Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2007 Movistarıma nazar değdi yardım!!

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar tertemiz ciğeri 10 numara olan motorum nazara geldi. bisikletle çarpıştım. moralim çok bozuk şimdi garaja çektim bekliyo öyle. kafa grenajı sağ yan grenaj çizildi. yan grenajın değişmesi gerek heralde içine çöktü biraz ve direksiyon dönerken değiyor. aynalarımda kırıldı. halbuki hızım 10 bile değil tam köşeyi dönerken oldu. ben hiç tamire götürmedim anlamıyorumda hangi parça nerde kaça ucuza bulunur. siz abilerim bana yardım edermi? masraf kabaca ne olur. bide bu tamir işini kime yaptıracaz grenajlar çizik değiştirsemmi iyi olur yoksa boyatsam mı. masraf edemiycem çok fazla. ne yapayım ben şimdi. herkese kazasız belasız günler dilerim cevaplarınızı bekliycem gözüm kulağım forumda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ilk önce bır resım çek,
    ve sıteye at,
    sonrasında nerede ikamet ettiğini belırtırsen yardımcı olunacaktır,

çünki,
    ist içi bır yer soylenecek,
    e sende farklı bır şehırde olacaksın hiç bir şey fark etmeyecek,

eğer ist içinde yaşıyorsan,
    maslak oto sanayıde tamır yapılabılıyor grenajlara.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    sende movistar sürüyosan
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yetkili servis diye bir yer duymuşsundur sanırım... parçaların fiyatlarını oradan öğrenebili ve başka honda ustalarından fiyat alıp karşılaştırıp yaptırtabilirisin. sakın unutma "YET - Kİ - Lİ - SER -VİS "
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yetkili servis diye bir yer duymuşsundur sanırım... parçaların fiyatlarını oradan öğrenebili ve başka honda ustalarından fiyat alıp karşılaştırıp yaptırtabilirisin. sakın unutma "YET - Kİ - Lİ - SER -VİS "
    Aynen Katılıyorum Sen biryerin kesildiğinde dikiş attırmak için hastaneyemi gidiyorsun yoksa bilmeyen birinemi diktiriyorsun ? senin motorunun dilindende en iyi Yetkili servis anlar o motoru üreten kişiler nede olsa. senin gibi 1000 kişi geldi onlara öyle düşün. oto sanayi vs.vs Senin için Gülünç bir durum olur moviestar alan birisinin otosanaiye uğradığını hiç görmedim eğer çalıntı vs.vs değilse
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dikkat etde motorunu sakın kansızlara kaptırma. Örnek: ferrari_tayfur un 600rr ını tamir için geldi aldı bide gittikki motoru başkasına satmış. o kişi ise YALAN MEHMET. forumu oku dolandırıcıları oku
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

Motosikleti
    cbr600rr+kymco grandınkx150
    dostum bendede 600rr var senin gibi ufak çaplı motoru yan yatırdım grenajdır aynadır sinyaldir orjinallei 1500 tl varıyo fiyatı.onun için grenajları boyattır hiç gerek yok değistirip masraf yapmaya daha çok çizilir çunku sinyal ve aynalarıda sanayide bulabilirsin bununla geçmiş olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler