Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

'Dur' ihtarına uymayan motosikletten Yunuslara ateş.. 1 ölü 1 yaralı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    gecenlerde tartisma vardi..genc bi ehliyetsiz motorcu polisten kacmis,dur ihtarina uymamis,poliste ates etmisde ..genc olmustu..turkiye ayaklandi..vay efendim polis nasil ates edermis..eder abi..polis ates ed-er...sen suclusun neden kaciyorsun..netice polis simdi hapiste...yanlisa bakarmisiniz...iste neticeside bu olur iste...turkiyede kanunlar yersine isliyor..kimse kacan motorcuyu suclamiyor..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecenlerde tartisma vardi..genc bi ehliyetsiz motorcu polisten kacmis,dur ihtarina uymamis,poliste ates etmisde ..genc olmustu..turkiye ayaklandi..vay efendim polis nasil ates edermis..eder abi..polis ates ed-er...sen suclusun neden kaciyorsun..netice polis simdi hapiste...yanlisa bakarmisiniz...iste neticeside bu olur iste...turkiyede kanunlar yersine isliyor..kimse kacan motorcuyu suclamiyor..

kaçan motorcu terörist olsa gidip bir eylem yapsa polis yine suçlu niye ateş etmedin diye bu seferde. bende bunu anlatmaya çalışıyorum her seferinde
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

o olayla bu olay çok farklı kardeşim
    polisin silah kullanma yetkileri bazı durumlarla kısıtlıdır ,
    diğer olayda sadece kaçan bir araç var sadece fiili saldırı yok ,buradaki konuda ise polise ateş açma,silah kullanma olayı var..

Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaçan motorcu terörist olsa gidip bir eylem yapsa polis yine suçlu niye ateş etmedin diye bu seferde. bende bunu anlatmaya çalışıyorum her seferinde
    aynen haklisin...bu adam terorist olabilir,hirsiz olabilir,ben rusyada yasiyorum..burda dur ihtarina uymadin hee..direk polisin sana ates acma yetkisi var sorguzu sualsiz..adam ehliyet sorarken bile,boynunda keles var,kursun gecirmez yelegi ustunde..bizim polislere bakiyor cuneyt gibi tisortlerle..cok komik yaa farki ancak baska bi ulkede yasiyinca anliyorsunuz arkadaslar gercekten bu bi gercek..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:35 PM ----------

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o olayla bu olay çok farklı kardeşim
    polisin silah kullanma yetkileri bazı durumlarla kısıtlıdır ,
    diğer olayda sadece kaçan bir araç var sadece fiili saldırı yok ,buradaki konuda ise polise ateş açma,silah kullanma olayı var..
    sende haklisin arkadasim..ama polisin buna mahal vermemeside gerekli..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Gebersin it... Polis kardeşimize de Allah'tan acil şıfa diliyorum. Polis arkadaşlar lütfen daha dikkatlı olun. Böyle itlere hedef olmadan tepeleyin bitsin.. Ne demek be TC. nin polisi dur diyecek durmayacak ve de kurşun sıkacak. Bu kurşun Türk milletine sıkılıyor. Burada siyası görüş olsun veya olmasın. Polis milletimiz adına sokakta.. Avrupa da polis otomobili durdurunca sürücü ellerini direksiyona tutunmuş vaziyette bekler. Elini kolunu oynatırsa beynine çakarlar. Asker ve polisin dur ihtarına kasten uymayıp asayışı kirleten her kim olursa kendi canınızı tehlikeye atmadan ben dahil gerekeni yapın. Asker ve polis yalvarmaz. Kanunları uygular..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisler Evet gerçekten çalışıyor benim motorum çalındıpında 20 günde buldular. Adamların görevi bu arkadaşlar yapıcaklar tabi. Helal olsun acil şifalar diliyorum Vede ölen kendini terminatör zanneden Motorcu arkadaşımızada Eğer müslüman ise Allah Rahmet Eylesin.
    İşaretlediğim cümlene 2 itirazım var.

1- Ben böyle birinden motorcu arkadaşımız diye bahsedemem
    2- Polisin karnına iki kurşun sıkıp iç organlarını parçalayan birine Allah'ın Rahmet etmesini ise hiç isteyemem. Ne yapacağını Allah bilir, ama ben bir dilekte, hayır duada bulunmam onun için.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

Gebersin şerefsizler

Bence o kacıp polisimize ateş eden şerefsizleri motorun arkasına bağlayıp geberene kadar sürüklemeliler.allah bilir hangi garibanın motorunu çalmışlardır.polisimize acil şifalar diliyorum.geberenin mekanıda cehennem olsun

Motosikleti
    -
    aynen haklisin...bu adam terorist olabilir,hirsiz olabilir,ben rusyada yasiyorum..burda dur ihtarina uymadin hee..direk polisin sana ates acma yetkisi var sorguzu sualsiz..adam ehliyet sorarken bile,boynunda keles var,kursun gecirmez yelegi ustunde..bizim polislere bakiyor cuneyt gibi tisortlerle..cok komik yaa farki ancak baska bi ulkede yasiyinca anliyorsunuz arkadaslar gercekten bu bi gercek..
    dediğin gibi orası rusya, bunu turkiyede yapamazsın..
    sıkıyosa nufuslu birine ateş et bakim...
    bi yerinden kan alırlar kan..

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yaralı polis memuruna acil şifalar diliyorum,saldırgana ateş edip öldüren diğer polis memuruna ise ALLAH yardımcısı olsun diyorum,belkide cezaevine girecek görevini yaptığı için..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana bişeyler hatırlattı da neyse...
    aynen katılıyorum kardes okur okumaz bende hatırladım sanırım aynı seylerı dusunuyoruz
    booş kooooooooooyyyy gitsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    allah belalarını versin dicem ama zaten vermiş polisimize acil şifalar diliyorum en kısa zamanda düzelir inşallah

Motosikleti
    honda beet
    ALLAH KORUSUN ıyı zamanda degılız

Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin gibi orası rusya, bunu turkiyede yapamazsın..
    sıkıyosa nufuslu birine ateş et bakim...
    bi yerinden kan alırlar kan..
    iste bu yuzden biz adam olamayiz..dostum..inan buna..

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    dur ıhtarına uymayıp bıde polıse ates eden ıtoglu ıte cok ıyı olmus.ayrıca motorcu arkadas dıyenlerı kınıyorum.kım bılır kımlerın canını yaktı veya yakacaktı hırsızlıkla vs vs.

polıslerede tam yetkı de verılmıyor cunku aralarında cok dengesızlerıde var...
    fakat bu tarz olaylarda polıs affetmemelı vurma yetkısı olmalı.en azından lastıge sıkmalı veya bacaga filan...

polıs kardesımız en yakın zamanda saglıgına kavusur umarım.DUA EDILECEK BI DURUM VARSA ODA POLISIMIZIN BIAN ONCE ILESMESI ICINDİR gazman

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler