Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Almalı mı Almamalı mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VFR 800 F
    Arkadaşlar ben 23 yaşındayım ve motor almak istiyorum fakat abimin aşırı bir muhalefeti ile karşı karşıyayım artık işi sana güveniyorum beni hayal kırıklığına uğratma motor alarak(tehlikeli diye söylüyorum) yani işi ciddi anlamda duygusallıga kadar getirdi.Tırın scooterı görmeyip altına alıp ezdiği bir video vardı onu izletti seninde başına gelebilir, özellikle Türkiyede Motorcuya yol verilmez seni görmezler görmezden gelirler vs şeyler sıralıyor bir yandan da çok büyük bit tutku benim için kendımı mutlu hissettiğim nadir heveslerimden diyebilirim.
    Arkadaşlar sizler motor kullanıcıları olarak bana ne gibi bir öneride bulunabilirsiniz yazılarınız memnuniyet ile okuyacağım.
    Teşekkürler .

Dip Not:A2 ehliyetim ve cok olmasada sürüş deneyimim var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    abine sitedeki gezi yazılarını veresimlerini göster.fikri değişecektir bu insanlarda motora biniyo nekadarda güzel eyleniyolar neden bizde eylenmiyelim gerekli emniyeti sağladıktan sonrabirlikte abi kadeş çıkacağınız gezilerden bahset.vs.vs.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    sitedeki bizim gezi resimlerimiz dışında arabayla yapılan kaza sonuçlarınıda göster aratıp bulup bence

kullandığımız hiç bişe aslında tehlikeli değildir
    onları biz tehlikeli hale getiriyoruz...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abin haklı , Türkiye'de motosiklet sürmek tehlikelidir.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Motosiklet kullanmak tehlikeli bir o kadar da zevklidir.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    önce korumalarını al yavaş yavaş güzelliklerini anlat.yani nabza göre şerbetini ver
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    sen ona bi tur ver bak nasıl fikir degişiyor :D:D

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı soner_kep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ona bi tur ver bak nasıl fikir degişiyor :D:D
    +11111
    Master of Davar

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı Hytloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben 23 yaşındayım ve motor almak istiyorum fakat abimin aşırı bir muhalefeti ile karşı karşıyayım artık işi sana güveniyorum beni hayal kırıklığına uğratma motor alarak(tehlikeli diye söylüyorum) yani işi ciddi anlamda duygusallıga kadar getirdi.Tırın scooterı görmeyip altına alıp ezdiği bir video vardı onu izletti seninde başına gelebilir, özellikle Türkiyede Motorcuya yol verilmez seni görmezler görmezden gelirler vs şeyler sıralıyor bir yandan da çok büyük bit tutku benim için kendımı mutlu hissettiğim nadir heveslerimden diyebilirim.
    Arkadaşlar sizler motor kullanıcıları olarak bana ne gibi bir öneride bulunabilirsiniz yazılarınız memnuniyet ile okuyacağım.
    Teşekkürler .

Dip Not:A2 ehliyetim ve cok olmasada sürüş deneyimim var.
    abin haklı, o videoda izlediğin gibi 5 saniye içinde hayatının son bulma ihtimali var. Göze alıcaksın
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Benim abim annem vs.. herkez karşı... yavaş yavaş çalışma yap üstlerine git.. Her daim motordan bahset vs.. Nasıl süreceğin konulardan bahset.. Eminim yumuşuyacaklardır.. Ki benim abim babam gibidir.. O bile yumuşadıysa ve ılımlı bakmaya başladıysa sanırsam çoğu kişi de öyle bakar.. İnce ince çalışman dileğimle =)
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    VFR 800 F
    Bakalım arkadaşlar bende elimden geldiğince almak için uğraşıyorum gerçekten motor tehlikeli farkındayımda ayrıca onlarıda üzmek istemiyorum bakalım bir şekilde çıkıcaz bu işin içinden umarım bu motor tutkusu bana araba aldırılıp hadi sen buna bin diyerek sönmez.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abin haklı. benim abimde ilk zamanlar böyleydi şimdi oda benim gibi motor hastası

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    motorsiklet tutkun sayılı zevklerin içindeyse bence al bende çok seviyorum motor sürmeyi ve ben iki defa ölümcül kaza atlattım ikisinde de suç bizdeydi ilk kazam kör noktada selektöre güvenerek sollamaya çıktım otobüsün altına girdim ve hiç biyerimde kırık olmadan altından çıktım ikinci kazam teyze oğlu sürüyodu motoru çevre yolunda 50 khm hız ile girilcek viraja 100 khm hızla girmeye çalıştı bizi bariyerlere soktu aya kalkıp hastaneye gittik elime ve koluma dikiş attılar allaha şükür verilmiş sadakam varmış..her kaza yapan ölmüyo sen kaskını takarsan korumalıkların olursa çok hafif yaralarla kazayı atlatırsın ALLAH KİMSEYE KAZA BELA VERMESİN...motor tutkun zevkin içinde kalmasın dünyaya insan 1 defa geliyo

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Araba kazalarındada sonuçta çoğu ölümler ya tavanın göçmesi ya direksiyonun batması yada içinde sıkışma sonucu oluyor.Yani araba dahamı az tehlikeli.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    zevkli olan tehlikeli olması
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

ilk motoru kullandıgımda cok zevkliydi ehliyetimi de annemden gizli aldım ve şimdi onu da ikna etmiş bulunuyorum yakında da motoruma kavusmak istiyorum aile rızası onemli

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Al motoruna yanlarına git. Haber bile verme ben öyle yapmıştım. Evet motorsiklet tehlikelidir hem de çok (bir o kadar da güvenlidir denilebilir ama bunun tartışmasına girmeye niyetim yok) Hayatından önce sen sorumlusun senin sorumluluğun önce kendine. Motorsiklet kullanma sorumluluğunu üzerine alabiliyorsan durma git al motorsikletini ;)

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    ver ayarı,ver ayarı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    1- ailen haklı
    2- aynını yaşadım
    3- zor bela izin almıştım, kaza yaptığımda abim kendine uzun süre gelemeyip kendini suçladı
    4- ben hala motora biniyorum ve daha dikkatliyim
    5- ONLARIN RIZASI OLMADAN ADIM BİLE ATMA!!!
    6- güven sağlamaya mutlaka gayret et. gerçekten istiyorsan kesinlikle başarırsın
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bence motoru kullanmayı abinde denesin
    bidaha üstünden inemez

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler