Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar şöyle birşey yapsak nasıl olur..?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bende cup 100 cc motordan var , ben buna şöyle bir modifiye yapmak istiyorum ;

Ön arka 17" inçlik jantın , arkadakini 18" inç yapıp ince lastik 2.25 lik , öne 17 " inçlik ince 2.25 lastik , amasörüde 5 santim civarı yükseltsem(amasör yükseltmem 2 kişi binince teker çamurluğa sürtmesin diye) motosikletimin hızı artarmı ne kadar artar ? yapan , gören , bilen arkadaşlar varsa lütfen cevap yazsın. teşekkürler

motorum normal haliyle sıkıştırınca düz yolda 90-95 civarı hız yapmaktadır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fehmiilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan 100cc
    kısa yoldan ön dişliyi değiştirsen daha ekonomik olur amacın hız ise.

bilader senin motorun aynısı benimki , ön dişliyide büyütürüz büyütmesine de o zaman kalkışı etkiler mi acaba ? seninki modifiyeli mi hızı nasıl ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:20 PM ----------

ya bide öne arkaya ince lastik taksak teker büyütmeden nasıl olur? hız artarmı

serhan123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bu hız motoru değilki
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    mz 301 etz
    Alıntı serkan001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende cup 100 cc motordan var , ben buna şöyle bir modifiye yapmak istiyorum ;

Ön arka 17" inçlik jantın , arkadakini 18" inç yapıp ince lastik 2.25 lik , öne 17 " inçlik ince 2.25 lastik , amasörüde 5 santim civarı yükseltsem(amasör yükseltmem 2 kişi binince teker çamurluğa sürtmesin diye) motosikletimin hızı artarmı ne kadar artar ? yapan , gören , bilen arkadaşlar varsa lütfen cevap yazsın. teşekkürler

motorum normal haliyle sıkıştırınca düz yolda 90-95 civarı hız yapmaktadır.
    dostum o dediklerinle hız yapmak boş iş dişlileri değiştir yada garbiratörün ayarlarını oynattır yakışı artar ama hızıda artar hız istiyorsanda katlanıcan
    4 teker bedenimizi 2 teker ise ruhumuzu taşır.diğer aleme motorlamı gidecez die bana sormayın gidip gelmedim...

Dusman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düz yolda 90-95 yapıyor diyorsun.
    Bu modifikasyondan sonra kaç a çıkmasını bekliyorsun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler