Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Nedir bu fiyatlar ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RifatKardu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarı yolda bırakır felan dedi bir kaç abim o da tam çıkarcı ama yaa adamın honda beat i var 2 tane 1 tane cross u var birde ybr 125 i bir hondayı satmadı gitti 3.000 ytl ver satim diyorr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 PM ----------

Suzuzki an 125 i bulabileceğim en makul 2. el fiyatı nedir abim
    ve de performans maximum hızı felan nasıl abicim ?
    http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

Burada detaylı bilgi var
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-an125-hk.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şimdiLik Yok !
    saolasın abi.
    [B]Çok yakında Mondial 125 zn (52 - Ordu)[/B]
    [B]:bestmt: Tutku yaratır :queen:[/B]

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    dostum sahibindenNOKTAcom da fiyat aralığına 2000-2500 yaz tip olarak scooter seç çıkanlardan bak..
    Beat kullandım cygnus rs kullandım ama SUZUKİ AN 125 in değeri apayrı.Bende bi tane var düşünürsen özelden görüşelim 2007 çiziği falan var uygun vericem.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:30 PM ----------

an 125 le 120 yi gördüm ibrede patladı (: Ben makul bi fiyata vericem.
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyata ancak çin malı bir scoter bulursun ve paranı sokağa atmış olursun.Sen biraz daha para yapıp iyi bir marka alırsan,değiştirmen gerektiğinde kolaylıkla satarsın
    Bu sitede çoğu kişiyi motosiklet sahibi yapan çinlilerdir..He bi honda kadar sağlam olmasada parçası fiyatıda hondayla kıyaslanamaz..
    Herkesin ilk motoru Honda,Suzuki olcak diye birşeyde yok.
    Hala kısıtlı bütçesi olup fikir danışana paranı sokağa atarsın diyeceğine para verirsin kimse parasını sokağa atmaz veya sen öyle sanmazsın.

Bu arada Ben 4 sene mondial kullandım bi kere tık demedi 125 mt..Kaza sonucu pert oldu..
    Şuan asya aldım t19 gidip kymco da alabilirdim..Bunun görünüşünü beğendim aldım.

Bu arada konuyu açan arkadaşımada ilk motorun olucak gidip pahalı bi motor almanı tavsiye etmem..Bana göre ucuz çin diye tabir edilen başta benm motorum alabilirsin..Parça fiyatları makuldur..Fiyatı makuldur..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

secretplay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bende suzuki an 125 var 0 problemli motor geçen sene almıştım hiç bir masraf yapmadım sadece periyodik bakımlar, bakımda sadece yağ değişti o kadar sahibinden.com da iyi suzukiler var iyi araştır mümkün olduğunca çinlilerden uzak dur derim ama ekonomik durumun el verirse japondan şaşma derim sana.

Motosikleti
    şimdiLik Yok !
    150 HS düşünüyorm
    [B]Çok yakında Mondial 125 zn (52 - Ordu)[/B]
    [B]:bestmt: Tutku yaratır :queen:[/B]

Motosikleti
    SYM EVO 250
    %100 destek
    işte buna dokunma !!!

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    kardeşim yaşın genç ve tecrüben az sen sıfır alamasanda ikinci el kaliteli markalardan şaşma,zira bir kaç motor değiştirdim senin yaşlarında ve tamirci çırağı olduğumu sanıyordum bazenkaliteden şaşma 2000tl ye bu aralar temiz motor bulabilirsin örneğin yamaha cygnus beğenebileceğin bir motor yada piaggo fly 100 bak derim parçaları çinçançonlara göre pahalıdır ama ömürleri emin ol 10 katıdır kalite farkı...açıkça tavsiyem mondial vb hiç bulaşma kullananlar yanlış yorumlamasın bende halen 150RF var ama değişmedik parçası kalmaz üstüne diğerlerinden çok yakarlar,sonra pişman olma bu genç yaşta motor değiştirmek için fırsat bulamayabilirsin ayrıca babanın sözünden çıkmamalısın
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    dostum ben ömür boyu motora binerim ben doğuştan motorcuyum vs. diyosan japon al ilerde büyütsen bile o ufak motorla ekmek almaya filan gidersin ama diyosan askere gidene kadar ayağımı yerden kessin sağa sola giderken lazım olur ilerde bi araba alırız şeklinde düşünüyosan çinli al tabi durumun el veriyosa bende çinli kullanıyorum ve satılık istersen bi bak
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RifatKardu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler ben yaklaşık 7 ay önce motor alacaktım (17 oldum)babam ehliyet felan zırvaladı (eskiden arkadaşı bir artcı ile beraber önünde tırın altına girmiş o da saniye ile atlatmış . bende tamam dedim ehliyeti alıyorum şimdi agility 125 i beğenmiştim ama baktım ki maşallah Türkiye değer verince agility fiyatlar baya bir uçuk.

Siz büyüklerimden ricam bana bir motor (scooter)önermeniz makul fiyat
    2000-2500 tl arası

İyi Forumlar
    ehliyet konusunda dediklerini dinle sabretmek lazım bende çok sabırsızlanıyorum ama ehliyeti ve motoru aldığım zaman o zaman çok rahat olucak

Motosikleti
    Piaggio FLY
    1700-2000tl aralığında temiz Agility 125 bulunabiliyor, 2000-2500 aralığında ise piaggio skipper, piaggio fly vs. de bulabilirsin. Sahibinden.com da tonla ilan var Mondial'e vs. bulaşmaya gerek yok..

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    hocam vitesli almanı öneririm
    gerek uzun yol gerek şehiriçi her zaman vitesli kaç kişi tanıdım vitesliye bindikten sonra scooter harbi zevk vermiyormuş diyen...
    scootercı abimler alınmasın benim çevremdeki izlenimim bu....
    20

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yamaha bws en ideali o fiyatada hayli hayli bulursun
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    kardeşimdede agılıty 125 var 2.el aldı fena degıl başlangıç için iyi bence ve çin motorlarını sallar kalkışları çok seri 2000- 2500lira gibi bulursun şeker kardeşim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler