Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar acil yardım motoruma çarptılar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    istiorum ama param yok :( Babamın bile cygnusu var
    Bi sorum olucak motorum park halindeyken aracın birisi geri geri yanaşırken motoruma çarpmış sağ tarafın üstüne düşmüş motor şimdi zabıt tutturucam ama bir sorunum var ehliyetim yok zabıt tutulurken ehliyet istenicekmi benden????
    BeNDe RaCiNG iSTiYoRuM aMa KiMSe eLiNi uZaTMıYo :pale::pale::pale:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isticekler tabi. ehliyeti olan birine tuttur
    he eger tutarsanda 1 mılyar ceza gelir
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Ya aslında ehliyet sınavını geçtim de evraklarım kursta 1 milyar ceza ödiceğime 300 lira verir ehliyetimi alırım. Ama duran motor, gitmiyoki park halinde sonuç itibarı ile. kafamı karıştıran olay bu giderken bursa ehliyet ister duran motora ehliyet istemeleri saçma olmuyomu?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı SeDa+T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aslında ehliyet sınavını geçtim de evraklarım kursta 1 milyar ceza ödiceğime 300 lira verir ehliyetimi alırım. Ama duran motor, gitmiyoki park halinde sonuç itibarı ile. kafamı karıştıran olay bu giderken bursa ehliyet ister duran motora ehliyet istemeleri saçma olmuyomu?
    sonuçta zabıt tutulurken senin adın ve ehliyet no tutanağa yazılacak canım kardeşim....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aynısı benim eski motoruma da olmustu. Park halindeki motoruma Polis Aracı geri geri cıkarken carpmıs ve düşürmüştü...Ama ehliyetim yok diye hiç birşey yapamamıstım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    saçmada olsa türkiye kurallarına göre yasalar böle suç yani.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

O motor oraya nasıl geldi ???

Geçmiş olsun ayrıca...

Motosikleti
    mondial 151 rs
    yalanmı yok ya abim babam vs getirdi burdan geciyordum düsürmüssün motoru bitti gitti ehliyetli briini caırcan ozamanda hicbi sorun kalmicak

Motosikleti
    ehliyetli birini bulayım o zaman acil olarak kış da geliyo sağını solunu toplarım ya satarım yada kaldırırım

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    yaa işte ehliyetin gerekliliği. çarpan adamla tartışıp sağlam bi dayak yesen bile 1000tl ceza ödememek için sesini çıkaramicaksın
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor oraya nasıl geldi ???

Geçmiş olsun ayrıca...
    o oraya nasıl geldi değil o araba motora nasıl çarptı olucak motor arabadan küçük olsa bile nasıl görülmez yani

geçmiş olsun

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    park halindeki araca çarpma söz konusu olduğunda polis zabıtı gerekiyor ne senin ehliyete ihtiyacın var nede alkol testine polisi çağırırsın adımıza kayıtlı motorumuza park halinde dururken araç çarpmıştır diye beyan edersin polis sadece karşı tarafın yani çarpan kişinin evraklarını alıcak bu kanun böyle kardeşim onun için rahat ol sen ama iş işten geçmiş olay anında polis çağırman gerekiyor bu konuda polis bu motoru buraya kim getirdi derse ki demez park konumunda bizim bir çalışanımız kullanıyor demen yeterli

daha önce 2 defa aracıma çarpıldı oradan biliyorum

Motosikleti
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa işte ehliyetin gerekliliği. çarpan adamla tartışıp sağlam bi dayak yesen bile 1000tl ceza ödememek için sesini çıkaramicaksın
    :D:D kendi mahallemizde dayak yiceksek ölelim daha iyi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:56 PM ----------

Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    park halindeki araca çarpma söz konusu olduğunda polis zabıtı gerekiyor ne senin ehliyete ihtiyacın var nede alkol testine polisi çağırırsın adımıza kayıtlı motorumuza park halinde dururken araç çarpmıştır diye beyan edersin polis sadece karşı tarafın yani çarpan kişinin evraklarını alıcak bu kanun böyle kardeşim onun için rahat ol sen ama iş işten geçmiş olay anında polis çağırman gerekiyor bu konuda polis bu motoru buraya kim getirdi derse ki demez park konumunda bizim bir çalışanımız kullanıyor demen yeterli

daha önce 2 defa aracıma çarpıldı oradan biliyorum
    adam tanıdık çıktı zaten istediğin zaman gel tutalım diyo ne istersen onu yaz diyo sorun yok yani o açıdan ama dediğin gibiyse arabayı tekrar oraya getirmemis lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 PM ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o oraya nasıl geldi değil o araba motora nasıl çarptı olucak motor arabadan küçük olsa bile nasıl görülmez yani

geçmiş olsun
    sağolasın ya bende anlamıyorum motorları nasıl görmüyolar

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ya böle yapıp motoru komple elden geçirtme şansımız varmı arabası olan bi arkadaşımla anlaşsam yatrsak motoru oda geri gelirken çarpmış gibi yapsa sigortadan istediğimizi yaptırabiliyomuyuz
    biraz çakalca oldu ama idare edin

Motosikleti
    valla benim motorun şu anda; ön fren kolu, sağ sinyal, sağ ayna, koruma camı, hava filtresi kapağı, sepet demiri, yaparlarsa boyası sağ tarafın yada komple :D:D bunları yaptırıcas bi şekilde. ama senin dediğin gibi yapanlar var hatta bu olayı abartanlar bile var iki tane makina alıp parçalarını devamlı değiştirenler motoru yatırıp kaldıranlar vardı şu anda yapıyolarmı bilmiyorum

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    :D:D kendi mahallemizde dayak yiceksek ölelim daha iyi[COLOR="Silver"]
    o lafları burdakilerde diyodu ama dayak uzun bişey diil 30saniyede yenebildiği için kahveyi toplayana kadar kişi kaçmış olur zaten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:32 PM ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya böle yapıp motoru komple elden geçirtme şansımız varmı arabası olan bi arkadaşımla anlaşsam yatrsak motoru oda geri gelirken çarpmış gibi yapsa sigortadan istediğimizi yaptırabiliyomuyuz
    eminim şakasına söylemişsindir ama yinede yaziyim

geçen haftalarda burda bi adam 3-4 sigorta şirketinden hayat sigortası yaptırdı ve burdaki amele pazarından aldığı bi genci yakarak öldürüp yanına kimliğini bıraktı. sigorta şirketinden parayı alıp köşeyi dönme fikrindeydi ama şimdi hapiste
    diğer boyutu ise sigorta şirketleri böyle düşüncedeki insanlar yüzünden herşeyi en ince ayrıntısına kadar didikliyori hatta bazen haklı insanlar hakkını alamıyor.
    en diğer boyutu ise Allah korkusu varsa günah olduğunu, cehennemde çıtır çıtır yanacağınızı düşünün
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    [QUOTE=RunemagicK;1822629]o lafları burdakilerde diyodu ama dayak uzun bişey diil 30saniyede yenebildiği için kahveyi toplayana kadar kişi kaçmış olur zaten[COLOR="Silver"]

kahvemi şaka yapıyor olmalısın çocuk değilim millete güvenipte kavga yapıyım Allahıma şükür bileklerim sağlamdır tabiki dayakda yedik zamanında ama artık devir değişti kralının canı 1 ytl diyolar ya haklılar valla

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor park halinde oldugundan dolayı ehliyet sorulmaz sana
    sürüş esnasında yapılan kazalarda gerekli (GERÇİ NORMALDE EHLİYETSİZ KULLANMAMALIYIZ)

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

takıldın sanırım ama sadece birşey söylemek istedim

iki teker üzerindesin haksız birşey yaptırmaya çalıştıgında Allah korusun ...
    ilahi adalet var inanclarımıza göre...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neresi saçma kardeşim onu bi açıklarsan bize..

ehliyet demek o vasıtayı kullanmaya yetkin var anlamında bir belgedir.....

park etmek için bile o vasıtayı kullanmışsındır.....
    yada biraz sonra kullanacaksın...
    yada vs. vs.......

evrakların kursta olması senin cebinde ehliyet olmuş demek değildir...

her ney se fazla uzatmadan git ehliyetini çıkart...baklavayıda getir ıslatalım ehliyetiii
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neresi saçma kardeşim onu bi açıklarsan bize..

ehliyet demek o vasıtayı kullanmaya yetkin var anlamında bir belgedir.....

park etmek için bile o vasıtayı kullanmışsındır.....
    yada biraz sonra kullanacaksın...
    yada vs. vs.......

evrakların kursta olması senin cebinde ehliyet olmuş demek değildir...

her ney se fazla uzatmadan git ehliyetini çıkart...baklavayıda getir ıslatalım ehliyetiii
    Ehliyetimi alıyım ıslatalım hem senin makinanıda test etmiş olurum hehehehe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler