Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gezi Planlama

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    Arkadaşlar bir konuda yardımınızı isteyeceğim.

Uzun bir süre var daha ama şimdiden araştırmaya öğrenmeye çalışıyorum. 10-15 günlük bir gezi planım var. Çadır ve kalabildiğim yerde de pansiyon ve otelde kalarak tüm Karadeniz sahilini geçmek istiyorum. Mümkün olduğunca anayollardan uzak kalarak Şile' den başlayıp Artvin' e kadar denize paralel gidip gelmek niyetindeyim.

Bu geziyi planlarken nelere dikkat etmem gerekir? Bana neler önerebilirsiniz?

Çok planlı, programlı bir adam olmadığım için işi bilmiyorum bu gezi de plansız olacak gibi değil malesef.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bende merak ediyorum önerileri. İleride fırsatım olursa aynı rotadan bende Karadeniz turu yapmak istiyorum da
    ..::.. GO ..::..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bu tıp gezılere tedbırlı rotası belli ama plansız cıkmak keyıflı yolda gıderken burası guzel deyıp cadırı kurucan gecerken bır yerleşim yerınden oradaki yaşayanla muhabbet edıp nerde guzel yemek yerım yatmak için nerde uygun yer bulurum burası nereye cıkar gıbı uzayan muhabbetlerın olacak yoksa burdan cıkarken şu motelı arıyorum demek bence kuryenın bır paket teslım etmesı gıbı olur benım fıkrım bu cık yola ALLAH rast getırsın kaza bele vermesın

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bu sitede,gezi yazıları bölümünde,bu yaz yapılan KARADENİZ gezileri var.istersen o yazıları oku ve bazı notlar al.ben öyle yaptım.o geziler epey ışık tutuyor.bende,önümüzdeki yıl çıkmayı planlıyorum.o yazılarda birtakım gezilecek yerler,kamp yerleri,kamp yeri olmadığı halde kamp yapmaya ve çadır kurmaya elverişli yerler var,ben notlarımı aldım.mesela ben,2 gün çadır 1 gün pansiyon şeklinde düşünüyorum.(banyo ve temizlik ihtiyacı için)gezinin planlı olmasından yanayım.hatta bir liste yapıp,şu gün şuraya gideceğim,şuraları göreceğim,şurada kalacağım gibi,ertesi gün yola çıkıp şu kadar km.yapar şuraya ulaşırım,orada şuraları göreceğim gibi.planlı olduğu takdirde,daha sonra unutup görmediğim bir yer için,''tüh be oraya kadar gittim ama nasıl olduda unuttum gitmeyi '' dememek için.şimdiden yolun açık olsun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler