Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sym 200 joyride i evo icin yardim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym 200
    sym joyrıde 200 ı evo motor ıcın yapılan pek cok yorumu okuyup 1 ay evvel aldım daha motoru teslım almaya gıttıgımde kontaga basıldıgında calısmadı bes altı denemeden sonra calıstı 300 ve 1000 bakımı yapıldı genelde bır sorun yok ekonomık her seyıyle ıyı ama bazı ufak sayılacak seyler dısında ılk calısmada motor almıyor bakımları ıcın servıse gıttıgımde sabahları zor calıstırdıgımı soyledım pek lgılenmedıler bu gun bır arkadasa gıttım aksam donuste motor epey ugrasmama ragmen calısmadı ayak marsıda olmadıgından fazla zorlamadım ama haylı canım sıkıldı 1200 km de motorun bu arızası hos olmadı yanı birde arkaya biri bındıgınde yazının bazı yerlerı ıgne ucu gıbı bınenın pantolonuna takılıp sokuluyor o cıkartmaları cok uydurma yapmıslar yanı hafıf bır soguma oluyor motordan ıyı motor bırazda sans ısımı acaba dıyorum bu tur motorlar ayak marsı olmadan nasıl calıstırılır bılen arkadaslardan fıkır alabılırsem memnun olurum....:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Vitesli motor olsaydı vurdurma denen yöntemle çalıştırabilirdin, ama bunun yolunu öğrenmeden önce halletmen gereken bir sorun var ki o da motorunun zor çalışması veya böyle hiç çalışmaması. Başka servis yok mu, oraya götür varsa. Daha teslim aldığın andan itibaren böyle yapmaktaysa, çözülmesi gereken bir sorun var demektir motorda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler