Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Motosikletliyim,HAKLIYIM hakkımı sonuna kadar savunurum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    hocam çok geçmiş olsun trafikte sığır çok ne yazık ki
    egelim 43 bunu beğendi.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ghostrıder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    m

metehan kardes sende can tasıosun tabıkı helal olsun sana
    kuryeler can tasımıyo degılmı neden aşagılıyosun kuryelerı adamlar ekmek parası kazanmak ıcın canından oluo
    bu durumda asagılanacak bırı varsa oda sensın seeen
    ya aga yanlış anlamışın...1 yıl sonra cevap yazmak nasip oldu ...

kuryemi sandın derken biliyorsun kuryeler buna benzer onlarca tacize uğruyor ve genelde umursamıyorlar....veya iş yetiştirmek için acelesi olduğundan es geçmek zorunda kalıyorlar...yani kuryeye artizlik yaparsın adamın işi gücü vardır senle uğraşamaz...benim vaktim var ve uğraşacak zamanımda var...onu kasttetim...yani her motoru gariban yem sanmasınlar arada bir böyle düdükleyende çıkar hesabı motorculara karşı akıllı olsunlar hesabı dimek istedim... egelim abi bana özel mesaj attı buna bir bak deyince öyle gördüm yani yoksa çok kurye arkadaşım var...ve adamın hasıdır hepsi...kuryeye dil uzatanın dilini ilk ben keserim be aga...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş sanırım Metehan kurye derken beni onlar kadar motorla bir bütün olmuş mu sandın manasına demiştir Metenin kuryeleri aşağılayacağını sanmıyorum ben[COLOR="Silver"]
    ..
    abi bilirsin kuryelerin başı hep böyle ağrır birde resmi araç olunca millet tırsıyor ya işte benimde resmi askeri araçlara karı özel ilgim var...bir sıkıntımı oldu şikayetciyim aga...bırakıcan arabayı merkeze gelicen küfretti...hadi bakam....ipnelik değil mi..
    egelim 43 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çok geçmiş olsun trafikte sığır çok ne yazık ki
    Evet kardeşim haklısın sığır çok bu kadar sığırın çok olduğu memlekette bizede cowboy-(sığır çobanı)- luk yapmak düşüyor bazen maalesef
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    6 sayfayı okumaya üşenip dava sonucunu sorsam ayıp olur mu?
    onurordek bunu beğendi.

Motosikleti
    Hemen söyleyeyim 632 lirayı ödedik (tabi yeğeninkinide ödedik etti 1264 TL) üstelik ilk 2 hafta da ödeyipte indirimden de faydalanamadık üstüne üstlük biraz bindirimli ( faizli bile ödedik yani 1490 lira civarıydı sanırım) canım hem kavga sonrası hem mahkemin kararı sonrası epey bi yandı yani şimdi ise mümkün olduğunca sinirlenmemeye gayret ediyorum geçen herifin biri üstüme çıktı arabayla ona bile ses etmedim (gerçi şeytan gene dedi ama göm şuna kaskı diye dinlemedim artık onu) biriktiriyorum biriktiriyorum dağlara çıkıp bas bas bağırıyorum artık napayım 1400 küsür lira baya para ya cup parası....

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Hemen söyleyeyim 632 lirayı ödedik (tabi yeğeninkinide ödedik etti 1264 TL) üstelik ilk 2 hafta da ödeyipte indirimden de faydalanamadık üstüne üstlük biraz bindirimli ( faizli bile ödedik yani 1490 lira civarıydı sanırım) canım hem kavga sonrası hem mahkemin kararı sonrası epey bi yandı yani şimdi ise mümkün olduğunca sinirlenmemeye gayret ediyorum geçen herifin biri üstüme çıktı arabayla ona bile ses etmedim (gerçi şeytan gene dedi ama göm şuna kaskı diye dinlemedim artık onu) biriktiriyorum biriktiriyorum dağlara çıkıp bas bas bağırıyorum artık napayım 1400 küsür lira baya para ya cup parası....
    Size edilen hakaretlerin bedeli ne oldu ?
    B RH +

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Bidahakine tahrik edip ilk karşı tarafın vurmasını sağla. Gerisi nefsi müdafaa olur. Ha mahkeme birkaç kişinin kask darbesiyle kırılan burnunu nefsi müdafaadan sayar mı bilemem, denemek lazım

Motosikleti
    Alıntı FermanogLu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size edilen hakaretlerin bedeli ne oldu ?
    Yalan oldu ama hırsımızı bari almış olduk en azından

Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bidahakine tahrik edip ilk karşı tarafın vurmasını sağla. Gerisi nefsi müdafaa olur. Ha mahkeme birkaç kişinin kask darbesiyle kırılan burnunu nefsi müdafaadan sayar mı bilemem, denemek lazım
    Ama kavgayıda ilk vuran kazanır derler gerçi biz kazandıkmı dayakmı yedik orasıda meçhul ama Karadeniz fıkrasındaki gibi furdik furdik furuldik
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    vay be ahmet abi başına neler gelmiş oyle...

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    bu motosiklet ve sürücülerine karşı düşman olanları benzin döküp yakıcan
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Günler öncesinden dün yani 24 ekim cumartesi günü yeğenimle beraber şehrimizin enfes çam ormanlarıyla kaplı olan mesire yeri çamlıcada akşam sucuk yemeğe kararlaştırdık.Vakit tamam olunca motosikletimle yeğenimi çalışıtığı yerden alıp tansaşa alışveriş yapmak üzere geldim.Gayet medenice alışveriş merkezi önünde bulunan otoparka motorumu park edip alışverişimizi yaptık,çıkıyordukki benim motorun yanına (nasıl becermişse) bi skoda pickup sıfıra sıfır yanaşmış,sürücü inmiş fakat sağ tarafta oturan şahıs motosikletimden dolayı kapıyı açıp inemiyor,ve açık olan camdan sürücüye şu motoru çekte ineyim diye nara atıyor sürücü ise nasıl çekeyim elin motorunu diyerek çekimser kalıyorBense o anda gayet nazik biçimde olaya müdahele ederek -tamam geldim çekeyim kardeşim motoru- deyip elimi debriyaj manetine atmıştımki sağda oturan annesi müstesna şahısın .... dumun yerinde araba gibi çekmişsin bunu buraya demesiyle konu artık motosiklet ve camiasına hakarete girince bende doğal olarak savunmaya geçtim ve -afedersin birader nereye koyacaktım motoru? die sordum ve -otopark lan burası koyamassın buraya cevabını aldıktan sonra -ee bununda plakası var bundada ruhsat var bunu kullanmak içinde ehliyet gerekiyor senin arabandan farkı neki bunun otoparka koyamıyorum diye sorunca-al motorunuda s..... tir git şuradan die kovulduk efendiliği son ana kadar muhafaza etmeyi prensip haline getirdiğim için motoru hafifçe sağa çektim ve lavuğun inmesine müsade ettim,kaskımı taktım ve montumu giydim ve mafya babası kılıklı bağrı kıllı abimizden motoruma binebilmek için çekilmesini(çünkü arabadan indi fakat bu sefer motorumun sol tarafıyla arabası arasında duruyor ve ben motora soldan binerim)rica ettim ve tekrar-nie çekiliyorum lan al motorunu s....tir git cevabını alınca içimden lahavle okuyarak sağdan debriyajı sıkarak motora binmeden geri çekiyordum fakat (dünyaya gelmesinde kesin birden fazla erkeğin katkısı olduğuna inandığım) abimizin kaskıma eliyle tık tık tık diye vurarak- geri vitesi yokmu lan bunun şerefsiz demesi üzerine motoru ayakçığına terk ederek abimize doğru yürüyüp yeni aldığım LS2 TARGET kaskımla kafayı gömerek artık filmi kopardım abimizin yüzünden fışkıran kanı kaskımın camından elimle silerken gördümki yeğenim yaklaşık 2 litre pet şişe boyutunda olan bi odunla sürücüye abimize dalmış pozisyonda yeğeni kenara çekip haksızlık olmasın diye kaskımdan sürücüye abiyede tattırdım bi miktar sürücü abimizde yere uzandı o sırada acı bi fren sesi eşiliğnde bi eski kasa doğan yanaştı marketin önüne ve içlerinden(arkadaşlarıymış) ellerinde bira şişeleriyle 5 kişi indi ben ilk önüme gelene kafayı gömdüm gene fakat karnıma aldığım tekme darbesiyle nefessiz kalıp yere düştüğümü hatırlıyorum sonrasındada yerde (5 kişiden) afiyetle bi ton tekme yedik ve polis geldi.SONUÇ: Yeğenim veben Aldığımız darbe(yediğimiz dayak) neticesinde 3 gün iş göremez raporu kasktan tatma şansına nail olan abilerde 10 gün iş göremez raporu (iki abinin burnu bi abinin ise ön iki dişi kırılmış) karşılıklı şikayetçi ve davacıyız.P.tesi savcılığa gidip ifade vericez sonrasıda mahkeme olur sanırım.LAKİN EN ÖNEMLİSİ MOTOSİKLETİ KÜÇÜK DÜŞÜRMEDİM YA HAKKIMI SAVUNDUM YA BU BANA YETTİ arkadaşlar.Biraz uzun oldu fakat paylaşmak istedim sağlıcakla kalın.
    varol usrad arkandayız .. benzer birşey benimde başıma gelmişdi adam kalıplı diye kendine güveni fazlaydı sanırım bizi hafife aldı sonrasında hastanelik oldu ilk mudahaleyi kardeşim yaptı acilde paramedik olduğu için.. :D ama ne olursa olsun yıkılmadıydım bikere düştümü bitiyo olay sonuna kadar bırakmayaydın iyiymiş genelde kalkabilsen bile refleksler mani oluyor ben dayak yesemde kalkıp indirdim sonuc adamın omzu kırıldı nefesiz kaldı 5 10 dk sonra ayıldı hastenelik oldu .. bende çizik dahi yokdu.. ebatlar ben 1.72 68 kilo adam 185 90 kilo üzeri...

Motosikleti
    Bizim olayda bizim yeğen hariç (165 falan boy var 60 kilo civarı o zaman 17 yaşında delikanlıydı işte -vayy be şimdi askerden bile geldi neyse-) geri kalan herkes hepimiz 180 ve üzeri boy 80 kg ın üzerindeydik baya XL bi kavga olmuştu yani

caferacer21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan toprak wrc 125
    çok geçmiş olsun iyi yapmıssınız..

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Yaa aslında şu ecnebiler gibi olacaksın motoclup falan kesmiyor abi motosiklet çetesi olacaksın illaa

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    ah ahh bizde seni orda görüp yavşaklara dalacaktık ki !

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    hocam cok gecmıs olsun aklıma envai çeşit kufur geldı anlatamam

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bak işte aslinda herkesin içinde var bu çete işi evet evet yapalim biz bunu
    Arkadaşın biri anlatmıştı belki salliyordur bilemem ama izmit tarafinda bi chooper tayfası var imiş artık adamlara yol verilmeye başlanmış

Motosikleti
    hyosung gt 650 naked
    kavacıkta bır tane kartal motorsıkletlı abımıze arkadan hafıf dokunmus ve dusmustu o zaman ehılıyetım yok baktım adam motorlu abının uzerıne gıdıyo zaten adam dusmus canı yanıyo motorlular kardestır dedım ve ındım motordan 1,86 ve 95 kılonun ve full korumaların verdıgı kuvvetle adamın uzerıne yurudum o arada polıs geldı ben gerı cekıldım arkadan bı tane daha motorlu geldı karsı serıtten bırı daha geldı gelen motorcuların hepsı toplandı ve baktı polıs kartalılıyı pert edıcez kartallı adamdan ozur dıledı ve bır mıktar para verdı senın cıdden bahtın yokmus

Mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125 & Yamaha WR 125R
    Geçmiş olsun.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Abi sizler iyiyseniz kask da iyiyse sorun yok, yazıyı okurken ne zaman çakacak diye heyecanla beklerken Şahin midir Doğan mıdır ne b.ksa yanaşması ile yıkıldım.
    Kaskınıza, sopanıza sağlık. inş. savcılıkta sizin alehinize bir şey çıkmaz, çıkacak gibi de değil.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler