Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

lütfen paylaşın...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawazaki zx9r 1998
    öncelikle slm arkadaşlar bu günden itibaren bende artık sizlerdenim..sizden yardım bilgi ve tecrübelerinizi benimle paylaşmanızı istiyorum..yıllardır içimde olan motor hevesine dün yenilerek kawazaki zx9r aldım..1998 model bi motor ama mükemel denecek şekilde temiz ve titiz bakılmış.sahibine acil para lazım olduğu için satmak zorunda kaldı. bende hem ona yardımcı olamak hemde eski modelde olsa bu tarz bir motora sahip olmak istedim ama bu motor konusunda sıfır bilgim var..kulaktan dolma şeyler ve sağibinden aldığım bilgiler..bu tip motor kulanan yada kulanmış olan arkadaşlardan ricam bildikleri herşeyi paylaşmaları.. ben fazla süratı sevmem bana göre güçlü bir motor kısa yolarda boş zamanlarımda kulanırım yarış yada çok uzun yol tutkum yok.sesine ve duruşuna hayranım..almasaydın eski falan demeyin zaten söylemek istemiyorum baya uygun aldım. yani verdiğim para sorun değil sadece nasıl kulanmalıyım nelerine dikkat etmeliyim 11 yaşında bu kadar güzel durmuş motoru bu kıvamda nasıl tutarım aklınıza ne geliyorsa söyleyin birde şuna takıldım motor cok güçlü 900 cc şehir içi kulanılmaz dediler hararet yapar motor yakar dedi bi kaç kişi ama bu motorlar su soğutmalı acaba yakarmı şaşırdım....şididen bilgileriniz için teşekürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    aramıza hoş geldinn..
    burayı face book la karıştırma halka açık zatennn
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    kawazaki zx9r 1998
    motor resimde görünen resim eklemeyi bulamadım yoksa daha yolayacaktım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:51 ----------

anlayamadım mezit

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    öncelikle motorun hayırlı olsun
    siteyi dikkatli incelersen birçok bilgi alabileceğinden eminim

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoş geldinn..
    burayı face book la karıştırma halka açık zatennn
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    hiç motoru bilmeden 900ccye binmek biraz intihar gibidir. bi süre trafiğe çıkmamalısın bence. birde su soğutmalı ise yanmaz, hararet yapmaz kolay kolay
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Panther 100*
    900 cc 0 bilgi aramıza hoşgeldin

Eğitim alırsan hertürlü kullanabilirsin kardeş 3-4 aylık eğitimler 150-400 ytl civarı

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hoş geldiniz ve Hayırlı olsun. Gereken bakımı zamanında yapılmış ve itina ile kullanılmış bir makina hiçbir zaman eski olmaz. Eski olan tek şey yenilere göre teknoloji farkıdır. şimdiki teknolojide mekanık ve elektronik beraber çalışır. Tabi bu sistemlerde avantaj kadar dez avantajda mevcüt. Zaten sizde bunun bilincinde olarak aldığınıza göre sorun yok. Yalnız yeni kullananlar için güçlü ve atak makina bu konuda çok dikkatlı olmanız gerek. Su suğutmalı makinalar şehir içi trafikte hararet yapmazlar. Çünkü soğutma sisteminde bulunan su sürekli olarak motorun içinde hareket ederek ısıyı normale indirir. Hava soğutmalı makinalar rüzgarın etkisi ile soğutmayı sağladığından şehir trafiğinde harareti onlar yapar. Tekrardan güle güle kullanın..

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı eser46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim alırsan hertürlü kullanabilirsin kardeş 3-4 aylık eğitimler 150-400 ytl civarı

nerde var eğitim ??? 3-4 ay boyunca yani kışın işim çok müsait hemen katılmak isterim

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    öncelıkle aramıza hoş geldın merak etmek ınsanın doğasında var ama hiç tecruben yoksa ne dıye o makınayı alırsın be kardeşim senın sevenlerın yokmu neyse almışsın bırkere ALLAH kaza bela vermesın acaba nekadarı toplanmış bır motor bılmıyoruz su soğutmalıda olsa hararet yapar kaldıki motoru iyi olmayan arabalar bıle trafıkte hararet yapıyor sebep ve nedenleri cok o yuzden motoru bılmek lazım durumu nasıldır .guzel görünüyor olması yeterlı değil ciğeri saglammı makınenın hadı denk geldıde ıyı aldın dıyelım bence sürüş teknıkleri veren kurslar var gıt eğitimini al öyle bın o aletın şakası yok espırıyı ve şakayı sevmez o kaldırır atar haberın olsun

Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde var eğitim ??? 3-4 ay boyunca yani kışın işim çok müsait hemen katılmak isterim

Malatyalımısın?

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Türkiyeliyim ???? eğitim nerde var hemen katılacam

Türkiyeliyim ???? eğitim nerde var hemen katılacam
    Hepimiz Türkiyeliyiz

Profilde Malatya yazıyor.

http://www.ozcem.com.tr/malatya_surucu_kurslari.asp

burada bayağ adres ve Telefon var. Eğer istanbulluysan

Honda.com.tr de Motorsiklet bölümüne gir orada kurs listesi var. eğitim

Bayağ işini görür.

Keşke daha önce ufak cc bir makine alsaydın.1. viteste 100 km hız yapan bir makineye binmek ve tecrübesizliğinde verdiği sonuçlar çok ağır olabilir.Şu anda 8-10 hp bir motosiklet kullanıyorum.Ve inan bana yetip artıyor.1. viteste şahlanmak istiyor gibi.Bunun 10 katı güç Hayal edebiliyor musun? Hayırlı olsun motosikletin resimlerini bekliyorum.Forum olarak sana elimizden gelen yardımı da yaparız.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bu makina senin tabutun olabilir...aman dikkat...kelimeyi özenle seçtim...motor hakkında bişey bilmiyor olman sürüş tecrübesi olmadığın anlamına gelmiyor tabi ki...ama bazı zevkler öldürebilir...o motorun eğitiminide Honda da eğitim veren kişiler bence yeterince anlatamaz...SS tecrübesi çok farklı bir donanım ister...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    verdiğiniz linkteki sürücü kursu
    10 Saatlik Paket Programı 400 TL
    15 Saatlik Paket program 500 TL *** bunlar otomobil direksiyon kurs fiyatları

honda eğitim merkezi güvenli sürüş 1-2 toplam 8+16 saatlik programlar var .. fiyatlar 280+280 yani 560 TL

yani bahsettiğiniz gibi 3-4 ay böyle bir eğitim veren kurum yok ...

zaten arkadaşımız GS1 ve GS2 alsa bile ZX9 gibi bir makinayı kullanacak teori ve tecrübeyi toplam 3 iş gününde asla kazanamaz ....

sevgili yolcu35 kardeşim sen bu motosikleti bırak bir köşeye ve kullanma ... git düşük cc bir motosiklet al , teorini ve pratiğini arttır , kendini hazır hissedene kadar zx9 gibi bir motorun olduğunu unut !!! söylediklerim sana yanlış gibi gelebilir ama inan zarar görmeni istemem !!!! Allah hayırlı uğurlu etsin , zamanı gelince kazasız belasız kullan motorunu

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    sevgili yolcu35 kardeşim sen bu motosikleti bırak bir köşeye ve kullanma ... git düşük cc bir motosiklet al , teorini ve pratiğini arttır , kendini hazır hissedene kadar zx9 gibi bir motorun olduğunu unut !!! söylediklerim sana yanlış gibi gelebilir ama inan zarar görmeni istemem !!!! Allah hayırlı uğurlu etsin , zamanı gelince kazasız belasız kullan motorunu
    aynen katılıyorum, bu motosikleti uzun bir süre unutmanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    kawazaki zx9r 1998

teşekürler

arkadaşlar ilginizden dolayı çok teşekür ederim..bişeyi yanlış anlatım galiba motoru kulanmayı bilmediğim anlaşılmış..cevremde cok motorcu arkadaşım var çok defa uzun yol yaptım onlarla kulanma teçrübe konusunda eksik değilim fazla süratta yaptım yeri geldi ama sevmem hayatımı seviyorum ona göre sürüyorum ..benim sizden istediğim bu motorun teknik özelikleri kulanma şekli yani bakımı falan bu motorun püf noktaları.. sonuçta motor bindim ama sahip olmadım şimdi eskide olsa edindim tesadüfende olsa gercektende ciğer bakım olarak süper bir makina acayip titiz birinden aldım .mesela en ufak parcasını bile uydurma takmamış hep orjinal kulanmış ve değiştirdiği tüm parcaları saklamış ve kendi servisinde yaptırmış yani ii makina istiyorumki iide kalsın yardımçı olursanız bu konuda sevinirim..arkadaşlarımdan fikirler ve bilgiler alıyorum ama belki farklı birşey yakalarım burda teşekürler..

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    aramıza hosgeldin abi git bi egitime yazıl bence madem para okadar mügim değil kaliteli bir egitim al ve vitesleri freni gazı iyice kavrayana kadar kapalı bir alanda alıs veya ne biliyim trafigin olmadıgı yerlerde motor iyi güzel 98 model cok sorun yasıcagını düşünmüyorum ama 2008 modellere göre fazla yaşıyabilirsin cok gaza gelme basma daha yeniymişsin çakıllı yollarda yatma mümkün oldugunca tecrübe kazanana kadar makasa girme. ve kesinlikle korumasız binme mümkün oldugunca kaliteli korumalar al ne diyelim hayırlı olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler