Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda Today (PLS)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Henüz Yok (inş olur)
    Slm lar bn yeni geldim honda today almak istiyorum yaşım 14 siz ne dersiniz? yaşa uygunmu ??
    ::xs22::qiden qitmiştir qittiği qün bitmiştir bn qideni deil giden bni kaybetmiştir!!::159::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Vespa LX 125
    Yaşın küçük, sana uygun değil, alma desek almaktan vazgeçecekmisin ?

17 yaşını dolduruup, ehliyetini aldıktan sonra motosiklet sahibi ve kullanıcısı olabilirsin..

Motosikleti
    Henüz Yok (inş olur)
    bn 8 (0rta sona gidiyorum) okulun hanında lise war herkezde motor war onlarda bnden 1 -2 yaş büyük geçenlerde sordum ehliyet gerekmiyor diyor! okulun önünde tirafik polisi şubeleri war onlarda bişey demiyo ehliyetsiz kullanılırmı yardım larınız için şimdiden teşekkür ederim??? (17 yaşı bekliyemem)
    ::xs22::qiden qitmiştir qittiği qün bitmiştir bn qideni deil giden bni kaybetmiştir!!::159::

Motosikleti
    Vespa LX 125
    Orta sona giden birinin bu zamana kadar dil bilgisinin bütün kurallarını bilmesi gerekirdi.

Motosikleti
    Henüz Yok (inş olur)
    anlamadım ağa dilbigisi ile alakası ney?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:15 PM ----------

ağa çoğu arkadaşar bile diyorki sna küçük diyolar kafam karısdı ya ???şimdi bana uygunmu deilmi??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:16 PM ----------

HazzaR senin bilgin war benım göörüşümce[[sen bana bi abi tavsiyesi ver]] ??

Bak dostum.. Motosiklet kullanman için ehliyetin olması lazım. Ehliyetiniin olması için de 17 yaşını doldurman lazım.. Daha nasıl açıklayayım bilmiyorum ki..

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Alıntı 05mert05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bn 8 (0rta sona gidiyorum) okulun hanında lise war herkezde motor war onlarda bnden 1 -2 yaş büyük geçenlerde sordum ehliyet gerekmiyor diyor! okulun önünde tirafik polisi şubeleri war onlarda bişey demiyo ehliyetsiz kullanılırmı yardım larınız için şimdiden teşekkür ederim??? (17 yaşı bekliyemem)
    Bi kaza geçirirsen yada birine çarparsan sonuç ne olur düşün bakıyım..
    Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..

Motosikleti
    Henüz Yok (inş olur)
    tmm anladım zaten aylemde onay vermiyor buna bana göre hangisi olur öneriler link koyarsanız sevinirim??

fatihhoca81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    mert; önünde sbs sınavı var. bence ona konsantre olsan daha iyi olur. iyi bir anadolu lisesine girmen bence ilk önceliğin olmalı. nasılsa yaşın gelince bir motosiklet alırsın.

Motosikleti
    Henüz Yok (inş olur)
    ya okula aram cok güzel 1.sınavdan 375 aldım 2. sinden 435 aldım ama gidecem lise cok uzak eve ondan diyorum otobüsü sevmiyorum gitmeyi sadece okullanda ewee ewden okula arada gezmelre fln giderim o şekilde bi motor arıyorum honda today 50cc yi önerdiler de onada ailem izin vermedi kaza yaparsın die ?? bana göre bi motor warsa söyleyiniz (yorumlar için herkeze teşşekkür ederim)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:09 PM ----------

bu konudan siz anlarsınız önerdiğiniz bişeyler yok mu?? (hız yapmak için yada gezip tozmak için deil ---sadece okuldan eve evden okula --arada biyerlere giderim-- ??bu tip önerdiğinizz bişeyler fardır diye umuyorum ??

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    ya okula aram cok güzel 1.sınavdan 375 aldım 2. sinden 435 aldım ama gidecem lise cok uzak eve ondan diyorum otobüsü sevmiyorum gitmeyi sadece okullanda ewee ewden okula arada gezmelre fln giderim o şekilde bi motor arıyorum honda today 50cc yi önerdiler de onada ailem izin vermedi kaza yaparsın die ?? bana göre bi motor warsa söyleyiniz (yorumlar için herkeze teşşekkür ederim)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:09 PM ----------

bu konudan siz anlarsınız önerdiğiniz bişeyler yok mu?? (hız yapmak için yada gezip tozmak için deil ---sadece okuldan eve evden okula --arada biyerlere giderim-- ??bu tip önerdiğinizz bişeyler fardır diye umuyorum ??
    bisiklet al sen
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisiklet al sen

today e verecein paranın 1/5 ine güzel bir bisiklet alırsın. 17 yaşını doldurduğun gün de ehliyetini alıp motoruna aslanlar gibi binersin. ailenin ( her ne kadar onlar motora karşıysa da ) ve bizim sözümüzü dinle, zararlı çıkmazsın.

Motosikleti
    Henüz Yok (inş olur)
    ya yol cok uzun bisikletle yetişemem
    bisikletle 1 saaat önce kalkmam lasım ben böyle basit motor türleri örnekleri istemiştim ama yinede sagolun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 PM ----------

ya abiler anladım da yolcok uzak be abi bisikletle gidemem motor alamazsam o liseyede gidemem bi düşük liseye gitmek zorunda kalıyorum benıde anlayım??

bakın böle honda today gibi ne biliyim siz bilirsiniz bana göre hangisi uyarsa

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    hem elim yagda olsun hem balda olsun ama şu da şöyle olsun olmuyor işte kardeşim yaşını bekliyeceksin madem yazdın buraya fikir istedin sanada diyecegimizi dedik yok ben sizi dinliyemem diyorsan ne halin varsa gör diyecem sana nasıl olsa dinlemiyeceksin sanırım

Motosikleti
    Henüz Yok (inş olur)
    yaa yok tamam zaten fikrimi erteledim ailem de izin wermiyor(( önceleri honda todaya ehliyet gerekmiyor diyinci alacaklar gibi oldu sonra gerekiyomus onlarda almıcak))nese ben güzel amatosörllü bi bisan alım yeter yorumlara sagolun varğolun

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    yaa yok tamam zaten fikrimi erteledim ailem de izin wermiyor(( önceleri honda todaya ehliyet gerekmiyor diyinci alacaklar gibi oldu sonra gerekiyomus onlarda almıcak))nese ben güzel amatosörllü bi bisan alım yeter yorumlara sagolun varğolun
    yaşın doldur inş burdayız ne alayım diye sor yardımcı olurlar

Motosikleti
    Henüz Yok (inş olur)
    17 yaşını bitirince yine urucam siteye biyere kaybolmayın

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    topik amacına ulaşmıştır

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    yamaha zoom almanı tavsiye ederim.1.400 gibi bir fiyatı var.3.5 bg bence sana bu yaşta fazlasıyla yeter.araştır yada hemen bir yamaha bayiine git.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler