Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

çift silindir mobylette ybr mi sollayıp hareket yaptı..!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı 135 Dillde Sanaa ciddi diyorum 120-125-130 goruluyor Ya [COLOR="Silver"]
    arkadaşım bende rx115 vardı 17.5 bg o bile tek kişi 140 yapıyodu ha bide zorlanmadan da degil sondu zaten ne ön dişli degişti ne bişi. ybr 9 bg sen hesabını yap işte.taş çatlasın 120 o da bayır aşagı tutturursan kötüleme maksatlı demiyorum yoksa güzel sağlam motosiklet ama olay bu yani
    .....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı attraction adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende rx115 vardı 17.5 bg o bile tek kişi 140 yapıyodu ha bide zorlanmadan da degil sondu zaten ne ön dişli degişti ne bişi. ybr 9 bg sen hesabını yap işte.taş çatlasın 120 o da bayır aşagı tutturursan kötüleme maksatlı demiyorum yoksa güzel sağlam motosiklet ama olay bu yani
    Ustat OrjinaL demıyorum Ustalar Makinayı çok guzel acıyorlar..Bi ayar yapıyorlar bi orenemedım su herıfler sır gıbı tutuyor 125 lık makına oluyor ciger..

Motosikleti
    transalp yavrusu
    mobylete seni geçse ne olur ki ikisi aynı şeymi düz yolda gecer yokuşta tıkanır, sen iki kişi gidersin o gitmez, o hızla o bikaç bin km gider sen ise son hızla motorun ömrü kadar mesela 30.000km gidesin o fren yaptımı duramaz sen durursun o senin gibi vites zevkini tadamaz sen tadarsın buda böyle uzar gider ......anladınmı.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    İllede bu kadar dert ediniyorsan bir full depoya bir cay bardagi tiner at olay bitsin....
    Ama surekli yaparsan piston kafasini eline alman muhtemel...
    Eritir cunku...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    aprilia rs250
    Ustat OrjinaL demıyorum Ustalar Makinayı çok guzel acıyorlar..Bi ayar yapıyorlar bi orenemedım su herıfler sır gıbı tutuyor 125 lık makına oluyor ciger..
    nasıl açmakmış bu bende tamircilik yaptım ama açmak olarak bi motor açarsın yani indirip yararsın. daha da başka ne açmasıymış ben bi türlü anlamadım ayarlıyolarmış açıyolarmış hayret bişey
    .....

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İllede bu kadar dert ediniyorsan bir full depoya bir cay bardagi tiner at olay bitsin....
    Ama surekli yaparsan piston kafasini eline alman muhtemel...
    Eritir cunku...
    Hacı sunu bı anlatda Bende deniyim

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mobylete seni geçse ne olur ki ikisi aynı şeymi düz yolda gecer yokuşta tıkanır, sen iki kişi gidersin o gitmez, o hızla o bikaç bin km gider sen ise son hızla motorun ömrü kadar mesela 30.000km gidesin o fren yaptımı duramaz sen durursun o senin gibi vites zevkini tadamaz sen tadarsın buda böyle uzar gider ......anladınmı.
    sonuna kadar haklısın dostum..heh sonuçta bendeki ybr ondaki mobilet peehehehe

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    nasıl açmakmış bu bende tamircilik yaptım ama açmak olarak bi motor açarsın yani indirip yararsın. daha da başka ne açmasıymış ben bi türlü anlamadım ayarlıyolarmış açıyolarmış hayret bişey
    Valla açmak derken Bi Ayar yapıyorlar ciddi Anlamıyorum 20 -50 100 ytl arası bir şey alıyo emek .. Ciddi Ciddi 110 Yapan ybr 125 120 125 Yapıyor..

3 tane Ybr 125 goturdum Hepsi Aynı.. Ben anlamadım Anlasam parayı kırarım

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    forumdan bir alıntı
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motor sahibinin açıklaması
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

110 km 10 bin devir e 2kişi ile ulaşılmıştır... ön dişli bilerek orjinal takılıp yola çıkılmıştır... 2 kişi gidileceği için....
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    yamaha ybr125
    ben de motordan anlarım...motorun nasıl hızı artar diyorsanız--1-sübap yuvaları genişletilir...2-karbüratör hava giriş deliği büyütülür..dolayısıyla benzin memesi de..3 piston silindir hacmi büyütülür...4-silindir boğazı büyütülür(ekzosun takıldığı yer)ve bu işlemlere bağlı ön dişli büyütülür..başka da yolu yoktur..yok rodaj yok sadece dişli büyütme ile olmaz bu işler...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdan bir alıntı

Abi yapılır 110 120 yapılır O motor Ciğer..

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    kader demedim zaten kısmet diycektim
    Hacı Lütfen YeBeRe leri Aşalamayın Bakın Yaw Sen sevmiyorsan motorunu gel ben sana skyjetımı vereyım.. F5 e bin güzel güzel [/QUOTE]

recai kardeş bnde antalyadaınm forumdaki arkadaşlar antalya ybr lerini bilmez:d burda ibreyi sona dayıyanlar avar antalya ybr ve beat şehridir.dişli konusuna gelince emin olun uzun yolda farkedersiniz
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdan bir alıntı

düz yolda hele 2 kişiyle rüzgar seni arkadan itmiyosa hayatta yapmaz o sürati..

Motosikleti
    aprilia rs250
    Valla açmak derken Bi Ayar yapıyorlar ciddi Anlamıyorum 20 -50 100 ytl arası bir şey alıyo emek .. Ciddi Ciddi 110 Yapan ybr 125 120 125 Yapıyor..

3 tane Ybr 125 goturdum Hepsi Aynı.. Ben anlamadım Anlasam parayı kırarım
    dişli ile oynar başka da bişey yapmaz
    .....

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı Lütfen YeBeRe leri Aşalamayın Bakın Yaw Sen sevmiyorsan motorunu gel ben sana skyjetımı vereyım.. F5 e bin güzel güzel
    recai kardeş bnde antalyadaınm forumdaki arkadaşlar antalya ybr lerini bilmez:d burda ibreyi sona dayıyanlar avar antalya ybr ve beat şehridir.dişli konusuna gelince emin olun uzun yolda farkedersiniz[/QUOTE]

ßende Antalyadaki Ybr leri Anlatmaya çalışıyorum..Gerçekten şaşıyorum Bindiğim gördüğüm Hız ..Burda bakıyorum max hız 100 110 KraL Gülüyorum Gerçekten

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Hacı sunu bı anlatda Bende deniyim
    Nesini anlaticam git boyacidan tiner al kucuk cay bardaklari var onlaradan bir kucuk cay bardagi dokuyorsun benzin depondaki benzin konsantrasyonu yuksek oktan oluyo yani patlama isisi dusuk ama daha yuksek patlama yani deponda redbull sakli ok...
    ama dedigim gibi pistonu eritir bi olay ben motosikletimde hic yapmamisdim...
    Bende masraf cikartma sende yapma derim ama sen bilin..tarif var israr yok...
    sonucda motor dizayni benzine gore yapilmistir arkadaslar...
    denemeyin bence...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı Lütfen YeBeRe leri Aşalamayın Bakın Yaw Sen sevmiyorsan motorunu gel ben sana skyjetımı vereyım.. F5 e bin güzel güzel
    recai kardeş bnde antalyadaınm forumdaki arkadaşlar antalya ybr lerini bilmez:d burda ibreyi sona dayıyanlar avar antalya ybr ve beat şehridir.dişli konusuna gelince emin olun uzun yolda farkedersiniz[/QUOTE]

yamaha firması antalya için özel hızlı ybr mi üretiyor yani

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ybr_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Antalyaya gelmeden önce keşke boyle bı konu olsaydı.. Geldiğin zaman 2 kişi 120-125 Yaban YeBeRe lerle Dolaştırırdım seni Bidaha gelinceğin zaman lutfen haberleşelim..Motorunuda getırme olanagın varsa getir hız sorununu hallederiz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 PM ----------

recai kardeş bnde antalyadaınm forumdaki arkadaşlar antalya ybr lerini bilmez:d burda ibreyi sona dayıyanlar avar antalya ybr ve beat şehridir.dişli konusuna gelince emin olun uzun yolda farkedersiniz
    yamaha firması antalya için özel hızlı ybr mi üretiyor yani[/QUOTE]

Usta Gel Gör ne diyim Anlatılmaz ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 PM ----------

Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nesini anlaticam git boyacidan tiner al kucuk cay bardaklari var onlaradan bir kucuk cay bardagi dokuyorsun benzin depondaki benzin konsantrasyonu yuksek oktan oluyo yani patlama isisi dusuk ama daha yuksek patlama yani deponda redbull sakli ok...
    ama dedigim gibi pistonu eritir bi olay ben motosikletimde hic yapmamisdim...
    Bende masraf cikartma sende yapma derim ama sen bilin..tarif var israr yok...
    sonucda motor dizayni benzine gore yapilmistir arkadaslar...
    denemeyin bence...
    Eywallah Anlatınca merak ettim Benim Çin çan çon skyjet' de deniyim diye

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)

abi madem motr tamirciymişsinm senn 115 in bitikmiş yada rektefiye ettrmen lazımmmış:D burada 135 0.75 pistonlu king kranklı 115 var ford fiesta ebiresi ilke düz yolda 165 gördü net.115 ve 140 km hız ha gülerim abi naptın sen o efsane makina:D
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    motorun sahibine forumdan ulaşabilirsin ybr topiğinde bulabilirsin
    www.sahildenturkiye.com

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler