Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zincir yagı-Balata spreyi son kullanma tarihi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Arkadaşlar dün zincir yağı ve balata spreyi aldım.Fakat kullandıktan sonra son kullanma tarihinin 23/07 oldugunu farkettim.Bu ürünler işlevini kaybetmişmidir acaba? 2 sene geçmiş sonucta :S balata spreyini sıktıktan sora arka fren tutuşu zayıfladı.Geri götürsem alırlarmi acaba
    By.Speedy

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

balata spreyini sıkınca ilk 1-2 gün fren zayıf tutar. yağ özelliğini kaybetmez hava ile temas etmiyorsa.

ama sprey olarak kullanmak için içinde bulunan basınçlı gaz belirli bir yıl geçtikten sonra azalıp basıncı kaybeder böylece spreyler kullanım tarihini doldurmuş olur diyebiliriz kısaca

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balata spreyini sıkınca ilk 1-2 gün fren zayıf tutar. yağ özelliğini kaybetmez hava ile temas etmiyorsa.

ama sprey olarak kullanmak için içinde bulunan basınçlı gaz belirli bir yıl geçtikten sonra azalıp basıncı kaybeder böylece spreyler kullanım tarihini doldurmuş olur diyebiliriz kısaca
    Anladım bilgi için teşekkürler.Yarın götürcem geri inş alır.2007'nin ürününü satiyolar hala ne diyimki bunlara..=S
    By.Speedy

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben zamanında bir koli aldım ve yaklaşık 10 sene kadar kullandım bi sorun olmadı... ama tam bir bilgim yok....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Pek anlamam özzelliğini kaybedermi ama git geri ver bence.Bozulmasa yazmazdı herhalde son kullanım tarihi diye,dimi yiğitçim.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek anlamam özzelliğini kaybedermi ama git geri ver bence.Bozulmasa yazmazdı herhalde son kullanım tarihi diye,dimi yiğitçim.

evet abi doru diyorsun adamlar boşuna mi yazmiş son kullanma tarihini.Özen motordan almıştım kızıltoprakta. yarın götürcem
    By.Speedy

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    yarı fiyatına senden alırım yiğitcim
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler