Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Clover a2 wp ceket

Motovento
    REKLAM ALANI
    nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Uzun zamandır Clover a2 wp ceket kulanıyorum arkadaşlar kesinlikle memlun değilim çok hoş kesimi şık duran bir ceket rüzgarda soğukda iyi fakat boyun bölgesinde öyle bir kumaş kulanmışlarki insanın boynunu perişan ediyor inanamıyacaksınız belki ama saç ve sakallarımı çekiyor resmen kumaş. Okadar beğenerek aldım ama kulanırken test etmedikleri bir kumaş yüzünden bana zehir etdi motosiklet keyfimi. Belki diğer modellerde farklıdır ama bu modeli tavsiye etmem. Bu konuda mototalın bir suçu yok türkiyede ender olan kurumsallaşmayı başarmış firmalardan biri. Suçlusu benim tam denemeden (acemiyken aldım) Modelin lnkinide veriyorum alırken iyi düşünün. http://www.clover.it/eng/1735_eng.html
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    alla alla, clover iyi markadır aslında, niye öle oldu ki? ciltte aşırı hassaslık varmı sende?

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    derdini anlayabiliyorum bende GP5 modelini kullanıyorum ama ikisi farklı ürünler...

sendeki ürün su geçirmeyen model ve bunu giymeden önce maske takmalısın veya boynuna ince bir fülar..problem kalmaz

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Benim montun boyun kısmında özel bir kumaş var. Satıcı özellikle vurgulamıştı boynun tahriş olmaması için kullanıldığını. Fakat markası pek duyulmuş değil. Macna idi galiba. Ben model olarak, üstüme oturması ve kullanışlılığı bakımından memnunum.
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

Motosikleti
    CBR 600RR
    arkadaşlar Clover rc-100 mont modelini nerden bulabilirim tşk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler