Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil Yardım Lütfen !

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Selam Arkadaşlar Pert Ama yürür Durumda olan Çelikmotor Martian 150 cc Motorum için Full kaporta Değişimi yaptırıcam Yanlız Aerodinamicli Güzel görünümlü kaliteli işçilikli Bir Kaporta Yapan Kaportacı biliyormusunuz gidenler Varsa tarif edebilirmi yada resimde koyarsa Sevinirim. Çelikmotoru aradım 600 tl Totali Dedik bu fiyatta Yüksek Geldi bana :S
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Senin çeliği custom yaptıracan herhaldeMotosiklette onlara kaporta denmez grenaj denir.Scoter a yan sanayi grenaj yapmazlar.Sen en iyisi ver 600 ü tak yeni grenajlarını paşa paşa dolaş
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Ya Nereye Park Etsem Çip muamelesi Görüyor üzerine yazı asıyorlar oturuyorlar herkezinki paşa malı Demin polise vermişler plakasını almış çekmeye geliceklerken aldım başka yere koydum saklanbaç oynuyoruz valla :S Üzüldüm ya valla Ağlıyasım geldi :( Bende insanım onuda insan sürüyor
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamir görerek kurtarır mı acaba grenajlar?
    Plastik kaynağı, zımpara, boya.

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamir görerek kurtarır mı acaba grenajlar?
    Plastik kaynağı, zımpara, boya.
    Ah be Emre abim keşke Kurtarsa Çoğu kırık
    Dökük yarısı var yarısı yok bugün çekip Koyucam resimlerini buraya. İnan Artık Benimle cebelleşen İnsanlara o polikarbon eldivenlerimle ağzını burnunu kırasım geliyor Sebebi ise Hor ve küçük görülmenin verdiği aşırı rahatsızlık sonucu içime attığım gurur kırıcı sözlerin haykırışı diye adlandırıcam

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakin ol, didişme kimseyle boşver.
    Tamir kurtarmaz diyorsan orjinalini takacaksın mecbur o zaman, belki çıkma fln bulursun, iyice araştır bence Mondial servislerini fln.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence başlığı değiştirmekle başla çünki acil değilsenin durumun...cihancım...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bildiğim kadarıyla martian modelini sadece çelik motor getiriyor.Grenajların yenisi varsa paraya kıyacan ve alacan be canım.Yoksa bombalı motosiklet diye seni hep ihbar edecekler
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla martian modelini sadece çelik motor getiriyor.Grenajların yenisi varsa paraya kıyacan ve alacan be canım.Yoksa bombalı motosiklet diye seni hep ihbar edecekler
    Walla bilmemde Yurdumun İnsanı Boşişlerle uğraşmayı okadat Çok seviyorki Sanane Benim motorumdan. Ben kırık Dökük sürmeyi Seviyorum belki. direkt ihbar nemiş Efendim görüntüyü Bozuyor. Bende ihbar edicem seyyar pilavcının önünde hergün hayabusa duruyor. onuda bizahmet çeksinler. Oda görüntüyü bozuyor. Way anasını yaa

benim martian ın da granajları kırık ben beykozdaki ana fabrikasını aradım sağ granaj tamamıyla 30 40 civarı bişiyler dediler. sen doğru yeri aradığından emin misin

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    İyide madem biniyosun birazda masraf edeceksin trafik polisi seni çevirip bağlasa haklı ne demek kırık dökük kullanmayı seviyorum?O araçda ehliyetle kullanılan benzinle yürüyen tekerlekli bir taşıt.
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler