve belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    paraya ihtiyacı varmış,2350 ye alırsın sana söyliyim,aynı motordan _cns_monero_ cansu da da var,gayet memnun motorundan,ne kadar cıbırı sevse de,,,,yeni ve güçlü motor,kaçırma bence ,zorlarsan düşük fiyata alırsın,hadi enf azla 2400 olsun,değer bence

evet arkadaşlar enduro istiyorum ya cidden bu kadar kötümü yani tamam çin malı ama illa her yari dağılıyomu ben kullananlardan duyduğum ramzeyin iyi olduğu yönünde daha almadım ama anlaştık alacağım gibi duruyo. boy 190 diğer motorlar altımda bisiklet gibi bide başlangıç olarak kaliteli bişide almak istemedim zaten 1 sene falan kullanıcam sora büyütüp t.a. almayı planlıyorum.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar enduro istiyorum ya cidden bu kadar kötümü yani tamam çin malı ama illa her yari dağılıyomu ben kullananlardan duyduğum ramzeyin iyi olduğu yönünde daha almadım ama anlaştık alacağım gibi duruyo. boy 190 diğer motorlar altımda bisiklet gibi bide başlangıç olarak kaliteli bişide almak istemedim zaten 1 sene falan kullanıcam sora büyütüp t.a. almayı planlıyorum.
    Alma yedek parça sıkıntısı da var..

RMZ GY200 Cross 199 cc. 16Hp.güç 25 Nm. tork üreten BALANSÖRLÜ Güçlü bir makine

tork a bak tork a maşalah ,30 bg lik falkon 33 nm tork veriyor...
    ne gerek var falcon a ............................
    yazarken dikkatli olalım arkadşlar...
    kimse yanlış anlamasın....................

Motosikleti
    ramzey 200cc
    bu makinelerde yedek parça sıkıntısı bayilerin parçalarını stoklarda bulundurmadıklarından kaynaklanıyor. ybr ya da titan gibi bir makine olmaması yedek parça sıkıntısı yaratıyor. 2500tl ye alınabilir bir motosiklet. bendeki hiç sorun çıkarmadı diye seninki de çıkarmayacak anlamına gelmiyor. fakat çıkaracak diye birşey de yok.

sen motosikletine özen gösterirsen seni yolda bırakacağını düşünmüyorum.

garantisinin devam etmesi de artı bir avantajın olur işte.

şimdiden haırlı yolculukların olsun, tekerin yere tırtıklı bassın
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

arkadaşlar adamla büyük ölçüde anlaştık hatta adam ilana satıldı yazısını vermiş akşam beni aradı kesin alacakmısın die bende yarın bi motorcuya gösterelim bi sorun çıkmazsa alıcam dedim ben motoruma güveniyorum dedi 1 tane vida değişmiş derse alma zaten motoru dedi bende ok o zaman yarın baktırırız dedim. eğer nasipse yarın baktırıp pazarteside satış işlemlerine başlıycaz. Bide arkadaş çantayıda veriyo olsun 120 lira çanta işimi hayli hayli görür zaten

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    kimse kullanmadığı motor hakkında yorum yapmasın arkadaşlar, ramzey 200gy'de diğer çinli kroslarlada karşılaştırmayın, aralarında kalite ve motor olarak fark var, diğer çinliler 2000tl satılırken bizler 3750tl verip boşuna bu makineyi almadık, araştırın kulaktan dolma insanları yönlendirmeyin, yedek parça sıkıntısı yok sadece bayiler ellerinde parça stoklamıyorlar fabrikada her parçası mevcut arayıp sorabilirsiniz, kendim kullanıyorum ve temiz bulacağınız ramzey 200gy gözü kapalı alabilirsiniz.
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    hayırlı olsun kardeşim ben de bugün aldım valla sahibinden de benim de altımda 200 cc kros vardı asfalta indik galiba artık motor çok temiz duruyor ayrıca ben o kadar temizini bulamadım valla ss nin bu paraya bu köfte benimki de
    http://www.sahibinden.com/96_model_9...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:47 ----------

Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse kullanmadığı motor hakkında yorum yapmasın arkadaşlar, ramzey 200gy'de diğer çinli kroslarlada karşılaştırmayın, aralarında kalite ve motor olarak fark var, diğer çinliler 2000tl satılırken bizler 3750tl verip boşuna bu makineyi almadık, araştırın kulaktan dolma insanları yönlendirmeyin, yedek parça sıkıntısı yok sadece bayiler ellerinde parça stoklamıyorlar fabrikada her parçası mevcut arayıp sorabilirsiniz, kendim kullanıyorum ve temiz bulacağınız ramzey 200gy gözü kapalı alabilirsiniz.
    ben 1 yıldır 200cc skygo crossa biniyorum sadece dağ taş geziyorum bozdağ diye biryerdeyim daha hiç arızası yolda bıraktığı bi tepeyi çıkmadığı olmadı şükür nerdeyse gün boyu üzerinden inmiyorum ama aslanlar gibi de bakımını yapıyorum her gün zincir yağlaması her 1000 km de yağ değişimi arada hava filtresini temizliyorum bazen de karburatörü su falan girmişse bence bakımla alakalı motor tamamen...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    arkadaşlar adamla büyük ölçüde anlaştık hatta adam ilana satıldı yazısını vermiş akşam beni aradı kesin alacakmısın die bende yarın bi motorcuya gösterelim bi sorun çıkmazsa alıcam dedim ben motoruma güveniyorum dedi 1 tane vida değişmiş derse alma zaten motoru dedi bende ok o zaman yarın baktırırız dedim. eğer nasipse yarın baktırıp pazarteside satış işlemlerine başlıycaz. Bide arkadaş çantayıda veriyo olsun 120 lira çanta işimi hayli hayli görür zaten
    hadi bakalım ozaman şimdiden hayırlı olsun. memnun kalacağından şüphem yok.
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Motosikleti
    arora KS150-23
    hayrlı olsun tekerin yere düz bassın

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    motoru kötülemelerine bakma sen beğendiysen sorun yok. adam gibi kullan bakımını eksik etme gider o. hayırlı olsun.
    ben de hala bulamadım ramzey. 2 tane lazım .

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    eyvah bea alırdın sen oo motoru 2.300 e de hata ettin böle bir motor işine girerken alım satımda olsun nakit canlı kımıl kımıl oynayan 2.300 tl elinde tutsaydın ustanıda hemen yanında getirseydin ustaya 20 tl vericektin 2.320 tl motor sahibi olurdun yapmayın böyle hatalar arkadaşlar piyasada şişiyor sonra 1.400 liralık motora adam 2.000 tl yazıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    temız motora benzıyor. fıyatı bıraz cekmeye calıs. bır kullan bak bakalım sesı gıdısı yol tutusu nasıl.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru kötülemelerine bakma sen beğendiysen sorun yok. adam gibi kullan bakımını eksik etme gider o. hayırlı olsun.
    ben de hala bulamadım ramzey. 2 tane lazım .
    yav sen aklı başında adamsın...napıcan bu çayna kroslarını...elinde kalacak...bak elim ağırdır nazımda geçer sana...aldırmammmm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler