Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

navigasyon tomtom one mı garmin nuvi 200 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu biraz daha açıklar mısın? Araç kimin? Araçta navigasyon mu var? shell sizi nedenarıyor?
    hocam yazın shell'in bir işine gittim isuzu d-max ile az buçuk karadeniz doğu ve akdeniz içanadolu yapıp geldik araçların içinde izlemek için gps cihazları vardı
    90'ı geçince telefona msj geliyordu ama bazı yerlerde biraz daha fazla aşınca geliyordu yani demek istediğim kayıtlı olmayan bi yol üzerinde felan isen içindi arkadaşlarında anlattığı gibi
    bir diğer şey ise diğer araçtaki (2 araçtık) arakadaşın kendi navigasyon cihazı vardı ben alıp kullanma ihtiyacı duymadım ama bazen yolda kafasına göre kopup gidiyordu önden 1 2 kere yanlış yola girip kaybolmuş öyle başka yerlerden çıkmışlar sonra
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı agokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de 2 tane paranha var. ikisi de aynı zamanda ve 1 seneiçinde çalışmaz hale geldi. istanbuı merkez telefonları cevap vermediği gibi. web sayfaları da açılmıyor.
    İlginç. Ben 7 aydır sorunsuz kullanıyorum. Hatta geçen hafta Naviextras programı ile ücretsiz harita güncellemesini yaptım. Bundan sonrakiler sanırım ücretli olacak. Web siteleri de açılıyor http://www.piranha.web.tr/

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Teknolojiyi bu konuda sevmiyorum
    Ne oldu selam vermeler...
    ne oldu adres sormalar...

Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Bende navitech kullanıyorum 4gb.hafıza kartında videoklipler ve mp3ler - resim dosyalarım var... arabada kaset adaptörü ile kullanıyorum..gayet güzel...
    Navigasyon özelliğimi?? Bilmem
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Forumdan Uzaklaştırıldı

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Garmin Nuvi 200W kullanıyorum, motosiklet için basit bir aparat aldım. Kullanımı çok kolay bir cihaz, haritası en çok tavsiye edilen harita, almadan önce bayağı araştırmıştım öğrendiğim kadarıyla bu gps olayında en önemli husus harita, işletim sistemi de ikinci, Garmin kendi işletim sistemini kullanıyor bir igo değil ama kullanışlı. Henüz İst.da kullanamadım sanırım en çok büyükşehirlerde adres bulmamda işe yarayacak. Birde şarj işini çözmek için ebay'dan g.enerjili pil aldım. 2500 mah pili var, cep telefonlarını, usb çıkışlı cihazları şarj ediyor.

Aslında Next 708 almayı da iyice düşündüm, tercih edilebilir bir seçenek, artıları çok, harita güncellemesi konusunda en avantajlı fakat sırf Bülent Tekcan'a garezim yüzünden vazgeçtim. Alınabilir bir cihaz, benim tercihim biraz şahsi oldu.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...on-cihazi.html

piranhanın motosiklet için yeni bir modeli var 390 lira.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sırf Bülent Tekcan'a garezim yüzünden vazgeçtim. Alınabilir bir cihaz, benim tercihim biraz şahsi oldu.
    Bu eleman Turkey Forumun admini dimi, Ben uzun süredir oraya üyeyim

Onun Olayı tamamen ticari gibi görünüyor. Forumdaki GPS konularına bakılırsa ve üslubu çok çirkin, kendini nimetten sanıyor açıkçası biz biliyoruz onun ilk zamanlarını
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    YENİ HABERE GÖRE GÜMRÜKTEN 150 EURO ALTINA KADAR HERŞEY GEÇİYOR.komisyoncu olayıda kalkacakmış.bayram seyranı kaldırıp standart yaptılar.yurtdışı alışverişi olanlar yaşadı haber vereyim dedim gerçi eski haber biraz
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu eleman Turkey Forumun admini dimi, Ben uzun süredir oraya üyeyim

Onun Olayı tamamen ticari gibi görünüyor. Forumdaki GPS konularına bakılırsa ve üslubu çok çirkin, kendini nimetten sanıyor açıkçası biz biliyoruz onun ilk zamanlarını
    Doğrudur, atışmışlığımız dışında tam tüccar zihniyetli olduğu ve Next satmak için kendini parçaladığından almaktan vazgeçtim. Alınmaz demiyorum, cihaz güzel ama ben daha marka bir ürün tercih ettim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

GARMİN OREGON 550T EL TİPİ GPS
    HAVA, KARA, DENİZ, OTOBAN HER KOŞULA UYGUN GARMİN OREGON 550T

Selam ARKADAŞLAR. SIFIR KUTUSUNDA AÇILMAMIŞ GARMİN OREGON GPS. 3 BOYUTLU TOPO HARİTA, TÜRKİYE VE DÜNYA HARİTASI, 3.2 MP 4X ZOOM DİGİTAL KAMERA, NAVİGATOR, DOKUNMATİK EKRAN, 3 İNCH EKRAN, SD KART KULLANIMI, EL TİPİ, KARABİNALI, DVD/VCD/FOTO GÖSTERİCİ, BLUETOOTH,, MP3/MP4, RADİO, 3D PUSULA, ALTİMETRE, BAROMETRE, YÜKSEK HASSASİYET, NABIZ ÖLÇER, HEM UÇUŞTA HEMDE ARABANIZDA KULLANACAĞINIZ BİR GPS NAVİGATÖR.

FİYAT İÇİN ARAYIN
    0532 456 15 71

Outdoor kullanımına uygun olarak tasarlanmış olan Oregon 550 Yüksek Hassasiyetli GPS alıcısı ile outdoor aktivitelerinizin keyfine varacaksınız…

3.2 megapixel dijital kamera, 4x dijital zoom özelliği ile bulunduğunuz yerin sadece kordinatlarını belirlemekle kalmayıp resmini de çekebilirsiniz.
    Uydu alışı azaldığı zamanlarda kısa süreli bilgileri kayıt etme ve üç güne kadar kayıtlı bilgileri ve zamanı saklama özelliği olan Hotfix ve IPX7 standartlarına göre su geçirmezlik özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayan Oregon 550 Micro SD ile genişletilebilir hafıza, Elektronik Pusula ve barometrik altimetreye de sahip…

Kablosuz diğer cihazlarla iletişim ve bilgi aktarımı, rota, nokta ve iz kaydı yapabileceğiniz Oregon 550’nin pillerle beraber olan ağırlığının 193g. olması da Garmin’in her geçen gün gelişen teknolojisinin sunmuş olduğu kullanım kolaylılarından biri… Dokunmatik ekranı ve 3 boyutlu harita gösterimi ile Oregon 550 Yüksek Hassasiyetli GPS alıcısını outdoor kullanımlarınızda yanınızdan ayıramayacaksınız.

Performans
    Boyutlar:5.8 x 11.4 x 3.5 cm
    Ekran Boyutları:3.8 x 6.3 cm, 3”
    Ekran Çözünürlüğü:240 x 400 pixels
    Ekran Özellikleri:Renkli TFT ekran
    Ağırlık:192.7 g (bataryalar dahil)
    Batarya:2 AA piller (dahil değil)
    Batarya çalışma süresi:16 saat
    Su geçirmezlik:var (IPX7)
    Yüksek hassasiyetli GPS alıcısı:var
    Arabirim: USB ve NMEA 0183 uyumlu
    RoHS versiyonu:var

Haritalar & Hafıza
    Genel dünya haritası:var
    Türkiye Haritası:var
    Topografya Haritası:var
    Harita ekleyebilme özelliği:var
    Hafıza:850 MB
    Harici hafıza:SD kart ile eklenebilir
    Iz nokta kaydı 2000
    Rota kaydı:200
    İz günlüğü:10.000 noktadan oluşan 200 iz kaydı

Özellikler
    Otomatik yönlendirme (dönüş uyarıları):var
    Elektronik pusula:var
    Barometrik altimetre:var
    Geocaching modu:var
    Outdoor GPS oyunları:var
    Av/Balık takvimi:var
    Ay ve Güneş bilgisi:var
    Medcezir tablosu:var
    Alan hesaplama:var
    Custom POIS (ilgi noktaları ekleyebilme özelliği):var
    Birimler arası transfer (benzer cihazlar kablosuz olarak ,bilgi paylaşabilme):var
    Fotoğraf izleme:var
    Dijital Kamera: var, 3.2 megapixel dijital kamera, 4x dijital zoom
    Dokunmatik Ekran:var

FİYAT İÇİN ARAYIN
    0532 456 15 71

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Kesinlikle TOM TOM derim.bi arkadasimda garmin vardi duz yolda sola sapmamizi soyuyordu.biz durdugumuz zaman gps te hala viraji alip devam ediyordu.ancak tom tom one biraz eski model onun yeni modellerini tavsiye ederim cok daha kullanisli.
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler