Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motorumu satın ya da takas alacak bir yer?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondıal kt
    Alıntı m.ucar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler hepinizin acil yardımlarına ihtiyacım var ben mükemmel bir 600 F hastasıyım.. ancak sahip olduğum cruiser-chopper tarzı motosikletimi satmam gerekmekte ancak o şekil de 600 F e ulaşabilirim... ama 2000 TL ye düşmeme rağmen satılmamakta ısrarcı bir makina.. çevreniz de bildiğiniz motosikleti alabilecek veya 600 F ile takasa girebilecek bir yer var mı ???
    resim koyarsan daha iyi olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    Alıntı arslan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim koyarsan daha iyi olur
    resimler site de yok buraya da site linki verebilip resim konulabiliyor.. :S sadece sahibinden.com ilanı var onun linkini verebilirim.. ??
    [B]Hastalıktır, Zevktir motosiklet.. Kırmızı ışıkta durup yandaki arabayı süzüp, yeşil yandığında tozunu yutturmaktır motosiklet... ;)[/B]

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f alacak olan arkadaşın motoruna 1000tl nakit veririm. ayrıca temiz motorlarınız değerinde alınır satılır.
    Değerinden alınır diyosun 1000 tl veriyosun değeri bumu oluyor.Belliki adamın ihtiyacı var paraya.Fırsatçılık yapmayalım yapanlarıda uyaralım......,,,,
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Millet tam anlamıyla ölücü. Sıfırı 7000 TL üzerinde olan 2008 model 5500 km'de motoru 3500 TL'e satamadım. Bedavaya mezarcıya yar edeceğime altımda paralansın, bineceğim hurda olana kadar.

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    eyw.. MT bu işte satsam 600 F alsam ya resimleri burada paylaşmak için can atıyorm ama olmuyore
    [B]Hastalıktır, Zevktir motosiklet.. Kırmızı ışıkta durup yandaki arabayı süzüp, yeşil yandığında tozunu yutturmaktır motosiklet... ;)[/B]

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı boyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet tam anlamıyla ölücü. Sıfırı 7000 TL üzerinde olan 2008 model 5500 km'de motoru 3500 TL'e satamadım. Bedavaya mezarcıya yar edeceğime altımda paralansın, bineceğim hurda olana kadar.
    Yaniiiiiiii Dediğin gibi ölü fiyatına vereceğime altımda gebersin dimi yau : D
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    Alıntı _ferkan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaniiiiiiii Dediğin gibi ölü fiyatına vereceğime altımda gebersin dimi yau : D
    hayallim olmasa kesinlikle ama

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özel eğitimde çalışıyorum hocam eğer içerde kalan paramı alabilirsem motoruna talip olurum ama bu kasımı bulur tabi yinede askere gitmeden ayarlamış oluruz ama dediğim gibi patron bana ben sana

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özel eğitimde çalışıyorum hocam eğer içerde kalan paramı alabilirsem motoruna talip olurum ama bu kasımı bulur tabi yinede askere gitmeden ayarlamış oluruz ama dediğim gibi patron bana ben sana
    inş.. hocam eyw.. inş verir ne diyim.. makina da problem yok dediğim gibi cillop gibi ama hayallerimi gerçekleştirmeye bu kadar yakınkn geri vites yapamam :D

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı boyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada bir terslik var...3500 e satamadığın bir motoru daha ucuza zaten satamazsın...2000 den ilan vermeyeceğine göre hata kimde...bu motoru alırken benzin tüketimine piyasasına dair en küçük bir fikir sahibi olmayıp alan sen mi ayakta uyuyorsun...yoksa bu işlerden anlayan ve o motora 3500 lira bile vermeyen Ölücülermi...

Bence sen ölüsün kaktırmaya çalıştıkların uyanık canlı organizmalar...

Bir malı ucuza kapatmak istemek doğal döngünün parçası...ama o mal zottirik bir ürünse yapay bir piyasası varsa ve bunu anlamayıp o tongaya sen gelmişsen bence sızlanmanında alemi yok...

Anlayana Honda Yamaha saz...anlamayana MS3250 az...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub

Baba yapma:))

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada bir terslik var...3500 e satamadığın bir motoru daha ucuza zaten satamazsın...2000 den ilan vermeyeceğine göre hata kimde...bu motoru alırken benzin tüketimine piyasasına dair en küçük bir fikir sahibi olmayıp alan sen mi ayakta uyuyorsun...yoksa bu işlerden anlayan ve o motora 3500 lira bile vermeyen Ölücülermi...

Bence sen ölüsün kaktırmaya çalıştıkların uyanık canlı organizmalar...

Bir malı ucuza kapatmak istemek doğal döngünün parçası...ama o mal zottirik bir ürünse yapay bir piyasası varsa ve bunu anlamayıp o tongaya sen gelmişsen bence sızlanmanında alemi yok...

Anlayana Honda Yamaha saz...anlamayana MS3250 az...
    Yapma baba yaaaöldürdün çocuğu,ne güzel tam müşteri buluyordu.Kaçıracan şimdi müşterileri.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma baba yaaaöldürdün çocuğu,ne güzel tam müşteri buluyordu.Kaçıracan şimdi müşterileri.
    ne öldürürüm ne güldürürüm...çinçoncuları süründürürüm...

arada bir böyle silkelemek tokatlamak lazım ki kendilerine gelsinler...m.uçar arkadaşada ayıp olcak belki ama o makinayı 1300-1400 den üzeri satamaz...sattığı kişide yaşı küçük genc toy ve "benimmm tarzımmm çapırrr ağğğvvbii delikanlısı" olacak...

Bir nesil uyanıyorr...

mete han ve çin çon bir araya geldimi...nitrogliserin gibidir...uzak durunuz ateşle ve çin çonla yaklaşmayınız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    ne öldürürüm ne güldürürüm...çinçoncuları süründürürüm...

arada bir böyle silkelemek tokatlamak lazım ki kendilerine gelsinler...m.uçar arkadaşada ayıp olcak belki ama o makinayı 1300-1400 den üzeri satamaz...sattığı kişide yaşı küçük genc toy ve "benimmm tarzımmm çapırrr ağğğvvbii delikanlısı" olacak...

Bir nesil uyanıyorr...

mete han ve çin çon bir araya geldimi...nitrogliserin gibidir...uzak durunuz ateşle ve çin çonla yaklaşmayınız...
    Baba ne güzel seyreyliyoruz çin çoncuların ağlaşmalarını yahuuKırma çoçukların heveslerini,sonra kimi okuyacazda neşelenecez
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

Motosikleti
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baba ne güzel seyreyliyoruz çin çoncuların ağlaşmalarını yahuuKırma çoçukların heveslerini,sonra kimi okuyacazda neşelenecez
    bunlar var ya dosta yazılmaz bu zamanda ama naparsın abi neşe kaynağımız hepsi sağolsunlar...biri feyk nik alıp dümdüz gitmezse hakkımızda hayırlısı olsun bakalım haci...

seviyoruz tüm çin çon familyasını...zamanla nesilleri tükenecektir ama...şimdiden sevip sahap çıkalım ki ileride torunlara torbalara gösteriririz...yavrım bi zamanlar Mondıal Salcano deyii bir markafoni vardı diye...

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    Bendede jinlun 250 lik var 2500 e satıyorum ama kimse yanaşmıyor daha 2006 model 5000 km de HEMİDE EYİRBRAŞLI :D Bedavaya bekliyor millet :(
    boşuna bağırmıyoruz çin malı almayın diye. alsanız bile satmayın diyoruz. satsanız bile zararı düşünmeyin.. ama maalesef bunları konuşunca arkadaşlarla aramız açılıyor vs vs vs.....
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Motosikleti
    Var
    Bendede jinlun 250 lik var 2500 e satıyorum ama kimse yanaşmıyor daha 2006 model 5000 km de HEMİDE EYİRBRAŞLI :D Bedavaya bekliyor millet :(
    Benmi yanlis görüyorum?
    10 gün önce aldigin motoru satiyorsun yani..
    Yoksa benmi birseyleri karistirdim?

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı remzi66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benmi yanlis görüyorum?
    10 gün önce aldigin motoru satiyorsun yani..
    Yoksa benmi birseyleri karistirdim?
    Hocam bu motoru bir arkadaşımdan alacağıma karşılık almıştım .Alacağımı değerinden düştüm geri kalan parasını verdim aldım.Çok şükür güzel makina biniyorum şimdilik, ama askerlik geldi sayılır o kadar sene garajda yatacağına satılsında harçlık ederik yau :D ....,

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    haklısınız be abim ama yapıcak bişey yok baba dinleyip aldık ben cbr 125R alıcaktım başlangıç için ardından 600 F e geçicektim ama babam izin vermeyince çin çino kaldık.. aldık şimdi satıp 600 F alma derdindeyim.. :'(

Motosikleti
    bunlar var ya dosta yazılmaz bu zamanda ama naparsın abi neşe kaynağımız hepsi sağolsunlar...biri feyk nik alıp dümdüz gitmezse hakkımızda hayırlısı olsun bakalım haci...

seviyoruz tüm çin çon familyasını...zamanla nesilleri tükenecektir ama...şimdiden sevip sahap çıkalım ki ileride torunlara torbalara gösteriririz...yavrım bi zamanlar Mondıal Salcano deyii bir markafoni vardı diye...
    Bak çocuğa kaza yaptırdın babaBu kadar uğraşma dedim çocuklaMorali bozuk bir halde motora binerek kazaya karıştı işte

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler