Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motora modifiye :) lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şubata kadar düşünücem :)
    herkese selamlar öncelikle aranıza yeni katılan biri olduğumu belirtmek isterim ben şubat gibi bir Regal Raptor DD250E-10 almayı düşünüyorum öncelikle bu motor hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.. bu motor benim ilk deneyimim olacağı için motorlar konusunda pek bilgiye sahip değilim ve alacağım motora yaptırmayı düşündüğüm bir kaç modifiye hakkındaki yorumlarınızıda bekliyorum gelelim istediğim modifiyelere.. arka lastiği kalınlaştırmak istiyorum biraz.. motora biraz olsun chopper havası katmak amacıyla birde ön tekerleği biraz daha ileriye çekmek istiyorum.. tabi bir de vazgeçilmezlerden biri olan airbrush bu konudaki sorularımsa şöyle:
    1. Arka lastiği kalınlaştırırsam motorun aksamında bir problem olurmu?
    2. Ön tekerleğin konumu değiştirirsem motorun aksamında bir problem olur mu?
    3. Bu iki modifiyenin toplam maliyeti yaklaşık kaç olur?
    4. İzmirde sağlam airbrush yapan birini önerebilirmisiniz bana? ( maliyeti önemli değil )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  1.2.29. Mesaj/Konu başlık ve içeriginde BiR BüYüK bİr kÜçÜk, tamamı kalın (bold), tamami eğik (italik), TAMAMI BÜYÜK, Tamamı renkli, alfanümerik (alf4Nüm3r1k) olacak şekilde yazılar kullanılması, noktalama ve yazım kurallarına aykırı mesajlar yazılması yasaktır.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Lütfen forum kurallarını okuyalım
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

ilk ikisini hakkında kesin bir yargıda bulunamam benden çok çok üstün arkada$lar var burda onlar eminim ki yanıtliyacaklardır hem motor almadan önce birçok tarzı kafanda benimsersin değiştirirsin ara$tırırsın .... fikirler değişkendir yani
    ama ama airbrush yaptırmak istersen Coşkun Şakre'yi önerebilirim,gerçekten hakkını veriyor bu i$in :]

www.coskunsakre.com

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen önce bi dügzün yazmayı öğren sonra motoru al sonra biz sana yardımcı oluruz...
    arkada$ımız yeni katılmı$ henüz iki mesajı var , hevesini kırmaya yönelik mesajlar atmasak daha iyi olmaz mı

Motosikleti
    tamam kusura bakmayın ozaman.. ama diğer arkadaşta beni bu şekilde uyarsaydı daha iyi olacaktı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 PM ----------

[QUOTE=caqlarrr;1825458]ilk ikisini hakkında kesin bir yargıda bulunamam benden çok çok üstün arkada$lar var burda onlar eminim ki yanıtliyacaklardır hem motor almadan önce birçok tarzı kafanda benimsersin değiştirirsin ara$tırırsın .... fikirler değişkendir yani
    ama ama airbrush yaptırmak istersen Coşkun Şakre'yi önerebilirim,gerçekten hakkını veriyor bu i$in :]

www.coskunsakre.com

sağol bu coşkun dediğin kişi izmirdeki dövmeci olan arkadaşmı?
    [COLOR="Black"][B]FAST LIVE YOUNG DIE!!:wiinkk::cat:[/B][/COLOR]

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu tarz yazı karakteri ile yazmak zorundamısın. kabartmalı yazsaydın bari, körlerde okuyabilsin

1) olmaz ama kalkışlarda daha ağırlaşır alet
    2) olur. hatta türkiye yolları malum, bi çukurda elinde kalır gidon
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

[QUOTE=amras;1825462]tamam kusura bakmayın ozaman.. ama diğer arkadaşta beni bu şekilde uyarsaydı daha iyi olacaktı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 PM ----------

Alıntı caqlarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk ikisini hakkında kesin bir yargıda bulunamam benden çok çok üstün arkada$lar var burda onlar eminim ki yanıtliyacaklardır hem motor almadan önce birçok tarzı kafanda benimsersin değiştirirsin ara$tırırsın .... fikirler değişkendir yani

www.coskunsakre.com

sağol bu coşkun dediğin kişi izmirdeki dövmeci olan arkadaşmı?
    evet izmirde, tatoo falanda yapıyor sende izmirliymi$sin biliyorsundur gerçi

Motosikleti
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tarz yazı karakteri ile yazmak zorundamısın. kabartmalı yazsaydın bari, körlerde okuyabilsin

1) olmaz ama kalkışlarda daha ağırlaşır alet
    2) olur. hatta türkiye yolları malum, bi çukurda elinde kalır gidon
    yazı karakterim konusunda kusura bakma bilgilendirdiğin için sağol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:16 PM ----------

[QUOTE=caqlarrr;1825473]
    Alıntı amras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam kusura bakmayın ozaman.. ama diğer arkadaşta beni bu şekilde uyarsaydı daha iyi olacaktı..

evet izmirde, tatoo falanda yapıyor sende izmirliymi$sin biliyorsundur gerçi
    bilmemmi avrupanın en iyi fantastik dövmecisini bu adam motorlara falanda airbrush yapıyor değil mi?

yazı karakterim konusunda kusura bakma bilgilendirdiğin için sağol

bilmemmi avrupanın en iyi fantastik dövmecisini bu adam motorlara falanda airbrush yapıyor değil mi?
    yapmazmı araba motosiklet yağlıboya herbi$iy geliyor elinden adamın,sitesinde çalı$maları var bakabilirsin sol taraftaki menüden

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    öncelikle hoşgeldin hocam iyi forumlar
    o motor hakkında bildiğim kadarıyla bir çinliye göre sağlam bir motor. Duyduğum tek kötü yönde yorumu sigorta sorunu var diye hatırlıyorum.
    birde istersen sitemizde gomercin adlı üyenin yaptığı gezilere bakabilirsin.
    http://www.gomercin.net/

Motosikleti
    gördüm şimdi çok sağlam yapıyor gerçekten airbrush için ona gidicem anlaşılan sağol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:22 PM ----------

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hoşgeldin hocam iyi forumlar
    o motor hakkında bildiğim kadarıyla bir çinliye göre sağlam bir motor. Duyduğum tek kötü yönde yorumu sigorta sorunu var diye hatırlıyorum.
    birde istersen sitemizde gomercin adlı üyenin yaptığı gezilere bakabilirsin.
    http://www.gomercin.net/
    sağol bilgiler için bu motordaki sigorta sorunu biraz açarak anlatabilirmisin?

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    hocam şu konu daha yardımcı olacaktır sana yanlış bilgi vermek istemem
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

$u ba$lıkta motorun artıları eksileri uzun uzadıya tartı$ılmı$, tek tek sayfaları okuyarak yorulmadan onlarca püf noktası edinebilirsin,

[konudı$ı]
    lem mert konu bulamadın mı ba$ka yazacak kırk yılda bi a$ka geldik aboouw :D [/konudı$ı]

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    çağlar pişti olduk iyimi ben senden bir dk önce yazmışım ama

çağlar pişti olduk iyimi ben senden bir dk önce yazmışım ama

böhüühüühü neyse konuyu dağıtmayalım

Motosikleti
    hocam şu konu daha yardımcı olacaktır sana yanlış bilgi vermek istemem
    $u ba$lıkta motorun artıları eksileri uzun uzadıya tartı$ılmı$, tek tek sayfaları okuyarak yorulmadan onlarca püf noktası edinebilirsin,

[konudı$ı]
    lem mert konu bulamadın mı ba$ka yazacak kırk yılda bi a$ka geldik aboouw :D [/konudı$ı]
    tamam arkadaşlar sağolun ben bu motor hakkında bir kaç bir şey okumuştum zaten sizinde yönlendirmelerinizle daha iyi bilgilere sahip oldum sağolun şimdi modifiye konusundaki düşüncelerinizi almak istiyorum

tamam arkadaşlar sağolun ben bu motor hakkında bir kaç bir şey okumuştum zaten sizinde yönlendirmelerinizle daha iyi bilgilere sahip oldum sağolun şimdi modifiye konusundaki düşüncelerinizi almak istiyorum
    bence ilk etapta hiçbir$eyiyle oynama, airbrush falanda yaptırma mâlum ba$langıç motorun olucak dü$üp kalkmak var,yan sehpayı açmayı unutup indiğinde motorun yatabilir ya da hızlı girip alamadığın bir viraj sonrasında çalılıklar seni bekliyor olabilir, tavsiyem 3000km falan yapıp motoruna adapte olduktan sonra isteklerin doğrultusunda modifiye etmen

Motosikleti
    bence ilk etapta hiçbir$eyiyle oynama, airbrush falanda yaptırma mâlum ba$langıç motorun olucak dü$üp kalkmak var,yan sehpayı açmayı unutup indiğinde motorun yatabilir ya da hızlı girip alamadığın bir viraj sonrasında çalılıklar seni bekliyor olabilir, tavsiyem 3000km falan yapıp motoruna adapte olduktan sonra isteklerin doğrultusunda modifiye etmen
    tamamdır bende öyle yapmayı düşünüyodum zaten ama şimdiden masraflarını öğrenip ona göre para ayarlayacağım o bakımdan soruyorum

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin iş doğmamış çocuğa don biç meye benziyor.....

daha motor yok hakkında yorum istyorsun modifiye için...

bi al bakalım ondan sonra sor bence...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

kardeş motorunu alda sonra bunları düşün bencede.
    airbrush benim bi tanıdık abim yapıyor gayette güzel yapıyor. karşıyakada

Motosikleti
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin iş doğmamış çocuğa don biç meye benziyor.....

daha motor yok hakkında yorum istyorsun modifiye için...

bi al bakalım ondan sonra sor bence...
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş motorunu alda sonra bunları düşün bencede.
    airbrush benim bi tanıdık abim yapıyor gayette güzel yapıyor. karşıyakada
    arkadaşlar ben yukardada belirttiğim gibi ben hepsinin yaklaşık maliyetini kafamda oluşturup ona göre para ayarlayacağım.. o bakımdan soruyorum bu modfiye işini.. CBA airbrush yapan abinin fiyatları nedir yaklaşık?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler