Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eldiven seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    yavuzugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    merhaba arkadaşlar bir çok konuda bana yardım ettıgınız gıbı nu konudada yardımlarınızı beklıyıroum... eldiven almam gerekıyor.. tabii bu kendı ıcerınde farklı bır konu ne onerırsınız.. butcem cok degıl.. yanı 150 200 veremem daha uygun bıldıgınız kullandıgınız memnun kaldıgınız urunler varmı tecrubelerınızzden faydalanmak ıstıyorum.. sımdıden tsk kurler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    revit torx, monster...
    frank thomas seg...
    hepsi 130-160 arası.. ideal eldivenler.. eldiven bedenin large ise sahibinden com da iki tane alpinestar sp2 var biri az kullnılmış diğeri sıfır 100-130 tl.. kaçırma derim..
    ama yukardakiler kadar iyi olan bi model değil..

hein gericke tuareg yada benzeri model turuncu siyah, kanguru derisi bir eldivenim vardı. şimdiye kadar kullandığım en iyi eldivendi. onlara da bakabilirsin. (s bedeni heingericke de 90 tl ye falan kampanyalı olarak satılıyor.) bulsam 150 200 demem hemen alırım yine.

yada şu an kullandığım revit gt20 h2o yu da önerebilirim. yalnız sanırım 250 civarı olması lazım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:06 PM ----------

ya özür dilerim. ben 150200 diye okudum. arkadaşım ucuz eldivene çok bakma. inan çok yararını görüyorsun iyi eldivenin. kendi ellerimin ayalarından biliyorum..

en azından bi deri olsun.. nic eldivenlere bak, birde feyizoğlunda 100 liralık bi ıxs var. onlara bak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:15 PM ----------

nicler 65 lira ve kullanışlı oldukça. bir deri olan modeli vardı. bir de hudson deri de indirim var. 45 liraya falan güzel deri eldivenler olması lazım.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    fazla uzakta arama aslında dikkatlı baksan görebilirdin,
    bak HUDSON deride ındırım var,
    http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=134

işte sana uygun fiyatlı eldiven,

ve tank pad'lerde 10 lira arayan varsa bakmasını öneririm,
    her ürün %50 indirimde,
    65 liraya mont dahi var
    corduro en azından KÖTÜNÜN İYİSİDİR,
    hiç yoktan iyidir yani...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    feyizoglu.com'dan held marka eldivenlere bakabilirsiniz ben kullanıyorum gayette memnunum.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Eminönü nde tümopar da ucuz eldivenler var.Hemde baya kaliteli.2 ay evel yazlık bir eldiven almıştım çok rahat ve iyi çıktı.Armode markalı idi.Kışlıklarıda vardı 50TL civarındaydı fiyatları.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    scoyco marka eldiven ler muharrem özsoy karizma motorda 45 tl filandı alabilirsin çok iyi diyemem ama iyi bir eldiven

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben HELD Kullanıyorum... Memnunum ama hepsinde olduğu gibi deri olması nedeniyle koku yapıyor Fiyatları cok cok uygun; Kalitesi de oldukca tatmin edici. Benim Montum da Eldivenim de HeLD; memnunum tavsiye ederim...

feyizoglu.com da mevcut
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ucuz yazlık eldivenlerden bende de var, scyco mu neydi, üstünde plastikten korumaları da var, çabuk yıprandılar, 6 ay oldu yırtılmadılar ama ilk günkü gibi de görünmüyorlar, inşallah 2 sene kullanırım,40-50 tl arası birşey vermiştim, 100-150 tl lik eldivenlerin yıpranma durumlarını merak ediyorum
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hudson.com daki iLanlara ben de baktım; Herşey cok cok ucuz orda
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler