Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akü Kısmı Konjektörle ilgili Sorum Olucak Yardım Edermisiniz Rica Etsem?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    S.a Arkadaşlar Çelikmotor martian 150 cc çin Malı scooterima 1 ay önce Yeni akü almıştım Sapasağlam çalışıyordu. geçen gün Babam yolda kalmış Akü Şarj etmiyormuş Doldurtmuş filan yolda giderken bitmiş Akü bozuk olsa Dolmazdı Konjektör Bozulmuş. Ustamı arıom 20 tl en az masrafı var diyor 2 günde 1 20 tl vermekten Bıktım Kendim değiştirmeden nasıl tamir ederim Bana Bilgi verirmisiniz? ayak Marşınıda çıkarmıştım motordan bilgilerinize.. Şimdiden teşekkür ederim..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    günaydın cihan.100 de 99.5 konjektör bozuk senin.konjektör tamir olmuyor malesef.içinde doğrultmaç diyotlar var onlar yanıyor.sonuç akü şarj olmaz ve biter.konjektör eminönünde 20-25 tl arası takması gayet basit 1 veya 2 jaklı.kendin alıp değiştirebilirsin.kolay gelsin
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın cihan.100 de 99.5 konjektör bozuk senin.konjektör tamir olmuyor malesef.içinde doğrultmaç diyotlar var onlar yanıyor.sonuç akü şarj olmaz ve biter.konjektör eminönünde 20-25 tl arası takması gayet basit 1 veya 2 jaklı.kendin alıp değiştirebilirsin.kolay gelsin
    Anladım kendiminkini çıkartıp aynısından isterim zaten baktım 2 jaklı vede onun kalitelisi varmıdır yani aldığımda 1-2 sene beni idare edicek ?
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ya kablo uclarına bak jaklara kırılma kısa devre,aşırı akım çekme filan varsa konjektör arızalanıyor genelde yoksa kolay kolay bozulmaz.birde motoru tazyikli suyla yıkamada soketlere su kaçıp arızaya sebep oluyor.sonuçta çogunlugu çin malı parçalar.ilave korna ilave lamba bunlar konjektöre yük .
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    a doğru Suda kaçmış olabiilr daha yeni yıkamıştım Du bakalım Akşam kendim yapmaya çalışıyım olmazsa konjektör alırız bitane napalım Ömrümü Çürüttü zaten 2.300 e aldım 5000 tl ye geldi şimdiye dek Olsun yinede Seviyorum aynızamanda kazığınıda sokuyor bana . Kısmet Bigün Benimde Honda motorum olur inşallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler