Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzozumda iz bırakanlar :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar geçen gün babamı artçı olarak bindirdim motora giderken iyi hoş herşey güzel dönüşte eve geldim motoru stop ettim indim motordan bir baktım babamın ayakabısı egzoza erimiş ince bir tabaka oluşturmuş neyse dedim çıkartırız bi şekilde, forumlardan okudum işte nasıl çıkarıtılır falan filan bütün yöntemleri denedimm çıkmadı buz koydum, çizmeden kazımaya çalıştım olmadı (kaliteli ayakkabı belli ) sonra bi gecce geçti üstünden sabah tekrar babamla bir yere gidicez giderken uyardım ayakkabını deydirem egzoza neyse gidiceğimiz yere vardık ben egzozu kontrol ediyorum o siyah tabaka çıkmış kendi kendine bende bir kağıtla sildim baya temiz oldu sevindim filan sonra dönüşe geçtik eve geldik egzozda yine bir leke babam yine koymuş ayakkabısını dedim ''yapılacak o kadar hata varken aynı hatayı tekrarlama niye'' Üstelik aynı ayakkabı ilk seferinde ince bir tabaka eridiği için kullanıla bilirdi ama bu sefer baya bir erimiş sonra dedim içimden sen üçüncüyede aynı hatayı yap erimiş ayakkabıyı giy topuğun bir yansın bir su toplasında 1 hafta deydiremezsin topuğunu yere bakalım bu izde kendi rızasıyla çıkacak mı egzozdan.

Fotodaki ilk ince olan ikinci olan daha kalın, ama foto çekmedim.

''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

senin motorunun ayak basamaklığıda sakat bilader , ayakkabı olmasaydı ne olurdu ayakkabı kurtarmış , sen oraya iyi bir basamak taktır.

o nası bi pad yaa bildiğin ince demir bence güzel bi pad al hatta biraz paraya kıy kendi padin gibi büyük al

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayak koymaa yerine hayran kaldım Ne yapsın adamcağız

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bence babanın suçu yok fotoya göre, arka ayaklıkta bir sorun var senin

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoda görünmüyor ama ayak koyma yerisi o ince yer değil daha önde orası ayakkabının topuğu egzoza deymemek için yapılan ama babam tarafında aşılan ince demir.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoda görünmüyor ama ayak koyma yerisi o ince yer değil daha önde orası ayakkabının topuğu egzoza deymemek için yapılan ama babam tarafında aşılan ince demir.
    Pardon o zaman E babana ne kadar kızsan haklısın öyleyse Kes bi ceza, 3 hafta bindirme motora

Motosikleti
    mz 301 etz
    dostum bencede babanda suç yok bu zamana kadar tüm artçıların motorla gezmenin tadı yerine ayakkabıyı egzoza dokundurmamak için çebelleşip eziyet çekmişlerdir
    sen en güzeli biran önce değiştir yeni bir vaka ile karşılaşmadan
    4 teker bedenimizi 2 teker ise ruhumuzu taşır.diğer aleme motorlamı gidecez die bana sormayın gidip gelmedim...:queen:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler