Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

çift silindir mobylette ybr mi sollayıp hareket yaptı..!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    ya zaten 125 motorlar hız motoru değilki çıksa nolur çıkmasa nolur sonuçta gidecen yere götürür
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyeti almanın şerefine bugün okula abimin motoru ile gittim okul çıkışı bir düzlük var orda bi çökim dedim
    1. vites 40
    2. vites 67
    daha basacaktım ama yol bitti :D
    ybr ye mi yaptın bu işkenceyi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:34 PM ----------

Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya zaten 125 motorlar hız motoru değilki çıksa nolur çıkmasa nolur sonuçta gidecen yere götürür
    evet babam da öyle diyor

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı ybr_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ye mi yaptın bu işkenceyi[COLOR="Silver"]
    işkence yapmadım yav denedim sadece 1.6 fiat palioya yetiştim yanından ss gibi geçtim :D hoca arkamdan bastı yol bitmeseydi yetişemezdi ama bitti :D
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    yamaha ybr125
    işkence yapmadım yav denedim sadece 1.6 fiat palioya yetiştim yanından ss gibi geçtim :D hoca arkamdan bastı yol bitmeseydi yetişemezdi ama bitti :D
    ya sen palio ya kafa tutuyon bizi mobilet geçiyor..üstüne bide hareket çiziyor..oldumu şimdi ama

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr'nin son hızı bu motorunda problem yok arkadaşım; Ybr'nin kadranı diğer akranlarına göre daha az sapıyor 110 u gören arkadaşlar sanırım eski kasa Ybr'den bahsediyorlar; üstelik seni geçseler ne olucak geçmeseler ne olacak ; esas bi Ybr seni geçerse kafayı buna yor Mobylette geçerse değil; çünkü onlar çok oynama yapıyorlar motorla, içini ferah tut
    ARKADAŞIM

YBR 125 130 KM GORDUK EN SON ne 97 sı.. 2004 ler 110 damı kalıyor ? Ben 2007 lerle 125 130 goruyordum...

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    2005 ve öncesi bildiğim kadarıyla, eski uzay kafa olarak tabir edilen Ybr'ler 12 Hp idi ondan dolayı belki 110 km/s hıza ulaşıyordur ama 125cc için gereksiz bi hız 80-85km/s hızla paşa paşa git

Motosikleti
    yamaha ybr125
    2005 ve öncesi bildiğim kadarıyla, eski uzay kafa olarak tabir edilen Ybr'ler 12 Hp idi ondan dolayı belki 110 km/s hıza ulaşıyordur ama 125cc için gereksiz bi hız 80-85km/s hızla paşa paşa git
    içimi ahatlatysun abi sen ya ...ben mondialle 100 giderken titreşimden bi parçası uçacak diye makineye bakıyordum ..ama ybr yağ gibi gidiyor maşallah...ha bu arada ybr ile 105 ten fazlasını görenler ya üzerine yatmışlardır yada arkadan şiddetli bi rüzgar itekliyordur bence..

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    ya sen palio ya kafa tutuyon bizi mobilet geçiyor..üstüne bide hareket çiziyor..oldumu şimdi ama
    hocayla uğraşmak değilmi tır olsa yine kafa tutarım :D
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    içimi ahatlatysun abi sen ya ...ben mondialle 100 giderken titreşimden bi parçası uçacak diye makineye bakıyordum ..ama ybr yağ gibi gidiyor maşallah...ha bu arada ybr ile 105 ten fazlasını görenler ya üzerine yatmışlardır yada arkadan şiddetli bi rüzgar itekliyordur bence..
    Valla teknik olarak Tamam .. 80-100 ama hakkını yemeyın Ybr gerçekten iyi motor.. 2 -3 Ek İle en az 120 Görürsün
    Gerek yok diyorsan boş ver..Gerçekten 50 yle gıderkende aynı 130 la gıderkende hiç bi fark yok motor bozmuyor kendini bizim çin skyjetler gibi 100 de titreşim Yabmıyor Gerçi 100 ytl harcayıp onu cozdurttum.. Ama 140 Dan öteye gidemiyoruz o ayrı

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    2006 mdl bendeki..10 sürat fark var kanuni seyhan 125 t ile benim motor arasında.yani ben 50 ile giderken o tam yanımda 60 ile gidiyor...benim motor 107 yapıyor sayılır yani
    biraz kendini avutma gibi olmus geldi bana japon motorlarla cinlerin arasinda var 10 km fark bnm bildigim kadariyla . rodajda fazla hirpalamandan olabilir gibi de geliyor bana ama

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı honda.cbr.125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz kendini avutma gibi olmus geldi bana japon motorlarla cinlerin arasinda var 10 km fark bnm bildigim kadariyla . rodajda fazla hirpalamandan olabilir gibi de geliyor bana ama
    keşke rodajı ben yapsaydım ama neyazık ki elden aldım motorumu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:05 PM ----------

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla teknik olarak Tamam .. 80-100 ama hakkını yemeyın Ybr gerçekten iyi motor.. 2 -3 Ek İle en az 120 Görürsün
    Gerek yok diyorsan boş ver..Gerçekten 50 yle gıderkende aynı 130 la gıderkende hiç bi fark yok motor bozmuyor kendini bizim çin skyjetler gibi 100 de titreşim Yabmıyor Gerçi 100 ytl harcayıp onu cozdurttum.. Ama 140 Dan öteye gidemiyoruz o ayrı
    hız yeter sorun çıkarmasın yeter...yalnız beni geçenler geçsin ama hareket yapmasın abi ya...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:07 PM ----------

hocayla uğraşmak değilmi tır olsa yine kafa tutarım :D
    tırdan ne çıkar abi ben geçerim tırrı ama çok toz çıkarıyor meret ondan yaklaşmıyorum hem sesinden ürküyorum biraz da

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    ahh allahım ah ybr ile 97 km hıoz a kardeş ver o motoru bana öne 16 dişli atark 135 yaptırmazsam bni frumdan uzaklaştırınkardeş normalde ybr 110 u rahat görmen lazım.sen iyi acamamışsın yada sürmeyi bilmiyosun
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    [/COLOR]

tırdan ne çıkar abi ben geçerim tırrı ama çok toz çıkarıyor meret ondan yaklaşmıyorum hem sesinden ürküyorum biraz da[/QUOTE]

Tır Dedinde..1 Saat önce karşımdaki kavşakda bir tır 21 yaşındaki bir genci ezdi..2 tekerın arasında kalmış..Beyin Meyin Hepsi Dağıldı :(

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh allahım ah ybr ile 97 km hıoz a kardeş ver o motoru bana öne 16 dişli atark 135 yaptırmazsam bni frumdan uzaklaştırınkardeş normalde ybr 110 u rahat görmen lazım.sen iyi acamamışsın yada sürmeyi bilmiyosun
    dostum motoru elden aldım..motorun orjinal dişlisi 14 diş bikere 15 diş takmştm sonuç aynı oldu..geri değiştirdim..hem ben zorlayarak değil normal şartlarda 100 ü görmek istiyorum..ama demekki maximum hızı 95 miş zorlanmadan ne yapalım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 PM ----------

[/COLOR]

tırdan ne çıkar abi ben geçerim tırrı ama çok toz çıkarıyor meret ondan yaklaşmıyorum hem sesinden ürküyorum biraz da
    Tır Dedinde..1 Saat önce karşımdaki kavşakda bir tır 21 yaşındaki bir genci ezdi..2 tekerın arasında kalmış..Beyin Meyin Hepsi Dağıldı :([/QUOTE]

antalyanın neresindesin 2 ay önce tatile gitmiştim side manavgat merkez ..bu arada şelale mükemmeldi yalnız ücretli giriş saçmaydı...üff kaza deme yaw zaten ben ölcektim adanada hastanede uyandım babam yasakladı motoru zor aldık geri valla..inşallah artık yapmam kaza...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    dostum motoru elden aldım..motorun orjinal dişlisi 14 diş bikere 15 diş takmştm sonuç aynı oldu..geri değiştirdim..hem ben zorlayarak değil normal şartlarda 100 ü görmek istiyorum..ama demekki maximum hızı 95 miş zorlanmadan ne yapalım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 PM ----------

Tır Dedinde..1 Saat önce karşımdaki kavşakda bir tır 21 yaşındaki bir genci ezdi..2 tekerın arasında kalmış..Beyin Meyin Hepsi Dağıldı :(
    antalyanın neresindesin 2 ay önce tatile gitmiştim side manavgat merkez ..bu arada şelale mükemmeldi yalnız ücretli giriş saçmaydı...üff kaza deme yaw zaten ben ölcektim adanada hastanede uyandım babam yasakladı motoru zor aldık geri valla..inşallah artık yapmam kaza...[/QUOTE]

Valla Çok kotu oldum Hemen Termınalın karşısındakı kavşak..Yeni otagar kavşağı Yani Dumlıpınar bulvarı dıyorlar..Bende otagarın altında oturuyorum 15 katlı bınalarda..Eniştem haber verdı 2 Saattir ortalık cehennem..Yazık valla cok dıkkat etmek lazım kullanırken..

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    maşallah usta kaynıyo burası ön dişli büyütenler rodaj yapanlar 135 km yapanlar maşallah
    .....

Motosikleti
    yamaha ybr125
    antalyanın neresindesin 2 ay önce tatile gitmiştim side manavgat merkez ..bu arada şelale mükemmeldi yalnız ücretli giriş saçmaydı...üff kaza deme yaw zaten ben ölcektim adanada hastanede uyandım babam yasakladı motoru zor aldık geri valla..inşallah artık yapmam kaza...
    Valla Çok kotu oldum Hemen Termınalın karşısındakı kavşak..Yeni otagar kavşağı Yani Dumlıpınar bulvarı dıyorlar..Bende otagarın altında oturuyorum 15 katlı bınalarda..Eniştem haber verdı 2 Saattir ortalık cehennem..Yazık valla cok dıkkat etmek lazım kullanırken..[/QUOTE]

kötü olmuş yaa valla dikkat etmek lazım..biraz da kısmet mi desek ne

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı attraction adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah usta kaynıyo burası ön dişli büyütenler rodaj yapanlar 135 km yapanlar maşallah
    Hacı 135 Dillde Sanaa ciddi diyorum 120-125-130 goruluyor Ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 PM ----------

Valla Çok kotu oldum Hemen Termınalın karşısındakı kavşak..Yeni otagar kavşağı Yani Dumlıpınar bulvarı dıyorlar..Bende otagarın altında oturuyorum 15 katlı bınalarda..Eniştem haber verdı 2 Saattir ortalık cehennem..Yazık valla cok dıkkat etmek lazım kullanırken..
    kötü olmuş yaa valla dikkat etmek lazım..biraz da kısmet mi desek ne[/QUOTE]

Kader Diyemezsin Sen qendin ettin

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı attraction adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahhha buna gerçekten güldüm abi yaa..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 PM ----------

Hacı 135 Dillde Sanaa ciddi diyorum 120-125-130 goruluyor Ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 PM ----------

kötü olmuş yaa valla dikkat etmek lazım..biraz da kısmet mi desek ne
    Kader Diyemezsin Sen qendin ettin [/QUOTE]

kader demedim zaten kısmet diycektim

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    hahahhha buna gerçekten güldüm abi yaa..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 PM ----------

Kader Diyemezsin Sen qendin ettin
    kader demedim zaten kısmet diycektim[/QUOTE]

Hacı Lütfen YeBeRe leri Aşalamayın Bakın Yaw Sen sevmiyorsan motorunu gel ben sana skyjetımı vereyım.. F5 e bin güzel güzel

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler