Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Trafik Magandaları iş başında

Motovento
    REKLAM ALANI
    cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ülkede adalet sistemi olmadığı için cezyı kendin vereceksin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 PM ----------

ben patlarsam fena olacak ama,
    şimdiden acıyorum karşımdakine...

aynen katılıyorum.

çok geçmiş olsun caner kardeşim,
    inşallah başka kimsenin başına gelmemesini temenni ediyorum.
    benim başıma böyle birşey gelmiş olsa diye şöyle bir düşündüm,kendimi senin yerine koydum yapacağım şeyin o raca fazla yaklaşmadan ve mümkünse hissettirmeden takip edip adamın indiği yaya olduğu yerde önce kaskı çıkartmadan sağlam bir kafa sonrası allah ne verdiyese..
    yanlış anlamayın şiddete tabiki karşıyım ama adam benim canıma zevk için kast ediyorsa hiç kimse kusuruma bakmasın o kişiyi kimse elimden alamaz....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    geçmiş olsun. çoğunluk duygusal öfkeye kapılarak yorum yapmış; ama şu durumda az bile söylemişler. ben de bu olayları adaletin çözeceğine inanmıyorum, elden ne geliyorsa yapılmalı, bu şerefsiz animallara gereken dersler verilmeli. kendinden başkasını düşünmeyen, hayatla ve kurallarla dalga geçen böyle adi yaratıklara kanun yoluyla, telkin yoluyla, onlara "İNSANMIŞ GİBİ" davranmak yoluyla birşeyin çözüleceği yok.

hep yazılıyor ve doğru olduğunu kabul etmek zorundayım "şiddet çözüm değildir" ; ammaaaa bir yere kadar.........
    bu konuda şiddet çözümdür, o tiplere benzerlerine örnek olacak şekilde ders verilmelidir...
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamı evinde basarız.. O daha güzel.. Oto yolda atraksiyon yaşamayız.. Elimizle koymuş gibi olur..

Evinden alıp ormana götürürüz dimi concon ? Soyarız bi güzel ağaca bağlar döveriz dimi ?

Yapmayın allah aşkına nerde yaşıyosun kardeşim sen ?
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    uno ile kamyonu durduruyorum motorla getz i durdururum bilmemne eh be g......lı arkadaşım 4 tekerlekti denge problemi olmayan bir araçla max sürati 140 km olan bir kamyonu ebende durdurabilir

Gerizekalımı?

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı cotonak28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum.

çok geçmiş olsun caner kardeşim,
    inşallah başka kimsenin başına gelmemesini temenni ediyorum.
    benim başıma böyle birşey gelmiş olsa diye şöyle bir düşündüm,kendimi senin yerine koydum yapacağım şeyin o raca fazla yaklaşmadan ve mümkünse hissettirmeden takip edip adamın indiği yaya olduğu yerde önce kaskı çıkartmadan sağlam bir kafa sonrası allah ne verdiyese..
    yanlış anlamayın şiddete tabiki karşıyım ama adam benim canıma zevk için kast ediyorsa hiç kimse kusuruma bakmasın o kişiyi kimse elimden alamaz....
    teşekkür ederim emin ol benim içimden geçenler o kask ile kafa atmaktan çok daha beterdi ama işte can korkusuna bırak dedim ben yakalıyana kadar yaşasın ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:49 PM ----------

Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. çoğunluk duygusal öfkeye kapılarak yorum yapmış; ama şu durumda az bile söylemişler. ben de bu olayları adaletin çözeceğine inanmıyorum, elden ne geliyorsa yapılmalı, bu şerefsiz animallara gereken dersler verilmeli. kendinden başkasını düşünmeyen, hayatla ve kurallarla dalga geçen böyle adi yaratıklara kanun yoluyla, telkin yoluyla, onlara "İNSANMIŞ GİBİ" davranmak yoluyla birşeyin çözüleceği yok.

hep yazılıyor ve doğru olduğunu kabul etmek zorundayım "şiddet çözüm değildir" ; ammaaaa bir yere kadar.........
    bu konuda şiddet çözümdür, o tiplere benzerlerine örnek olacak şekilde ders verilmelidir...
    aklımı okumuşsun teşekkür ederim ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:50 PM ----------

Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uno ile kamyonu durduruyorum motorla getz i durdururum bilmemne eh be g......lı arkadaşım 4 tekerlekti denge problemi olmayan bir araçla max sürati 140 km olan bir kamyonu ebende durdurabilir

Gerizekalımı?
    takıl sen ya
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim emin ol benim içimden geçenler o kask ile kafa atmaktan çok daha beterdi ama işte can korkusuna bırak dedim ben yakalıyana kadar yaşasın ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:49 PM ----------

aklımı okumuşsun teşekkür ederim ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:50 PM ----------

takıl sen ya
    Tanımadığın biri hakkında konuşmadan,hakaret etmeden önce bir düşün derim arkadaşım.Senin başlığının altına yazdım sana direk ne hakaretim var nede başka bi s...m.Bu forumu sevmiştim ama artık yazmıyorum bu konuda burda kapanmıştır.Karakola falan git,deneyim tecrube diyorsun yaşın kaç dedim onu bile yazmadın ruhsat sahibini emin ol çok üzecektir karakola çağrılması.O an yapılacaktıki başka bir arkadaşımıza yapılmasın.He sen unonun kamyonun önüne kırılması denge sorunundan bahsetmişsin emin ol motosikletten farkı yok 950 bir kamyonun önüne kırıpta o adam durmazsa unonun.Neyse iyi bak kendine spor yap ne bileyim sağlıklı beslen yağmurda,çamurda falan dikkat et motosikletle işin zor böyle falso verirsen millete.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanımadığın biri hakkında konuşmadan,hakaret etmeden önce bir düşün derim arkadaşım.Senin başlığının altına yazdım sana direk ne hakaretim var nede başka bi s...m.Bu forumu sevmiştim ama artık yazmıyorum bu konuda burda kapanmıştır.Karakola falan git,deneyim tecrube diyorsun yaşın kaç dedim onu bile yazmadın ruhsat sahibini emin ol çok üzecektir karakola çağrılması.O an yapılacaktıki başka bir arkadaşımıza yapılmasın.He sen unonun kamyonun önüne kırılması denge sorunundan bahsetmişsin emin ol motosikletten farkı yok 950 bir kamyonun önüne kırıpta o adam durmazsa unonun.Neyse iyi bak kendine spor yap ne bileyim sağlıklı beslen yağmurda,çamurda falan dikkat et motosikletle işin zor böyle falso verirsen millete.
    hala kamyon hala kardeş umrumda değilsin sağol

Motosikleti
    1965 JAWA
    Size yapılanın aynısını kız arkadaşıyla gezen bir delikanlıya gözümün önünde taciz ettiler birde önüne kırıp durdular arkalarından bende durdum ve gencin yanında olduğumu gerekirse buyrun aşağı dedim ondan sonra baktılarki pabuç pahalı devam ettiler bunu bir motorsikletli arkadaşa değil başkasınada yapsalar aynı tepkiyi hiç düşünmeden verirdim

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı yalnlzkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size yapılanın aynısını kız arkadaşıyla gezen bir delikanlıya gözümün önünde taciz ettiler birde önüne kırıp durdular arkalarından bende durdum ve gencin yanında olduğumu gerekirse buyrun aşağı dedim ondan sonra baktılarki pabuç pahalı devam ettiler bunu bir motorsikletli arkadaşa değil başkasınada yapsalar aynı tepkiyi hiç düşünmeden verirdim
    helal olsun bende aynısını yapardım

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    buna benzer bi olay bizim basimizdanda gecti,kardesim benim onumde gidiyordu(honda titan) bende 2~3 arac arkadan onu takip ediyordum(honda xr600r) aracin biri kardesimi en solda sikistirdi bariyere.kardesimde el hareketi yapti .herif bi dellendi,hem araciyla kardesimi iyice sikistirdi.hemdede arkadan el kol hareketleri yapti..yanindada bikac kisi vardi..onlara guveniyordu herhal..kardesim onunla hic muhatap dahi olmadan akan trafikte uzadi..bu adam yanindakilere kardesimi isaret edip biseyler anlatmaya baslayinca bende usulca sokulup,aragazbi verdim..(xr600r larda egzost tam soforun izasindadirherif korkudan sol seritten sag seride oyle bi kactiki..saginda giden arac buna arkadan bi vurdu..iste o an uzuldum o adam icin..ve tabii hemen uzadim bende..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna benzer bi olay bizim basimizdanda gecti,kardesim benim onumde gidiyordu(honda titan) bende 2~3 arac arkadan onu takip ediyordum(honda xr600r) aracin biri kardesimi en solda sikistirdi bariyere.kardesimde el hareketi yapti .herif bi dellendi,hem araciyla kardesimi iyice sikistirdi.hemdede arkadan el kol hareketleri yapti..yanindada bikac kisi vardi..onlara guveniyordu herhal..kardesim onunla hic muhatap dahi olmadan akan trafikte uzadi..bu adam yanindakilere kardesimi isaret edip biseyler anlatmaya baslayinca bende usulca sokulup,aragazbi verdim..(xr600r larda egzost tam soforun izasindadirherif korkudan sol seritten sag seride oyle bi kactiki..saginda giden arac buna arkadan bi vurdu..iste o an uzuldum o adam icin..ve tabii hemen uzadim bende..
    geçmişolsun

tazminat felan boş iyi bi meydan dayagı insanın içini rahatlatır stres atar insan o keyf parayla degişilmez

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı ofroad king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tazminat felan boş iyi bi meydan dayagı insanın içini rahatlatır stres atar insan o keyf parayla degişilmez
    bisiklet 100 lira motor 10 000 lira benzin 3.25 lira trafik canavarlarını dövmek paha biçilemez

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yalnlzkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aynısını yaptım bilen biliyor...
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    büyük geçmiş olsun canerim..
    ne yazıkki trafikte bu tipler mevcut...
    elimize düşse ben ne yapacagımı iyi bilirim ama...
    bulmak biraz zor gibi imkansız degil...
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun canerim..
    ne yazıkki trafikte bu tipler mevcut...
    elimize düşse ben ne yapacagımı iyi bilirim ama...
    bulmak biraz zor gibi imkansız degil...
    EYV kardeşim sağolasın msn e bir girermisin

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    çok geçmiş olsun abi akşama kadar bunun gibileri trafikte çok raslayabiliyorum
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Motosikleti
    KIRMIZI BİBER-SUZUKI BURGMAN 400-
    plakasını biliyorsan en güzel çözüm aracı park halinde görürsen plakasın sök bir trafik şube müdürlüğüne bırak hiç tartışmaya girme not bırak sadece motorsikletli bir arkadaş getirdiğini söylesinler sadece...bende eski kasa bir rower var onu arıyorum plaka bende kalsın...

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O kadar çoklar ki hangi birine ders vereceksin.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı ünlümotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun abi akşama kadar bunun gibileri trafikte çok raslayabiliyorum
    teşekkür ederim sağolun ;)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler