Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosikletliyim,HAKLIYIM hakkımı sonuna kadar savunurum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Günler öncesinden dün yani 24 ekim cumartesi günü yeğenimle beraber şehrimizin enfes çam ormanlarıyla kaplı olan mesire yeri çamlıcada akşam sucuk yemeğe kararlaştırdık.Vakit tamam olunca motosikletimle yeğenimi çalışıtığı yerden alıp tansaşa alışveriş yapmak üzere geldim.Gayet medenice alışveriş merkezi önünde bulunan otoparka motorumu park edip alışverişimizi yaptık,çıkıyordukki benim motorun yanına (nasıl becermişse) bi skoda pickup sıfıra sıfır yanaşmış,sürücü inmiş fakat sağ tarafta oturan şahıs motosikletimden dolayı kapıyı açıp inemiyor,ve açık olan camdan sürücüye şu motoru çekte ineyim diye nara atıyor sürücü ise nasıl çekeyim elin motorunu diyerek çekimser kalıyorBense o anda gayet nazik biçimde olaya müdahele ederek -tamam geldim çekeyim kardeşim motoru- deyip elimi debriyaj manetine atmıştımki sağda oturan annesi müstesna şahısın .... dumun yerinde araba gibi çekmişsin bunu buraya demesiyle konu artık motosiklet ve camiasına hakarete girince bende doğal olarak savunmaya geçtim ve -afedersin birader nereye koyacaktım motoru? die sordum ve -otopark lan burası koyamassın buraya cevabını aldıktan sonra -ee bununda plakası var bundada ruhsat var bunu kullanmak içinde ehliyet gerekiyor senin arabandan farkı neki bunun otoparka koyamıyorum diye sorunca-al motorunuda s..... tir git şuradan die kovulduk efendiliği son ana kadar muhafaza etmeyi prensip haline getirdiğim için motoru hafifçe sağa çektim ve lavuğun inmesine müsade ettim,kaskımı taktım ve montumu giydim ve mafya babası kılıklı bağrı kıllı abimizden motoruma binebilmek için çekilmesini(çünkü arabadan indi fakat bu sefer motorumun sol tarafıyla arabası arasında duruyor ve ben motora soldan binerim)rica ettim ve tekrar-nie çekiliyorum lan al motorunu s....tir git cevabını alınca içimden lahavle okuyarak sağdan debriyajı sıkarak motora binmeden geri çekiyordum fakat (dünyaya gelmesinde kesin birden fazla erkeğin katkısı olduğuna inandığım) abimizin kaskıma eliyle tık tık tık diye vurarak- geri vitesi yokmu lan bunun şerefsiz demesi üzerine motoru ayakçığına terk ederek abimize doğru yürüyüp yeni aldığım LS2 TARGET kaskımla kafayı gömerek artık filmi kopardım abimizin yüzünden fışkıran kanı kaskımın camından elimle silerken gördümki yeğenim yaklaşık 2 litre pet şişe boyutunda olan bi odunla sürücüye abimize dalmış pozisyonda yeğeni kenara çekip haksızlık olmasın diye kaskımdan sürücüye abiyede tattırdım bi miktar sürücü abimizde yere uzandı o sırada acı bi fren sesi eşiliğnde bi eski kasa doğan yanaştı marketin önüne ve içlerinden(arkadaşlarıymış) ellerinde bira şişeleriyle 5 kişi indi ben ilk önüme gelene kafayı gömdüm gene fakat karnıma aldığım tekme darbesiyle nefessiz kalıp yere düştüğümü hatırlıyorum sonrasındada yerde (5 kişiden) afiyetle bi ton tekme yedik ve polis geldi.SONUÇ: Yeğenim veben Aldığımız darbe(yediğimiz dayak) neticesinde 3 gün iş göremez raporu kasktan tatma şansına nail olan abilerde 10 gün iş göremez raporu (iki abinin burnu bi abinin ise ön iki dişi kırılmış) karşılıklı şikayetçi ve davacıyız.P.tesi savcılığa gidip ifade vericez sonrasıda mahkeme olur sanırım.LAKİN EN ÖNEMLİSİ MOTOSİKLETİ KÜÇÜK DÜŞÜRMEDİM YA HAKKIMI SAVUNDUM YA BU BANA YETTİ arkadaşlar.Biraz uzun oldu fakat paylaşmak istedim sağlıcakla kalın.
    DALGIC_800, ero__, banno1957 ve 22 diğerleri bunu beğendiler..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun...bendeki bu eldiven var ya içimde ayıyı canlandırdı gibi...kodumu Raki Bolboğa kroşesi yerine geçer...
    egelim 43 ve agrasiwe bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Sağol
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    doğandan inen hötorolar olay yerine bu kadar nasıl kısa zamanda ulaştı sorun orda...
    egelim 43 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    hocam geçmiş olsun,sabrında bir sınırı var adama kafayı gömmene sevindim ama keşke kafayı gömdükten sonra olay yerinden uçsaydın
    egelim 43 bunu beğendi.
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    turuncu!!
    gerektiği yerde diş göstermek önemlidir kim olsa o kaskı tattırırdı bence mahkemede şahit gerekirse ordan geçen vatandaş olabileceğimi belirtirm ;)ayrıca geçmiş olsun
    egelim 43 bunu beğendi.
    0-100 sana kalmış 100-0 1 saniye...

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğandan inen hötorolar olay yerine bu kadar nasıl kısa zamanda ulaştı sorun orda...
    Karakolda öğrendiğime bira almaya gelmişler oraya ve arkadaşlarıymış tesadüf yani

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    galiba arkadaş kütahyalı,bence kütahyalı arkadaşlar gidip şahitlik yapsınlar
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam geçmiş olsun,sabrında bir sınırı var adama kafayı gömmene sevindim ama keşke kafayı gömdükten sonra olay yerinden uçsaydın
    saol tam uçacaktık fakat eski kasa doğanın gelmesi talihsizlik oldu işte

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    geçmiş olsun ancak kavgaya girerek ve ilk vuran sen olarak iyi yapmamışsın ... polisi ilk başta arasaydın , hakaret ve tehditten tazminat davası açardın ( aynısı başıma geldi 3 kişi küfür etti bana, tekrar tekrar uyardım yine küfür ettiler , sonuç dövdüm ama 3.000 'er TL davada haksız duruma düştüm ve 9.000 TL veremeyeceğim için kanı 3 kuruş etmez adamlarla müzakere aradım ) ... adalet inşallah haklının yanında olur diyelim .....
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kamehame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerektiği yerde diş göstermek önemlidir kim olsa o kaskı tattırırdı bence mahkemede şahit gerekirse ordan geçen vatandaş olabileceğimi belirtirm ;)ayrıca geçmiş olsun
    Saol kardeşim şahit olarak tüm tansaş personeli ve yakındaki shell benzinliği çalışanları yanımda zaten

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    abi bide araba değilki motor bu,levye falan taşiyim desen nası taşiycan
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun ancak kavgaya girerek ve ilk vuran sen olarak iyi yapmamışsın ... polisi ilk başta arasaydın , hakaret ve tehditten tazminat davası açardın ( aynısı başıma geldi 3 kişi küfür etti bana, tekrar tekrar uyardım yine küfür ettiler , sonuç dövdüm ama 3.000 'er TL davada haksız duruma düştüm ve 9.000 TL veremeyeceğim için kanı 3 kuruş etmez adamlarla müzakere aradım ) ... adalet inşallah haklının yanında olur diyelim .....
    Haklısın fakat o anda çok sağlıklı düşünemiyor işte insan sanada geçmiş olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:40 PM ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bide araba değilki motor bu,levye falan taşiyim desen nası taşiycan
    Bizim arkadaş YBR nin arkasında (filenin içinde taşıyordu) levye fakat polis aldı şimdi içi çelik kaplı doğal gaz borusu taşıyor aynı yerde polislerede doğalgaz tesisatçısının yanında çalıştığını söylüyor artık halbuki esnaf kendisi ama kask en iisii kesin çözüm

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.

Sana ve yeğenine geçmiş olsun.

Biraderim, geçmiş olsun; senin kaskına, yeğeninin odununa sağlık.
    Dikkat et bundan sonra, bu müsveddeler plakayı falan alır, trafikte karşılaşırsınız, ters bir durumda kalmayasın.
    İşin kötüsü, onca darbeden sonra kaskın vizörü de çizilmiştir şimdi.
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karakolda öğrendiğime bira almaya gelmişler oraya ve arkadaşlarıymış tesadüf yani
    vay şerefsizler o an dabi Allah ne verdiyse dalmışlardır...ya ben çok küfrederim arac şoferlerine...biride inmiyor veya üstüe sürmüyor...çünkü kaçamayacağını biliyor...silahla vurulacağımı bilsem gözüm karardımı saldırırım...bir tanesine o kadar sinirlendimki içerden aracı kilitledi tepindim hırsımdan camı kırayım dedim elim kesilkir diye korktum...yemedi...ya benim dibime girmiş...sıkıştırdıkca sıkıştırıyor...kaçamadımda ulan senmisin sıkıştıran yok abi kimsede karışmıyor araya girmeye tırsıyor millet ne uğraşcam deliyle diye...en son SUltanahmetde tramvay yolundayım arkamda son model mercedes...önemli birini götürüyor...sirene basa basa benim dötümde önümde TRAMVAY var...yani bana çekil diyor arada tost olucan hesabı...sollama mümkün değil..vay senmisin taciz eden hemen durmamla inmem bir oldu motoru bile ayaklığa koymadan yere yatırdım direkt kapısını açmaya çalışıyom yok camlar simsiyah...vuruyom cama aç lannn senin 7 sülaleni...yok abi tık yok...olm insene sirene basan erkek niye bişey yapmıyosun...küfrede küfrede hareket yaptım tık yok...polissen in askersen in .aşşaklıysan bi diş göster dimi...olay adliye hizasında oldu...turist vatandaş en az 100 kişi izliyor tiyatro gibi...ben çıldırmışım tabi...zaten dengesizim...biri dediki valla helal olsun yeğen...hoşiuma gitmedi değil... camıda yumrukladım yok abi kırılmıyor...kendimi kaybettim resmen...

belki bana yakışmıyopr o tarz hareketler ama yok abi resmen plakalığıma yapışmış eşşğolueşşek...ya bende can taşıyorum...beni kuryemi sandın sen...

Motosikleti
    Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraderim, geçmiş olsun; senin kaskına, yeğeninin odununa sağlık.
    Dikkat et bundan sonra, bu müsveddeler plakayı falan alır, trafikte karşılaşırsınız, ters bir durumda kalmayasın.
    İşin kötüsü, onca darbeden sonra kaskın vizörü de çizilmiştir şimdi.
    Sağolun plakayı almışlarsa yapılacak bi şey yok artık mukadderat vizör sağlam Allaha şükür

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    okudukça sinir oldum küfürlerin içine battım resmen kıl yumağı hayvanlar
    egelim 43 bunu beğendi.
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay şerefsizler o an dabi Allah ne verdiyse dalmışlardır...ya ben çok küfrederim arac şoferlerine...biride inmiyor veya üstüe sürmüyor...çünkü kaçamayacağını biliyor...silahla vurulacağımı bilsem gözüm karardımı saldırırım...bir tanesine o kadar sinirlendimki içerden aracı kilitledi tepindim hırsımdan camı kırayım dedim elim kesilkir diye korktum...yemedi...ya benim dibime girmiş...sıkıştırdıkca sıkıştırıyor...kaçamadımda ulan senmisin sıkıştıran yok abi kimsede karışmıyor araya girmeye tırsıyor millet ne uğraşcam deliyle diye...en son SUltanahmetde tramvay yolundayım arkamda son model mercedes...önemli birini götürüyor...sirene basa basa benim dötümde önümde TRAMVAY var...yani bana çekil diyor arada tost olucan hesabı...sollama mümkün değil..vay senmisin taciz eden hemen durmamla inmem bir oldu motoru bile ayaklığa koymadan yere yatırdım direkt kapısını açmaya çalışıyom yok camlar simsiyah...vuruyom cama aç lannn senin 7 sülaleni...yok abi tık yok...olm insene sirene basan erkek niye bişey yapmıyosun...küfrede küfrede hareket yaptım tık yok...polissen in askersen in .aşşaklıysan bi diş göster dimi...olay adliye hizasında oldu...turist vatandaş en az 100 kişi izliyor tiyatro gibi...ben çıldırmışım tabi...zaten dengesizim...biri dediki valla helal olsun yeğen...hoşiuma gitmedi değil... camıda yumrukladım yok abi kırılmıyor...kendimi kaybettim resmen...

belki bana yakışmıyopr o tarz hareketler ama yok abi resmen plakalığıma yapışmış eşşğolueşşek...ya bende can taşıyorum...beni kuryemi sandın sen...
    Anlattığın durumlar yani sıkıştırma v.s binlerce kere başıma geldi her günde en az 1 sefer geliyor başıma ama sabrediyorum fakat bu olayda bardak taştı artık aslında ufuktanın dediği gibi direk polis çağırsam olucaktı ama işte nerde o anda o sağlıklı düşünce sanada sabırlar diliyorum kardeşim maalesef bu gibi olaylar ortak derdimiz bizim

Motosikleti
    yok abi beni bir Allahın kulu sıkıştıramaz...sıkıştırtmam...heleki şehrin göbeğinde...yine Sultanahmette bir banka aracını (ford transit tekmeledim yine inmediler)...ama onlar para nedeniyle inemediler...
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Geçmiş olsun dostum otopark olayı sanki ben yaşamışım gibi içimi sıktı. Bu kadar yobaz insanımız varki neyse ağzımı bozmak istemiyorum. Sana yapılan küfür olayınada iyi sabretmişsin ben olsam okadar dayanamazdım. Umarım kaskında bir şey yoktur.
    egelim 43 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler