Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda Today 50

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mc afromos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımlarınız için çok teşekkürler abiler.. Karar verdim Honda today 50 alıcam. İlk motorum o olcak.Öğrenip ilerledktn sonra yenisni alırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bu arkadaş şimdi hondayla tıngır tıngır geziyordur
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    hahaha. alem adamsın sakal ya. hortlak var diye bağırıyodum az kalsın

eahhahahaha.
    ahhahahahahhahahha
    hahahahahaha

Motosikleti
    Honda Beat
    1 ay önce beni jandarma çevirdi. olay şudur. benim honda beatım var. ehliyet istedi. bende normal b ehliyetimi gösterdim mahcup mahcup... ceza yazıyımmı gibi bişiyler dedi. bende abi yapma ya bak yeni sınava girdim filan dedim. alıcam yakında filan filan.. hakketen doru bu arada.. ehliyetimi aldım.. neyse... jandarma dediki 50 cc B ehliyeti ile oluyomuş. 100 cc için A2.. budur... normal ehliyetin varsa today kullanırsın. yoksa A2 alıcaksın canım kardeşim ... 16 yaşında isen 1 sene daha bisiklet kullan.

Huséyín07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Konu hortlamış yinee
    arkadaş konunun ilk mesajına dandik bi motor alıcam demiş sonraki msglarda Honda sağlamdır demiş.. Her insanın binebileceği bi motor vardır tamam da today a dandik diyeninide ilk defa gördüm..
    [FONT="Palatino Linotype"][/FONT][COLOR="Red"]ρσωєя [/COLOR][COLOR="Black"]0ƒ[/COLOR] ∂яєαм.. [SIZE="2"][COLOR="Red"][н][σ][η][D][α][/COLOR][/SIZE]
    [COLOR="PaleGreen"] เ๓zค ๒เl๓є๓ קคг๓คк ๒ครรค๓ ๏lยг๓ย[/COLOR] =)

abi bende ilk motoruma başlıcam bende today almak istiyom ama yaş tutmuyo ama motor sürmeyi çok istiyorum napıyım ayrıca today iyimidir

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Alıntı İlhandinyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bende ilk motoruma başlıcam bende today almak istiyom ama yaş tutmuyo ama motor sürmeyi çok istiyorum napıyım ayrıca today iyimidir
    Today canavardır. Yokuşları keçi gibi tırmanır. İki kişi binilmez, bu scooter tek kişiliktir. Normal şehiriçi kullanımda 2,4 litre/100km yakıt tüketimi vardır. Maksimum 55km/s sürat yapar. A1 ya da A2 sürücü belgesi gerektirir. (Bazı polisler kanunu değişik yorumlayıp A1 sürücü belgesini kabul etmemektedirler)

Bunun nedeni: Türkiye'de motosiklet sınıfında sayılan bu 49cc scooter, Avrupa Birliği ülkelerinde "moped" sınıfında kabul edilmektedir. Şahsi kanımca 49cc olması nedeni ile A1 sınıfı sürücü belgesi ile de kullanılabilmelidir.

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Ben adam gibi söyleyeyim 4 ay ehliyetsiz kullandım motosikletimi.Kaskımı taktım hiç taşkınlık yapmadan bütün kurallara uyarak motosikletimi kullandım.1 tane bile polis durdurmadı.Ehliyeti aldım 8 aydır ehliyetim var bir tek ehliyeti aldığım gün durdurdular bir kaç tavsiyeden sonra bıraktılar ruhsata falan da bakmadılar.
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler