Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk trafik cezam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja 250 '11
    derse yetişebilmek için evden hızlıca çıktım fakulteye gidiyordum(ev fakulte arası yaklaşık 3 km) ve kask kolumdaydı derken aniden bi polis çıktı durdurdu ehliyet ruhsat istedi neyse hemen gösterip derse gideyim dedim ki sonra ehliyet ruhsatımı araçtaki polise verdi kask takılı değil diye 61 ytl yazdı: ( hem derse geç kaldım hemde ceza yedim.: ( galiba erken ödersem bunun bi nidirimi falan oluyomuş o nası oluyo biliyormusunuz? yada hiç ödemesem ne olur:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    aslında en ucuz ve hızlı ödeme şekli makbuz almadan oluyo ama, onada sen geç kalmışsın
    cezan hayırlı uğurlu olsun. mesafen ne kadar kısada olsa kask takmaman yanlış. şimdi bu cezayı ödeyeceksin ama belki ilerde hayatını kurtaracak bir ders almış oldun.

Motosikleti
    ninja 250 '11
    aslında bende makbuz almadan halletmeyi düşündüm ama çok ani gelişti olaylar: )

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    %25 yada %30du sanıyorum indirimin..İlk 15 gun ıcınde ödersen tabiki.. Gecmis olsun..ödememezlik yapma sakın, bir gün mutlaka ödemek zorunda kalırsın çünkü, hemde cezasıyla...
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    cezalar ne için var?
    sen kask tak diye
    kasklı ve kazasız günler
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    öncelıkle gecmıs olsun.fakat bence sana kesılen ceza cok yanlıs.

piyasada o kadar cok kasksız ehlıyetsız ve asırı yukleme ıle gezen kuryeler varki....onlara neden kımse bısey dfemıyor????:bizzat sahıt oldum polıs cevırmede benı cevırdı.gıyımım ve evraklarımda sorun olmadıgı halde hızlı gelıyordun fılan dedi.fakat yandan gecen onune 3 tane su bıdonu atmıs kafasında kask olmayan sucuyu durdurmadi bile.ve adamın ehlıyetıde yoktu.sordugumda adam ısını yapıyor dedi.

sende arkaya bos su bıdonu atıp gezseydın belkı durdurmazdı...polis olmayı dusunuyorum ama böyle adilikleri görünce nefret edıyorum ınsnalardan.

tekrarda gecmıs olsun..sende madem cabuk gıtmek ıstıyosun kaskını tak arkadasım.senın guvenlıgın ıcın sonucta.

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    15 gün içinde inidirimli 45 lira olarak yatırabilirsn. Nasl ayakkanı eline alıp motora binmiyosan kaskıda kafana....

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ya ben eldivensiz binince bile rahatsız oluyorum, önümde giden eleman fırına un götürüyo belli, kafasında bone var aynı uğur dündarın programındaki gibi hiç ölmüyomu bunlar çok merak ediyorum

washburn24 sanada bi çift söz biliyosundur gerçi ama kaza olması için metre sınırı yok. yerde yağ vardır gaza basar basmaz yapışırsın kafa üstü. 1santimetrede kaza işte sana(: (2 gün önce başıma geldi ama düşmedim neyseki)[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:20 PM ----------
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    geçmiş olsun umarım ilk ve son olur. hocam o cezadan bende geçenlerde yedim 15 gün içinde ödersen 45 lira falan ödüyodun galiba ben hemen birgün sonra ödemiştim 45 liraydı yada 40 tam emin değilim yani erken ödemeye bak.

Hayırlı olsun ilk cezan.. Umarım devamı gelmez..

Motosikleti
    ninja 250 '11
    umarım devamı gelmez... o zaman bende yarın ödeyim.. ama nereye ödeyeceğimi tam bilmiorm polis memuru dalga geçer gibi istediğin bankaya git öde dedi ama gerçekten de öyle mi?

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    bu aralar cok sık denetleme var izmir de .son 3 günde 2 sefer durduruldum 1 yıldır kimse durdurmuyodu ve sadece motorları durduruyolar ve hiç af yok ehliyet ruhsat falan eksikse anında motor otoparka gidiyo.makbuz kesmeden ödeme yapıp kurtulmak imkansız konustuğum trafik polisi yukarıdan cok baskı var dedi motorlara karsı.dikkatli olalım arkadaslar eksik evrak ve kasksız cıkmayalım yola
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım devamı gelmez... o zaman bende yarın ödeyim.. ama nereye ödeyeceğimi tam bilmiorm polis memuru dalga geçer gibi istediğin bankaya git öde dedi ama gerçekten de öyle mi?
    ödeyebilirsin..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    %25 yada %30du sanıyorum indirimin..İlk 15 gun ıcınde ödersen tabiki.. Gecmis olsun..ödememezlik yapma sakın, bir gün mutlaka ödemek zorunda kalırsın çünkü, hemde cezasıyla...
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun. forumdada herkez yeterince kask takın kask takın diye yırtınıyor. önce kendi sağlığın sonra ceza yememen için kask takmalısın buda ders olmuş olur.

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    hayırlı olsun cezan... 45 tl ye düşüyor indirim, PTT den de yatırabilirsin, ben arabada yemiştim PTT den ödedim ...
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sende arkaya bos su bıdonu atıp gezseydın belkı durdurmazdı...polis olmayı dusunuyorum ama böyle adilikleri görünce nefret edıyorum ınsnalardan.
    sen polis ol ki, böyle polisler olmasın ;)
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

kardeş hayırlı olsun bende senlerce ceza yemedim ehliyeti aldık 1 sene sonra bi yedik ceza devamı geldi kusura bakma ama alışırsın

Bu arada cezan 45,3 tl oluyo yada işte 45 küsur oluyo allah bi daha ceza yüzü göstermesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler