Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acil cevap arkadaslar önemliiii

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    arkadaslar 4 5 ay hıc kullanılmamıs yatan bı motorun bujı yakması ve akü bitmesi dısında motor aksamında önemli bi problem olur mu sorun cıkartırmı???? bu sorunun cevabını acil öğrenmem gerekiyor cevap yazan arkadaslara şimdiden teşekkürler

herkeze kazasız keyifli sürüşler diliyorum....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Yağının değiştirilmesi lazım, buji de değişebilir. Benzin deposu ne durumda bakılabilir vs. Önemli sorunlar olmaz genelde.

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    19 ay bodrumda saklanmış bir motorla 8000 km yaptım. (Superlight 150)
    Sadece akünün değişmesi gerekmişti.
    Buji hiç sorun çıkarmadı.
    Bilgine...
    I'M BACK !!!

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    bugun gittim motoru gördum motorun aküsü bitmıstı vurdurduk yıne calısmadı sonra motor sahıbının tanıdıgı motorcu varmıs oraya gıttık yenı buji taktılar bu sefer vurdurunca calıstı sahibiyle ustada öyle dediler akü bi de buji hariçç bi sorunu yok dediler yine motor olarak pek bi bilgim olmadıgı için soruyorum arkadaslar kısmetse bu motor ilk motorum olucak 1 2 hafta içinde almayı dusunuyorum...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    marka model nedir acaba ???
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı genchopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun gittim motoru gördum motorun aküsü bitmıstı vurdurduk yıne calısmadı sonra motor sahıbının tanıdıgı motorcu varmıs oraya gıttık yenı buji taktılar bu sefer vurdurunca calıstı sahibiyle ustada öyle dediler akü bi de buji hariçç bi sorunu yok dediler yine motor olarak pek bi bilgim olmadıgı için soruyorum arkadaslar kısmetse bu motor ilk motorum olucak 1 2 hafta içinde almayı dusunuyorum...
    Tekrarlamak istiyorum.Yağı değiştirriseniz iyi olur. Yağın beklemesi pek iyi olmaz genelde.

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    yağı değiştircem zaten ya o kesin o sorun olmaz motorda önemlı bı sorun olmasın diğerlerı pek bi masraf tutmuyor zaten.. bu arada motor mondial mct 250

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4

Beklemiş motor

Hiç kimse uzaktan bu motorun neye ihtiyacı olduğunu anlıyamaz.Burada sadece beklemiş olduğunu söylüyorsun.Neden beklemiş?Sahibi kaza mı yapmış?
    Sen uygun bir fiyata olduğu gibi almak üzere mi pazarlık yaptın?Hayırsa sana çalışır teslim mi söz verildi?O zaman çalışır halde bir bilenden yardım iste.Sesini bir dinlesin,bazı yerlerine baksın,binsin.Egsoz dumanına bakılsın ısınınca.Değiştirmeden motor yağı incelensin.Segman isteyen motora kalın yağ koyup normal derler.Bir heves paranla başına dert alma.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bu kadar heyecanlı olma, biraz sakin düşün..
    mesela
    motor kaç model?
    kaç km?
    kaç tl?
    devri hemen verilecek mi?

bunları anlat ki, biz de bakalım, bakım+motor parası uygun mu? çiziği varmı, zincir dişlisi nasıl? mıondial genelde gaz ve fren teli keser başka bir sorun yaşayan duymadım kolay kolay... anlat hele yahu...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    motor kazası yok hiç surekli sehir dısında seyahatte sahıbı iş sebebi ile motor 2000 di pazarlıkla 1700tl anlastık sayılır. 2006 model 6800 km yeni yag konmadı o zman kı yagı duruyor onu değiştircem alırsam hemen yanımda motordan anlayan arkadas wardı sesıne guzel bı sorun yok gibi gözukuyor dedi ama tekrar baska bi yere göturcez ben sızden sadece genel bilgi isiyorum şimdilik bu kadar sorarsanız bildiğim ve görugum kadarıyla yazarım herseyi

Motosikleti
    sen hangi şehirdesin, motor hangi şehirde. dur bakalım sana bir şekild eyardım edecez ama...

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    balkesteyım bu arada sahıbı arkadas ortamından tanıdık çıktı bıraz daha rahatladım ama sonucta __old__ abimizin dediği gibi o kadar para vericem arkadaslar sonunda bi de ilk motorum olucak ondan bu kadar temkinlıyım heycanımı mazur görun...

Motosikleti
    senin makina sanırım bu
    http://www.sahibinden.com/2006_model...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:58 PM ----------

http://www.sahibinden.com/2006_model...XQQdisplayitem

buna bak.. motorunu suzuki üretiyor bilgin olsun. 250 lik intruder motoru vardır üzerinde ve sorun yaşayını da duymadım... pazarlıkla çok daha aşağı çekebilirsin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:03 PM ----------

neyse biz senin derdindeyiz ama sen sanırım uçtun... kolay gelsin

Konuyu Toplam 6 Üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    yürekçe, Kıkırdak, eric_cartman, tigermbz

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    eyw kardesım ya baya ilgilenıyorsun walla tesekkur ederim bu arada tiger a baktım daha önce ama hosuma gitmedi bursa da arkadasta vardı baya bı artcı olarak gezdim bununla da bi de özellikle siyah ıstıyordum su an bnm ıcın mct iyi olucak diye dusunuyorum

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    4-5 ay yatan motorda pek fazla sorun olmaz,aküsünü değiştir,yağını değiştir 1-2 saat deneme sürüşü yap, ufak tefek tekleme yapar,eğer motorun sesinden farklı sesler çıkartıyorsa,aşırı silkeleme yapıyorsa,frene bastığın zaman sağa sola çekme yapıyorsa götür geri ver,arka teker ile ön tekerin duruş açısına bak aynı hizadamı yoksa kaçıklık varmı bunlar ince ve önemli şeyler,eğer bunların hiçbiri yoksa hadi hayırlı olsun

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    off neyseki motoru dinlemişsin!! , sonuna kadar okudum , yoksa çalıştırmadan pazarlık yapıyorsun sandım...

çalıştırmadan bi alcan , anaa içinde pistonlar filan yok .. sürpriz

hadi alanada satanada hayırlı olsun.....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    hiç bişey olmazxD arada calıstır bak arada bi şeycik olmazxD

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    inş. hayırlı olur ya herkeze tesekkur ederım arkadas yakında mt motorumla yanınızdayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler