Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kedi Kovucu Sprey 75 ml

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Duyduk Duymadık Demeyin Peynir ekmek yemeyin. Kedi kovucusuz Motoru park etmeyinn Yeni Sipariş ettirdim Çok etkili oldugunu söylediler. Sizde Alırsanız hata etmiş olmazsınız Tabi Kedilerle Arası iyi olmıyanlar için Söylüyorum .) http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=39
    250-MaCiT bunu beğendi.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    kedilerden nefret ederim

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duyduk Duymadık Demeyin Peynir ekmek yemeyin. Kedi kovucusuz Motoru park etmeyinn Yeni Sipariş ettirdim Çok etkili oldugunu söylediler. Sizde Alırsanız hata etmiş olmazsınız Tabi Kedilerle Arası iyi olmıyanlar için Söylüyorum .) http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=39
    kapının önünde bi arkadaşımın ve benim motorlarım duruyor ikisininde kediler sayesinde brandalar delik deşik
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    benim kedilerle sorunum yokta, köpeklerle var , her sabah evden çıktığımda mahallenin köpekleri tam hareket ediyorum, köpekler başlıyor sarmaya, hatta bu sabah 200metre kadar gittim hala yanımda koşturuyo bir tekme vurdum sonra defoldu gitti

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F

hiç bir işe yaramıyor keşke sorsaydın kullanan varmı diye motobakkal dan bende daha önce aldım yazık oldu verdiğin paraya uzuldum forumları biraz araştırsaydın en kalitelisinin bile bir işe yaramadığını okurdun

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Kediyi motorun üstündeyken ıslatın yeter bidaha hayatta yaklaşmaz
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

Motosikleti
    honda beet
    meraba arkadaslar

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Kedilerin karekterleri çok farklıdır.Bir kedinin hoşlanmadığı başka bir kediyi rahatsız etmez.Bu spreyler cok denendi ve bir netice alınamadı.Hatta tuvaletlerde kullanılan ernet daha bile etkili.Bazı kediler onada aldırmıyor
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

droral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125T, Kymco Grand Dink 250, Honda Today
    Selamlar, ben selenin üzerine karabiber döküyorum. Kesinlikle işe yarıyor, tavsiye ederim. Hem pratik hem de ucuz....Aynı şeyi toz naftalin için de duydum ama henüz denemedim....

Motosikleti
    BuKart
    Hocam raptiyeli bir tahta yerleştirin seleye bir daha yaklaşıyormu.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam raptiyeli bir tahta yerleştirin seleye bir daha yaklaşıyormu.
    Kedininde her hayvanlar gibi gözü var
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

Tam bizim sokak için icat edilmiş.. :D Sokakta bir adam var sokak kedilerini besliyo.. Gün geçtikçe çoğalıyor namussuzlar..

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hem yeni sipariş edip hem de almamızı salık vermen abes bir durum..
    Hiçbirinin işe yaradığını duymadım..

----------------------

Gene raptiyeli tahta işine girmeyelim, artık kalp kırabilirim..karabiber vb. gibi canlılara zarar veren şeylere külliyen karşıyım zaten..

"Ama o da benim motorumu kirletiyor" diyenler için bir tane ıslak mendil bulundurun motorda ve 10 sn. siliverin derim..Ayrıca etmişim öyle mantığın içine..neymiş motoru kirleniyormuş..Sil be adam 2dk. ne var bunda..

Bunun için hayvanın canını yakmaya ne gerek var? O sizin canınızı mı yakıyor?
    Mevsim kış alt tarafı üşümüş yavrucuk, belki de köpeklerden korkmuş ve yumuşak bir yere tünemiş, belki de 1-2 saat kestirmiş orada güvenli bulduğu için..Birde bu yönden bakabilirsiniz..Hayvanın canı sokakta..

Ben motosikletimin selesinde sabahları kedi tüyü görünce garip bir şekilde gülümsüyorum artık. Hoşuma gidiyor başka bir canlının benim oturduğum yeri beğenmesi..
    savinelli, mehmetenis, actros1 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    Ben motosikletimin selesinde sabahları kedi tüyü görünce garip bir şekilde gülümsüyorum artık. Hoşuma gidiyor başka bir canlının benim oturduğum yeri beğenmesi.. [/QUOTE]

canlarini yakmamali tabi ama bu kadarda diil artık..

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

canlarini yakmamali tabi ama bu kadarda diil artık..
    Sen canlarını yakma ve yakmalarına izin verme de gülümsemesen de olur

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

----------------------

Gene raptiyeli tahta işine girmeyelim, artık kalp kırabilirim..karabiber vb. gibi canlılara zarar veren şeylere külliyen karşıyım zaten..

"Ama o da benim motorumu kirletiyor" diyenler için bir tane ıslak mendil bulundurun motorda ve 10 sn. siliverin derim..Ayrıca etmişim öyle mantığın içine..neymiş motoru kirleniyormuş..Sil be adam 2dk. ne var bunda..

Mevsim kış alt tarafı üşümüş yavrucuk, belki de köpeklerden korkmuş ve yumuşak bir yere tünemiş, belki de 1-2 saat kestirmiş orada güvenli bulduğu için..Birde bu yönden bakabilirsiniz..Hayvanın canı sokakta..

Ben motosikletimin selesinde sabahları kedi tüyü görünce garip bir şekilde gülümsüyorum artık. Hoşuma gidiyor başka bir canlının benim oturduğum yeri beğenmesi..
    valla katılmamak elde değil çok haklısınız
    hayvanlara eziyet etmek için bu kadar kafa yormak da nerden çıktı...
    mehmetenis bunu beğendi.
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    Sen canlarını yakma ve yakmalarına izin verme de gülümsemesen de olur
    aslinda sonradan gülümsedim biliyormusun.. cok kızıyodum eskiden.. portakal kabugu koymustum bir tavsiye uzerine.. karabiberide denedim itiraf ediyorum.. tahtalı çiviye veya ıslatmaya kalkışmadım ama arasıra eve donerken minik bir kontrol gözetlemesi atiyorum eger kedi varsa hişt,pişt şeklinde uyariyorum.. ama eskisi kadar tepkili değilim, tavrım yumuşamaya başladı.. ama eger işerse yada selemi tırnaklarıyla parçalarsa tekrar sertleşir tavrım.. senin gibi masum düşününce göz yumuyorum ama zarar verirlerse, ki belli olmaz bunların sağı solu, tekrar zarar vermemek şartıyla önlem düşünmek çok doğal.. allahım ne yaman bir çelişki bu böyle

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Kedi spreyi hiçbir işe yaramıyor, denedim biliyorum. Birileri karabiber tavsiye etmişti. Bir paket karabiberi boca ettim seleye, gelip üstüne yattılar karabiberin, üstelik 2 (iki) kedi birden...

Üzgünüm, hiçbir şey işe yaramıyor!

Muşambadan örtü yaptım özellikle sele için. Onu delemediler şimdilik. İşe yarıyor gibi.
    Ağır metal insanı...

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Ben pek önemsemiyordum bu konuyu. Ağabeyim de kalırken pencereye sigra içmeye çıktım kedinin biri artçı koltuğuna tünemişti ben de arkadaş gibi gülümsedim. O sırada bir köpek aslında canavar demek daha doğru olurdu sinsice yaklaşıp patisini kedinin üzerine indirirken kedi son anda kaçtı. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim çünkü artçımın olduğu yerde 2,5cm lik 3 adet yarık oluştu. Artık yağmur yağıdığında ya da motoru ytıkattığımda artçıyı bindirmeden önce iyice bastırıyorum seleye içindeki suyu çıksın diye :\

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F

----------------------

Motorsikletimin Selesinin 3. kez yırtılmasıyla ve üzerine işemelerinden dolayı motorum binilmez hale geldi ve haftada 3 tur oto yıkamacıda yıkattırmak zorunda kaldım 1 tanesini Magnum silahımla vurdum canıma Tak etti. Diğerinide Arıyorken Bunu denememi istediler. Sen sevebilirsin kardeş Ben sevmiyorum nankörleri. benim kaç yüz tl lik takım elbiselerim çişlendi Sen neden bahsediosun? Tamam Öldürmek Hata Allahın verdiği canı allah alır ama Bi anlık Dalgınlığa geldi Çektim vurdum Günahı boynuma Kötü eleştiri Yapmayın. Biliyorum Her ne pahasına olursa olsun öldürülmiceğini. Bundan sonra Doğru yola girdim Teşvikte bulunun artık yada daha güzel bir çözümde.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler