Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

çift silindir mobylette ybr mi sollayıp hareket yaptı..!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Beyler hazır burdayken benim motorun stickerlar sokulmuyor vernıklıymıs ız kalırmış
    motor için reklamcıdan kaplama yaptır dedıler folyo molyo bilgisi olan varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    kardeşim bizman bende alaşehir taraflarında dip gaz giderken geçmişti bi mobylette....ve o günden beri mobylette gördüğümde hızımı kesip sakin sakin gidiyorum korkuyorum çünkü hareeket yapacak die
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler hazır burdayken benim motorun stickerlar sokulmuyor vernıklıymıs ız kalırmış
    benim depoda yamaha yazıodu çıkardım iz kaldı ama temiz bir bezi kaynar suya sokup izleri sürttüm hepsi çıktı...ama depodakiler..jantta da turuncu şerit vardı çıkardım iz kaldı yine işte o izleri temizlerken canım çıktı ve jantı çok çizdim..yazık oldu..sen en iyisi çıkarma..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 PM ----------

Alıntı ybasaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bizman bende alaşehir taraflarında dip gaz giderken geçmişti bi mobylette....ve o günden beri mobylette gördüğümde hızımı kesip sakin sakin gidiyorum korkuyorum çünkü hareeket yapacak die
    bende de vardı eskiden 19-19 karbüratör ve çatal boğaz dedikleri gilardoni tek segmanlı silindir takmıştım ybr titan ı filan geçiyordu..ondan biliyorum mobiletin belasını..artık ben de mobilet gördüğümde sakin olacam

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vernik yazının üstüne atıldıysa ordaki izi zımpara boya yapmadan çıkartamazsın...verniğin üstüne yapıştırılmışsa soru olmaz çıkartabilrisin...ben benim depoyu defalarca boşunamı boyadım söktüğüm yazıdan sonra hoşuma gitmedi görüntü komple boyattım 1 günümü aldı ama
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    komedi ya.....

yorumsuz:.....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

benim en yakın arkadaşımda var çift silindir mobylette mz 301 le kafa kafaya gidiyo çok seri ybr ya falan baya fark atıyo

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    çift kafa 4 kafa set makinalar birer şah eser ybr yi geçmesi gayet normal hiç üzülme senin ybr de sorun yok

Motosikleti
    as t1
    bence yak sen o motoru dediğin makinalara buşalmaya gelmez bizim bir arkadaş java karbüratörlerinden takmıştı motora tabi motor uçak arkada biz dumanından kafayı buluyorduk 50km de bir depo benzin bitiyordu
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift kafa 4 kafa set makinalar birer şah eser ybr yi geçmesi gayet normal hiç üzülme senin ybr de sorun yok
    ybr mde sorun hissetiiğim gün satıcam zaten..hızı tatmin etmiyor ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:03 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:02 AM ----------

Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yak sen o motoru dediğin makinalara buşalmaya gelmez bizim bir arkadaş java karbüratörlerinden takmıştı motora tabi motor uçak arkada biz dumanından kafayı buluyorduk 50km de bir depo benzin bitiyordu
    bukadar parayı boşuna mı verdim acaba 750 tl ye bi moblet mi dizseydim ne

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    dostum motorun 97 mı yapıyor 107mı bılmem ama bendekı seyhan 125t ıle ben 120 cok rahat goruyorum senın yerınde olsam o motorun belıne vurur motoru parcalar yada satardım =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:51 PM ----------

arkadasımda cift sılındır moblet var ozel yapım ama cok harıka gıdıyor rahat 100 yapıo ama yakıtıda su gıbı cekıo namussuz

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum motorun 97 mı yapıyor 107mı bılmem ama bendekı seyhan 125t ıle ben 120 cok rahat goruyorum senın yerınde olsam o motorun belıne vurur motoru parcalar yada satardım =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:51 PM ----------

arkadasımda cift sılındır moblet var ozel yapım ama cok harıka gıdıyor rahat 100 yapıo ama yakıtıda su gıbı cekıo namussuz
    dostum sanırsam kanuni 125 t seyhan lar ın beygir gücü daha fazla..ama yakıtları da daha çok..kuzenimde var bitane o da beni geçebiliyor..ama titreşimleri var o makinelerin..ayrıca zaten ben cc büyütcem askerlik bi bitsin satcam zaten 3 senedir 125 cc den bıktım artık..600cc e gircem inşallah ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:33 PM ----------

dostlarım önemli olan 120-130 görmek değil..o hızı çift kişi ve yada rüzgara karşı yapmaktır ...yani sen diyelim ki bi otobanda 120 gördün bide geri dön bakiim yine 120 görebiliyor musun..görebiliyorsan motorun 1 numaradır bence ama göremiyorsan senin motor fazla redline görmüş ve aşırı aşınmıştır..silindir piston değişimi yakındır

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşım mobylet tarafından tabiki geçilmek istemem ama

Ben kapışma arzusuyla yanıma gelene hafif gaz verip 8o yapıyorum tabi asalak gaza abanıyo geçicek ya gurur yapmış
    O 1oo le giderken ben 6o la gidiyorum ilerki ışıklarda o frene abanio ben 2 parmakla yanında durduğumda hiç bakmadan gazlıyorum..
    Deneyin Kapışıp geçseniz bu kadar mutlu olmazsınız

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    dostum benım motor her turlu goruyor 120ı merak etme saol yınede uyarıların ıcın evet seyhanlar yakıt olarak cok yakıyor ve cok fazla tıtrıyor ona bır sozum yok ne yazık kı :(

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum benım motor her turlu goruyor 120ı merak etme saol yınede uyarıların ıcın evet seyhanlar yakıt olarak cok yakıyor ve cok fazla tıtrıyor ona bır sozum yok ne yazık kı :(
    evet dostum seyhanların sürati iyi ..titreme konusu ise ön dişliyi 1 diş büyüt titreşim yüzde 60 azalır..hem ybr bence okadar büyütülecek bişey değil..bende mondial 125 kt vardı çok fazla bir fark yok yani her yönden..

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    senn seyhanın ibresi yanlış bilmem ondan haberin varmı.arkdaşın ybr kör açılmış olabilir merak etme seni 10 defa tokatlardı
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senn seyhanın ibresi yanlış bilmem ondan haberin varmı.arkdaşın ybr kör açılmış olabilir merak etme seni 10 defa tokatlardı
    yaw bişey anlamadım ki

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    ybr-man arkadaşımm senn motrun kör açılmış olabilir eğer güzel açabilseydin.o seyhanlı arkdaşı arkada bırakırdın.seyahnın ibresi zaten yanlış kalibrasyon yok.
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr-man arkadaşımm senn motrun kör açılmış olabilir eğer güzel açabilseydin.o seyhanlı arkdaşı arkada bırakırdın.seyahnın ibresi zaten yanlış kalibrasyon yok.
    evet olabilir ama keşke ben açsaydım ..ama ben elden aldım neyazıkki

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Mobylette bu yaparmı yapar
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    kendin diyosun zaten çift silindir diye senin motor tek silindir geçer tabi..
    ne olacak yani 1800cc cruiseri geçerken bende hareket yapim mi adama
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler