Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2. el bir japonmu yoksa 0km regal raptor dd350e-6 mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Boğaçhan hocam konuda bilgilidir,benim fikrim kullandığım (24000) kmde olan hyosung dan yana olacaktır.Keeway diyen arkadaşlara,başıma gelenleri yazsam roman olur,o nedenle tavsiye etmem.Bence kymco venox ve hyosung arasından secim yapmalısın.Yine bana göre ben hyosung gerim.Enjeksiyonlu modeller hakkında bir fikrim yok o nedenle yardımcı olamayacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    japon olsun,kalite olsun,2. el olsun ama her türlü çinliden daha güven versin derim ben.

ilk motorum suzuki marauder 800 1998 model,iyikide bunu almışım.
    gene olsun gene alırım

Motosikleti
    şubata kadar düşünücem :)
    arkadaşlar hepinizin yorumları için teşekkür ederim benim aklıma birde kawasaki en500 yattı gibi .. sahibinden.com'dan ortalama fiyatlarına baktım 2000 modelleri 6-7 lira civarı onuda düşünebilirim sanırım bu durumda şuan 3 seçenek kalıyo önümde hyosung gv250, kymco venox250, kawasaki en500.. hadi bakalım hayırlısı
    [COLOR="Black"][B]FAST LIVE YOUNG DIE!!:wiinkk::cat:[/B][/COLOR]

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    hayırlısı olsun

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Her ne olursa olsun ister japon ister çin malı . Sen bu işe yeni başlıyorsun ilk heves ile motoruna sarılacaksın . İkinci el şans işidir arkadaşım bunu unutma . Bence kapalı kutu olan 2 el bir motor alacağına hiç kontağı çevirilmemiş sıfır garantili bir motor al . Sorunlu 2 el motora düşersen sana illallah dedirtir ve belki de motordan soğursun . Bana sorarsan git sıfır motor al . 2 ele hiç bulaşma düşündüğün çin malı motorlardan birini al düzenli bakımlarını yaptır hor kullanma uzun süre kullanırsın . Şunu hiç unutma sen malına bakarsan o da sana bakar ve seni yolda bırakmaz .
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    İlle de 250 lik olsun dersen Regal almanı tavsiye ederim. Hem ucuz hemde uzun yol için ideal.

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Sonuç nedir hocam?
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mz 1998
    ramzey patenti çin al japonu kafan rahat olsun arıza yapmaz sağlam öbürü ucuz ama astarı yüzünden pahalıya geliyor bisan diye aldım anam ağladı

Motosikleti
    şu an için yok
    dostum regal raptor almalısın bence ynede seçim senn tabi finans sıkıntın yoksa tabiki bir japon markası daha iyiğ olcaktır ama.ilk benm olsun yani 0 güsel olsun herkesin ilgisini çeksin sorun yaşamıyım diosan fiyatıda uygun olsun diosan rr tam senlik.rr nin diğer adı en iyi çin bence.ben bi motor tutkunu olarak çok araştırdım hangi motoru almalıyım die regali görünce tamam bnm motorum dedim zevkler tartışılmaz tabi.rr'i tüm forumlarda araştırdım kullanıcılarına ulaştım hemsi memnun.srücü kursundaki hocalarımla ve çeşitli gruplardaki başkanlarla konustum regal raptor için çok güsel şeyler söylediler...regal raptor dd250 spyder'in bi kaç videosu var nette indirdim izlerken ble zevk alıolart makine harika

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    regal kullanıcıları kızmasın bana lütfen.

bende regal kullandım kesinlikle ikinci el japon al başın ağrımasın regaldenmidir bendenmidir bilmiyorum ama servisle akraba olmuştum.
    bir daha asla regal düşünmüyorum.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler