Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

çift silindir mobylette ybr mi sollayıp hareket yaptı..!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Antalyaya gelmeden önce keşke boyle bı konu olsaydı.. Geldiğin zaman 2 kişi 120-125 Yaban YeBeRe lerle Dolaştırırdım seni Bidaha gelinceğin zaman lutfen haberleşelim..Motorunuda getırme olanagın varsa getir hız sorununu hallederiz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 PM ----------

yamaha firması antalya için özel hızlı ybr mi üretiyor yani
    Usta Gel Gör ne diyim Anlatılmaz ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 PM ----------

Eywallah Anlatınca merak ettim Benim Çin çan çon skyjet' de deniyim diye [/QUOTE]

abi eniştem orda sidede kendisi aspendos a yakında bi bayrak var oraya çok yakında yaşıyor otelde masör adı mehmet bahri..onu bindir ben sorarım kaç bastınız diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ybr_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta Gel Gör ne diyim Anlatılmaz ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 PM ----------

Eywallah Anlatınca merak ettim Benim Çin çan çon skyjet' de deniyim diye
    abi eniştem orda sidede kendisi aspendos a yakında bi bayrak var oraya çok yakında yaşıyor otelde masör adı mehmet bahri..onu bindir ben sorarım kaç bastınız diye[/QUOTE]

Merkezde olsa Sana yemin ediyorum Abiyi bulur gezdiririm..Nolucak arkadaşlar dolu Vericek adam çok 1 gunlugune motorunu ama senin 97 km lık motor gerçekten bi sorun var ? Bi ustaya mustaya goster bende anlarım dıyosun ama bılemıcem VAR bişiler..

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi madem motr tamirciymişsinm senn 115 in bitikmiş yada rektefiye ettrmen lazımmmış:D burada 135 0.75 pistonlu king kranklı 115 var ford fiesta ebiresi ilke düz yolda 165 gördü net.115 ve 140 km hız ha gülerim abi naptın sen o efsane makina:D
    ah be kardeşim sen naptın 2 dk da 135 krank 0.75 piston.
    ne bitigi varsa orginal halinle basıcak gelsin bassın bende görim.
    he söle bakalım o zaman neden 135 kol takmışlar
    .....

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı attraction adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende rx115 vardı 17.5 bg o bile tek kişi 140 yapıyodu ha bide zorlanmadan da degil sondu zaten ne ön dişli degişti ne bişi. ybr 9 bg sen hesabını yap işte.taş çatlasın 120 o da bayır aşagı tutturursan kötüleme maksatlı demiyorum yoksa güzel sağlam motosiklet ama olay bu yani
    abi şu ilanı incele bi istersen arkadaşımın motr alttada sahibinin açıklaması aynen alıntıdır makinayı küçümseeme abi resmen hakerette ettn 115 e:D

http://www.sahibinden.com/98_model_f...XQQdisplayitem

1998 model olup 99 trafiğe çıkışlıdır hiç bir eksiği yoktur askerlik nedeni ile satıyorum 28 ağustosta gull air brush yapıldı üzerindeki resimler dijital baskı deildir boya ile yapılmış air brush`tur metalik simli pembe mor karışımı gövde boyandı tamamen binici olarak kendim için hazırladım ama tecilim bittiği için askere çağrıldım daha önceki hız denemelerimde 175 km hızı net gördüm 6 defa km saati patlattım 2 hiç bir kazası yoktur ayrıca alan arkadaşa orjinal aynalarını ve elimdeki tüm tamir parçalarınıda vereceğim arızalı km saatlerini dahi 1 tanede devir saati var hiç kullanılmamış sıfır sinyal camı ile km saati dışında yan sanayi hiç bir parçası yoktur yürür aksamında hiç bir sorunu yoktur bütün bakımları yapılmış ve full aksesuardır hiç bir borcu bulunmamaktadır 2011e kadar muayene full rek ve air brush`un tafik ile hiç bir sıkıntısı olmamaktadır olsa muayeneden geçmezdi bu tarz sorular aklınıza takılmasın yeni ve kalın arka jant takılıp yeni lastik takılmıştır rektefe yapılalı 3000 km oldu çelik 135lik krank ve 135 kingin 0.75 pistonu tamamen orjinal olarak takılmıştır alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    aprilia rs250
    abi şu ilanı incele bi istersen arkadaşımın motr alttada sahibinin açıklaması aynen alıntıdır makinayı küçümseeme abi resmen hakerette ettn 115 e:D

http://www.sahibinden.com/98_model_f...XQQdisplayitem

1998 model olup 99 trafiğe çıkışlıdır hiç bir eksiği yoktur askerlik nedeni ile satıyorum 28 ağustosta gull air brush yapıldı üzerindeki resimler dijital baskı deildir boya ile yapılmış air brush`tur metalik simli pembe mor karışımı gövde boyandı tamamen binici olarak kendim için hazırladım ama tecilim bittiği için askere çağrıldım daha önceki hız denemelerimde 175 km hızı net gördüm 6 defa km saati patlattım 2 hiç bir kazası yoktur ayrıca alan arkadaşa orjinal aynalarını ve elimdeki tüm tamir parçalarınıda vereceğim arızalı km saatlerini dahi 1 tanede devir saati var hiç kullanılmamış sıfır sinyal camı ile km saati dışında yan sanayi hiç bir parçası yoktur yürür aksamında hiç bir sorunu yoktur bütün bakımları yapılmış ve full aksesuardır hiç bir borcu bulunmamaktadır 2011e kadar muayene full rek ve air brush`un tafik ile hiç bir sıkıntısı olmamaktadır olsa muayeneden geçmezdi bu tarz sorular aklınıza takılmasın yeni ve kalın arka jant takılıp yeni lastik takılmıştır rektefe yapılalı 3000 km oldu çelik 135lik krank ve 135 kingin 0.75 pistonu tamamen orjinal olarak takılmıştır alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun
    bak o 135 pistonu takarken piston pimleri uymaz kalın gelir 135 onun için kol degişir onu yapmak ta aman aman zor bişey degil bi piston alırsın 40 tl bi kol alırsın 60 tl rekfeya yaptırırsın 40 - 50 tl kolu da çaktırıp toplarsın olay bu.
    orginal halinde de yapacagı en fazla 140 -145 ama başkalarının yaptıklarını anlatarak bilmediğin şeyler sölüyosun ölüymüş bitikmiş.
    .....

Motosikleti
    yamaha ybr125
    abi eniştem orda sidede kendisi aspendos a yakında bi bayrak var oraya çok yakında yaşıyor otelde masör adı mehmet bahri..onu bindir ben sorarım kaç bastınız diye
    Merkezde olsa Sana yemin ediyorum Abiyi bulur gezdiririm..Nolucak arkadaşlar dolu Vericek adam çok 1 gunlugune motorunu ama senin 97 km lık motor gerçekten bi sorun var ? Bi ustaya mustaya goster bende anlarım dıyosun ama bılemıcem VAR bişiler..[/QUOTE]

abi otobanda deneme fırsatım olmadı 2 km lik bir yolda denedim hem yol dümdüzdü iniş değil yani..acaba göstergede mi arıza var..bi sübap ayarı yapcam..ama önce devrini alalım..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Merkezde olsa Sana yemin ediyorum Abiyi bulur gezdiririm..Nolucak arkadaşlar dolu Vericek adam çok 1 gunlugune motorunu ama senin 97 km lık motor gerçekten bi sorun var ? Bi ustaya mustaya goster bende anlarım dıyosun ama bılemıcem VAR bişiler..
    abi otobanda deneme fırsatım olmadı 2 km lik bir yolda denedim hem yol dümdüzdü iniş değil yani..acaba göstergede mi arıza var..bi sübap ayarı yapcam..ama önce devrini alalım..[/QUOTE]

Makine Elinde boş koy 100- 120 20 km Ne değiştirir Aynalarda sokuk bakıyorumda motorunda Yaş kaçtı..

Motosikleti
    yamaha ybr125
    abilerim ybr nin DÜZ YOLDA 105 i geçmesi istisnadır..lütfen biz herşeyiyle orjinal ybr den bahsediyoruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 PM ----------

abi otobanda deneme fırsatım olmadı 2 km lik bir yolda denedim hem yol dümdüzdü iniş değil yani..acaba göstergede mi arıza var..bi sübap ayarı yapcam..ama önce devrini alalım..
    Makine Elinde boş koy 100- 120 20 km Ne değiştirir Aynalarda sokuk bakıyorumda motorunda Yaş kaçtı..[/QUOTE]

benim yaşım 19 dostum..ama askerliği bitirince emin ol aynaları takarım..askerden sonra insan disiplinli oluyor galiba dimi

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    ben de mobylette ciyim şimdilik ama bu gibi arkadaşlara da sinir olmuyo değilim.Duble motor yapıyo da, kaç kaç nereye kadar. Tamam 160 olayı doğru edirnede de yapıldı.Ama mantığı yok, sonu da yok bi gün bi yerde ya ölüyosun ya da teslim ediyosun trafik amcalara motoru.
    Bi de şöyle bişey var çift silindir geldi yarışalım dedi (4 zamanlı bi motorum olunca keşke deseler) ben o adama 10 dk avans bile veririm eninde sonunda ya şişcek ya da ek yerinden motor kitlicek

Motosikleti
    Alıntı attraction adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak o 135 pistonu takarken piston pimleri uymaz kalın gelir 135 onun için kol degişir onu yapmak ta aman aman zor bişey degil bi piston alırsın 40 tl bi kol alırsın 60 tl rekfeya yaptırırsın 40 - 50 tl kolu da çaktırıp toplarsın olay bu.
    orginal halinde de yapacagı en fazla 140 -145 ama başkalarının yaptıklarını anlatarak bilmediğin şeyler sölüyosun ölüymüş bitikmiş.
    çoğu parçaları ardaşla beraber aldık ayrıca orjinal pistonu 140 tl ve orjinali alındı.bu forumda violince nickli arkdaş vardı o bile temiz olmayan 115 le 150 ye kadr gelmişti.abi sen 140 ve artık son diyosun.sanırım rx te 10 bin dervirden sonrası sakat.peki sen 5.viteste kaç bindevire geldide son diyorsun abi.
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    abilerim ybr nin DÜZ YOLDA 105 i geçmesi istisnadır..lütfen biz herşeyiyle orjinal ybr den bahsediyoruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 PM ----------

Makine Elinde boş koy 100- 120 20 km Ne değiştirir Aynalarda sokuk bakıyorumda motorunda Yaş kaçtı..
    benim yaşım 19 dostum..ama askerliği bitirince emin ol aynaları takarım..askerden sonra insan disiplinli oluyor galiba dimi[/QUOTE]

Herhalde ama ben gene aynalı kullanıyorum motoru ybr olsa aynasız ama

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı ceyhun__22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de mobylette ciyim şimdilik ama bu gibi arkadaşlara da sinir olmuyo değilim.Duble motor yapıyo da, kaç kaç nereye kadar. Tamam 160 olayı doğru edirnede de yapıldı.Ama mantığı yok, sonu da yok bi gün bi yerde ya ölüyosun ya da teslim ediyosun trafik amcalara motoru.
    Bi de şöyle bişey var çift silindir geldi yarışalım dedi (4 zamanlı bi motorum olunca keşke deseler) ben o adama 10 dk avans bile veririm eninde sonunda ya şişcek ya da ek yerinden motor kitlicek
    evet mobilet ortalama 70 km hız için tasarlanmış..ama bazı gençler beldesan dan daha uyanık çıkıyor

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    evet mobilet ortalama 70 km hız için tasarlanmış..ama bazı gençler beldesan dan daha uyanık çıkıyor
    Burası İyice Çoştu ne konuymuş

Motosikleti
    yamaha ybr125
    benim yaşım 19 dostum..ama askerliği bitirince emin ol aynaları takarım..askerden sonra insan disiplinli oluyor galiba dimi
    Herhalde ama ben gene aynalı kullanıyorum motoru ybr olsa aynasız ama [/QUOTE]

ben ilk getirdiğim gün söktüm hatta tekme tokat giriştim aynaya.. yakışmıyor abi naapiim..

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    mobileti anladımda senin 97 km son hızını bir türlü anlayamadım bi sorun var senin makinede
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    abi o dediğini karamanda yapıyorlar geçen gün inanmazsınız discovery channel da gördüm.adamlar mobiletle 160 km hızı bulmuşlar.ve görüntüleride var.bikersinde küçük bi taştan dolayı motr sekiyor ve üstünde yatmış bi halde ieken motrdan adeta uçuyor.10 atkla atmış 2 ay hastanede yatmış adam.discovery deki sunucu neden kask kullanmıyorsunuz diyer.bu motrlarada kask gitmez bize aykırı diyor.:D

Motosikleti
    aprilia rs250
    çoğu parçaları ardaşla beraber aldık ayrıca orjinal pistonu 140 tl ve orjinali alındı.bu forumda violince nickli arkdaş vardı o bile temiz olmayan 115 le 150 ye kadr gelmişti.abi sen 140 ve artık son diyosun.sanırım rx te 10 bin dervirden sonrası sakat.peki sen 5.viteste kaç bindevire geldide son diyorsun abi.
    bak kardeşim yapacagı edecegi o kadardır orginal halinle temiz olmayan derken motorun içini biliyo musun ne halde
    bu arada ben rx i kötülemedim benim şu ana kadar kullandıgın en zevkli makinelerden biri ama sana diyorum orginal halinle bu kadar ama sen hala onunki o kadar yaptı bununki bu kadar yaptı diyosun
    .....

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Herhalde ama ben gene aynalı kullanıyorum motoru ybr olsa aynasız ama
    ben ilk getirdiğim gün söktüm hatta tekme tokat giriştim aynaya.. yakışmıyor abi naapiim..[/QUOTE]

Yakışmıyorda bu konuyu uzatmıyalım buradaki forum sakinleri çok kızıyorlar

Motosikleti
    ben ilk getirdiğim gün söktüm hatta tekme tokat giriştim aynaya.. yakışmıyor abi naapiim..
    Yakışmıyorda bu konuyu uzatmıyalım buradaki forum sakinleri çok kızıyorlar [/QUOTE]

aynen öle çok kızıyolar bu ayna işine:D

Motosikleti
    yamaha ybr125
    abi o dediğini karamanda yapıyorlar geçen gün inanmazsınız discovery channel da gördüm.adamlar mobiletle 160 km hızı bulmuşlar.ve görüntüleride var.bikersinde küçük bi taştan dolayı motr sekiyor ve üstünde yatmış bi halde ieken motrdan adeta uçuyor.10 atkla atmış 2 ay hastanede yatmış adam.discovery deki sunucu neden kask kullanmıyorsunuz diyer.bu motrlarada kask gitmez bize aykırı diyor.:D
    http://www.youtube.com/watch?v=RbLn6f_P1Q4
    onu bırak buna bak 180 yapıyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:33 PM ----------

Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mobileti anladımda senin 97 km son hızını bir türlü anlayamadım bi sorun var senin makinede
    abi nickin mükemmell.. 97 hızı da küçümseme yaw bi kere 90 ile bi adama çarptım kask yoktu kafam davul kadar şişti..ölecektim ..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler