Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ASYA 150 t-1 Arıyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    foresight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T-1,Mobylette 52 VS Electronic,Kanuni Seyhan 250C
    Öncelikle merhaba arkadaşlar!
    Hepinize kazasız belasız günler diliyorum.Ben T1 arıyorum.Siyah renk tercihimdir.Elinde bulunan ve kıştan dolayı satmayı düşünen arkadaşlardan mesaj bekliyorum.Ve birde bu t1 lerin çekişi bayırlarda felan nsl?Bilgi verirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KIRO-S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150-T1 GRİ
    2.5 ay oldu kullanıyorum 2200 km de Gri renk... tekerlek kışlık, aynalar metalik gri... durdugu yerde sag tarafa devrildi çizikleri pek belli degil ama var...
    ve iyi bir fiyat verene satabilirim... bana maliyeti 3.100 YTL... sıfır 2600+220plaka masrafı=kafadan 2.800 tekerleklerini degiştirdim... aynalar degişti... hava filtresi sıfır... ekstra kilit var+birde kask.... üsturuplu bir fiyat verene hayrını gör derim....

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bi kaç ay sonra satmayı düşünüyorum ama şu an değil.Büyütmek için satıcam yani doğal olarak biraz daha para biriktirmem lazım...Çekişi nasıl demişsin ben 2 kişi aşırı dik bi rampayı(arkadaşlar çıkmaz demişti) çıktım dün.Sonuçta 150 cc lik bi scooter ama çekişi beni hiç huzursuz etmedi.Scooter için gayet tatmin edici diyebilirim.Umarım istediğin motoru bulursun...Bu arada hangi şehirdensin??

foresight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T-1,Mobylette 52 VS Electronic,Kanuni Seyhan 250C
    Ben erzincandanım forrap ya sen?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler