Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çok İstadim ama bir Motorum olmadı...bu gidişlede olmayacak..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RAMZEY 124cm³
    slm arkadaşlar bir motorum olsun diye çok istedim ama bir türlü elimize para geçmiyorki motor alalım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Canım arkadaşım benim..
    Merak etme..İçinde motosiklet tutkusu olduğu sürece elbet bir gün sende sahip olacaksın bir demir küheylana..

Çok güzel bir paylaşımda bulunmuşsun..Ben duygusal bir adamım vallahi çok etkilendim bu başlığı görünce..

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    motor işi ne yazık ki bütçe işi :( Türkiye şartlarında bir araca sahip olmak çok zor , ayrıca motosiklet pahalı bir hobi yada merak diyelim.çünkü motosiklet alınca bitmiyor iş bir sürü aksesuar ve koruma ekipmanı bir yerde zaruri ihtiyaç oluyor.

umarım Allah sana gönlündeki motoru nasip eder.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı normancı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bir motorum olsun diye çok istedim ama bir türlü elimize para geçmiyorki motor alalım..
    arkadaşım hiç kendini üzme bak emin ol insan oğlu mantıklı olmak suretiyle istediği herşeye kavuşma özelliğiyle donatılmıştır inancını sakın yitirme her zaman dua et yanlız sadece dua ile olmuyor alah san akılda vermiş birde cüzi irade yani sana para kazanacak kadar akıl vermişonu sana nerde kazanacağını hepsini ayarlamış sende kazanmışsın allahın isteğiyle amma dedimya cüzi iradene karış mamış yani kazandığın parayı nereye harcıcana karışmıyor burdada iş sende bitiyor ister r gecede yersin ister biriktiriri az çok demeden burası çok önemli(az çok demeden)biriktiricen asla pes etmiceksin hesabını yaparsın oooooo daha 2 sene var omotorun parasını biriktirmeye dersin pes edersin mesela...şöyle düşün 2 sene önce biriktirmeye başlasaydın şimdi motora sahipdin.demekki günler akıp geçiyo aklını kullanıcan yelkenlerini rüzgara iyi ayarlıcaksın tevekkeli olucaksın inancını asla ama asla yitirmiceksin benim bir hedefim var diceksin bak gör olucak emin ol olucak...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ta 13 ay önce açtığım şu konuya gelen cevapları oku ve ümidini kesme

Ne zaman hayal etmeye başladınız, ne zaman kavuştunuz?

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok iyi anlıyorum seni hocam ehliyete az kaldı arkadaşın arkasında gitmekten bıktım şöyle bıktım kendimi yük hissediyorum oda rahatsız oluyo çünkü benim canımın sorumluluğu onda insan ister istemez rahatsız olur.bir gün olucak umudumu kaybetmiyorum

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı normancı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümidini yitirme ne zaman ne olacağı belli olmaz normancı kardeşim.

Allah birgün inşallah seninde gönlüne göre verir.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kurtlar vadisinde ömer baba diyorya ..kedi gibi olacan..gözünü kırpmadan sabredecen..birgün mutlaka olur....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    muhakkak bilirsin tabi ama demeden duramam 2 el çinlilerden başla benim ilk aldıgım motorun sadece motoru çalışıyordu kornası bile yoktu şükür şimdi taksitle aldık bi çinli
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    hiç birimiz dünyaya iner inmez altımızda motosikleti bulmadık, parayla satın alabileceğin hiç bir şey için üzülme. gün geliyor sahip oluyor insan.

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    damdan düşenin halini anca damdan düşen anlar... burda senin gibi benim gibi yıllarca hayalini kurduktan sonra motosiklet sahibi olmuş yada hala olamamış okadar çok kişi varki.
    senin inan çok iyi anlıyorum. ama sabır lazım Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin. umudunu yitirme
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    beklentilerini bütçenden yüksek tutarsan zorlanırsın.
    Ben mobylette e binmekten utanmam,bir başkası illa BMW diye hayal kurar,daha azına razı olmaz.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    olur olur bır gun mutlak olur mobılet te olsa motor motordur elınde olan ımkanlarınla gayretlı olmaya calışmalısın malesef kolay para kazanılmıyor fakat bır bıneğimiz olsun düşüncesınden yola cıkabılırsın gerisi zamanla gelır

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklentilerini bütçenden yüksek tutarsan zorlanırsın.
    Ben mobylette e binmekten utanmam,bir başkası illa BMW diye hayal kurar,daha azına razı olmaz.
    oldukça doğru.. en azından benim için.

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Yolumun üzerindeki turuncu jantlı MZ'e bakarak,ümitsizce "bir gün böyle bir motora sahip olabilirmiyim" diye iç geçirişim dün gibi. Yaklaşık 3 ay öncesine kadar bir tane Bir tane ZX9 R, bir tane, Honda NX 650 Dominatör, Bir tane Yamaha WR 426 profesyonel cross, bir tane ise Honda CGL 125 şehiriçi makinam oldu. Yakın bir zamanda ise ev almak üzere Honda CGL 125 hariç hepsini sattım. Yani diyeceğim o ki insan çok isterse oluyor, hemde hayal ettiğinden çok fazlası.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Karamsar olma bende senin gibi derdim ALLAH cc şükür bak şimdi oldu .Karamsar olma iste muhakkak olur.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

kıskanma ne olur çalış seninde olur.....

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Arkadaşlar konuyla alakasız belki ama akılma takıldı Acaba bu motor çalanların maddi durumları kötü ve alım gücü olmadıklarındanmı motor çalıyorlar. hani kardeşimiz burda duygularını dile getirmiş ya dile getirmeyenler motora sahip olmak için çalma yolunamı gidiyo? Topik sahibi kardeşimiz bu dediğimi üstüne alınmasın
    Yolver gitsin .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    olACAK ABİ BAŞKA YOLU YOK.LAPTOPUMU SATIYORUM SAATİMİ SATIYORUM ELBİSELERİMİ SATIYORUM.NE VAR NE YOK SATIYORUM.HERKESE İNAT OLACAK.

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    inşallah olur arkadaşım sana inanıyorum sen bişeyler yapıp motor sahibi olacaksın
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler