Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kiminle Motor Sürülür?

Motovento
    REKLAM ALANI

Okunması gereken konu uzun zamandır forumda değinilmiyor hort...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ah abim ahhhh.Sevdiğin işi yaparken ölmek istiyorum demiştin,kırmadı seni yaradan...

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Carl Gustav nickini görünce gelen değişik his...

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    vay be bunları gercekten rahmetli mi yazmış ilginç, yazdıkları çok doğru ama imamın dediğini yap, yaptığını yapma sözünü de eklemeli sonuna..

bilinçli biriymiş lakin motosiklet üzerinde kendini kaybedenlerden di sanırım çok vahim videoları var , kendisini hiç tanımadım ama ona çok benzeyen bir arkadaşım vardı , pek videoları falan yoktu ama böyle çok güzel yazıları vardı vstromturkiye de , videoları olmasada nasıl sürdüğünü beraber gittigimiz gezilerde görüyorduk , maalesef o da şimdi aramızda değil, çok üzüldük gidişine , gizli gizli tahmin edebiliyorduk ama ölümü o na hiç yakıştıramazdık..

Gençler , en iyi süren motorcu torunlarını da motorunda gezdirebilendir.. virajda dizini yere değdiren, teker yapan , arkayı sardıran falan değildir,
    avucunuzdaki fasulye tanesi kadar sekafoid kemiklerinden biri bile kırılsa , bir ömür boyu bununla ilgili sıkıntı yaşarsınız..

kimse bana koymaz , böyle motor kullanmak çok keyifli saçmalığına kendini kaptırmasın , daha görmediğimiz on binlerce km yol var dünyada..

kim söyledi hatırlayamadım , pistte en yüksek puanı gün sonunda eve gidebilen alır demişti profesyonel bir sürücü..

daha çok sürelim ama eve dönebilecek şekilde lütfen..Allah hepimizi kazalardan korusun rahmetlinin mekanı cennet olsun , ne mutlu ona bu kadar çok seveni varmış , bu sevgi selini görünce kendimi cenazesine gitmek mecburiyetinde hissettim inanın..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Önce kendi güvenliğinizi sağlayın sonra etrafınızdakilerin.Uçakta bile oksijen maskeleri için durum böyledir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler