Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Trafikteki şuursuz sürücüler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ck 125
    Dün akşam saat 10 gibi işten çıktım ve eve doğru yol aldım.halkalı gümrük yoluna saptım kendi halimde giderken metalik renkteki bi reno clio yolun boş olmasına rağmen aniden beni solllayıp önüme geçti az daha çarpıyordu bende sellektör yaktım.sonra bu şuursuz 4 lülerini yakarak önümde zikzaklar çizmeye ve fren yapmaya başladı bende sellektör yakıp kornaya uzun uzun bastım bunun üzerine bu şerefsiz aracı orta şerite çekip camı açtı bende hemen yanına yaklaştım şerefsiz ne oluyo dedi bende karşılık olarak sana ne oluyo lan dedim.
    sonra gene bu herif beni geçti ve zikzaklar çizip maynunluklar yapmaya kalkıştı aklıma ilk gelen şey bu şerefsize biraz daha seklektör yakıp ve korna çalarsam bana çarpıp beni yoldan çıkarıcağı ve kaza yapıcam geldi.Can korkusundan bende bişey yapamadım daha sonrada gaza basıp olabildiğince hızlı gidip uzaklaştı.
    benim altımdaki motor 125 lik bi commuter ve hafif rampa bi yolda olduğum için 60 ın üzerinede çıkamıyordum o şerefsizi takip edemedim .
    bana araçla değme olayı olsa kimbilir ne büyük bi kaza atlatıcaktım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Öncelikle geçmis olsun.

Boşver arkadaşım, böyle dingiller trafikte çok, hiç uğraşmaya gerek yok. Sinirlenmeyeceksin içine atacaksın, yoksa kendin kaybedersin.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    zorda olanı ezmek ancak acizlerin işidir. kabayeri yiyorsa bir bmw ye çeksin o hareketi ya da ne bileyim BANA!!! KASKIMIN AMBLEMİNİ SURATINDA ÇIKARTMAZSAM NAMERDİM...
    mersinde alnında COX yazan bir kaç dingil var...hatta toplu halde ( baba-oğul ) olaraktan müşterim olan bile oldu...

cebinde buji taşı, ya da gözyaşartıcı sprey... camına yanaştığında spreyin olsaydı, o şimdi motorculara zor yanaşırdı...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    yau bunlar bana neden denk gelmez ki .....

makine gitmiyo diyorsun , gitse birkaç önerim olurdu ....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun ,gerçekten neden böyle dengesizlik yapıyorlar anlamıyorum Var işte böyleleride,bi ara bi konu açılmıştı yolda motorumuza bira şişesi fırlattılar diye o daha bi ilginçti aman size bişey olmamış ya geçmiş olsun.

Motosikleti
    125 Zn
    keşke gözyaşartıcı sipreyin olsaydı. yinede geçmiş olsun
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    BMW F-650
    Kardeş buna benzer konular belki 50 kez yazıldı ama değişen bişi yok. Ülkede ehliyeti olanların %95’i araç sürmeyi bilmiyor. Vites değiştirmeyi öğrenen kendini yola atıyor. Nu %95’lik kısım içinde belki kendi kardeşimiz, eşimiz dostumuz var. Normal şartlar altında zaten araba (motor sürücüsü acaiplikler yamadığı sürece) hiç bi şekilde motora tehlike teşkil etmiyor.

Ama bir hayvan tipi var. Bu hayvanlar genelde ya lüks jiplerde ya da doğan şahin doblo gibi araçlarda yaşıyorlar. Kimisi parası olduğu için görgüsüz hayvanlıktan, kimisi de ezik birisi olarak doğup, ezik birisi olarak öleceğinden her tür ve şartta kendini ispata kalkışıyor.

Bunlardan kaçış yok. Bunlara uyma diyeceğim ama boş. Kim ne derse desin, insanın bazen aklı örtülüyor. Ağzına geleni sayıyorsun. Aynı durumda herkes olabilirdi...

Benzer şekilde iyi insanlarda yok değil. E-5’te beni sıkıştırmaya çalışan aracı adeta yolun dışına atıp beni takip etmesine izin vermeyen Renault clio gibi. Tahminim sürücüsüde bizden birisi idi.

Geçmiş olsun.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçenlerde de bir araba mir motoru öyle bir sıkıştırıyordu ki araya girip salağı ters yöne soktum... tam cinnet geldiği anda şehir içinde 160km ye kadar çıktık bu haynavla ve refüjlere teslim edip ayrıldım oradan. eğer ki biri araya girmeseydi o dragstardaki 2 kişi berbat bir sürece girmiş olabilirlerdi...
    ancak, bu sabahta bir scooter sürücüsü beni zora soktu, eğer motorcu olmasaydım o danayı ben ezerdim o da bir başka...
    yani bu kişilikle alakalı bir şey, arabalı veya taksili önemli değil..
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde de bir araba mir motoru öyle bir sıkıştırıyordu ki araya girip salağı ters yöne soktum... tam cinnet geldiği anda şehir içinde 160km ye kadar çıktık bu haynavla ve refüjlere teslim edip ayrıldım oradan. eğer ki biri araya girmeseydi o dragstardaki 2 kişi berbat bir sürece girmiş olabilirlerdi...
    ancak, bu sabahta bir scooter sürücüsü beni zora soktu, eğer motorcu olmasaydım o danayı ben ezerdim o da bir başka...
    yani bu kişilikle alakalı bir şey, arabalı veya taksili önemli değil..
    haklısın abi bende dün ybr li bi kurye gördüm öyle sakat bi şekilde aralardan geçiyoduki korktum her an bi kaza olacak diye,böyleleride var ama her ortamda arada 1 ,2 tana çürük illaki çıkıyo

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zorda olanı ezmek ancak acizlerin işidir. kabayeri yiyorsa bir bmw ye çeksin o hareketi ya da ne bileyim BANA!!! KASKIMIN AMBLEMİNİ SURATINDA ÇIKARTMAZSAM NAMERDİM...
    mersinde alnında COX yazan bir kaç dingil var...hatta toplu halde ( baba-oğul ) olaraktan müşterim olan bile oldu...

cebinde buji taşı, ya da gözyaşartıcı sprey... camına yanaştığında spreyin olsaydı, o şimdi motorculara zor yanaşırdı...
    helal be sana benim eski buji takım çantamda boş boş duruyo bi tane de biber gazı ayarladık mı kendimizi koruyabilirdik çok güzel fikir teşekkür ederim yürekçe arkadaş

Motosikleti
    ck 125
    saolun arkadaşlar .o şerefsiz büyük bi ihtimallede alkolluydu yada haplanmıştı ucuz atlattık.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Trafikte şuursuz sürücü ile bu ve benzeri şekilde muhatap olunduğunda yapılacak en iyi şey sabretmek ve herifin defolup gözden kaybolmasını beklemektir. Bunun alrındaki 4 teker ve herif sağlam bir kafes içinde, bizim hayatımız ise sadece yere ufak noktalardan temas eden 2 teker üstünde. Bir inatlaşma sonucunda herif bir tampon temasında bulunsa olay biter. Kaldı ki, zaten tam bir şuursuz sürücüler ve magandalar cehennemi olan İstanbul'da yaşıyorsun, hangi biriyle uğraşacaksın.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bulaşmaaaa. Sana tamponunun ucu ile dokunması ölmen için yeterlidir.. Seyir halinde iken bu psikopatları kıskırtmayın. Kenara çek , yiyorsa o da çeker, o zaman yap ne yapacaksan, söyle ne söyleyeceksen.

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tip olaylar karşısında insanın motorunda öyle bi düğme olmasını istiyoku; basında mancınık şekline arkadan öne doğru dairesel şekilde fırlayan kocamak bir yumru şeklinde bir mekanizma. Birçok kez araca karşı motor ile karşılık verememek güçsüz kalmak karşısında bunu çok düşündüm.
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

Motosikleti
    ck 125
    karşısında kamyon olsa böyle yapamaz yemez tabi g... ama motosikleti görünce milletin artisltlik yapıca tutuyo

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    geçmiş olsun böylelerinden trafikte çok fazla var
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    plaka plaka plaka.. plakayı al emniyete ver.. bitti.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    al plakayı eroın tasıyo dıe ıhbar et ugrassın dursun

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    bir filmden aklımda kalmış;
    - Söylesene akıllı adam bu işi yapar mı ?
    - Bilmem, akıllı bir adam göster de sorayım.

Takma kafana normaldir.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    2 tekerli, 4 tekerli ve daha fazlalı (tekerli) hayvanlar bitmez bu trafikte
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler