Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

YAMAHA Beldeyama dan AYRILIYOR

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Yamaha ile Beldeyama Ayrıldı!

Japon motosiklet devi Yamaha, Beldeyama ile yollarını ayırıp tek başına Türkiye’ye yerleşme kararı aldı.

07.10.2009

Bu amaçla Türkiye’de şirket kurma çalışmalarını başlatan Yamaha, bir yandan da genel merkez ve buna bağlı servis ağını yeniden yapılandırmaya başladı.

Beldeyama’nın genel müdürü Mehmet Ergene’nin yeni yapılanmada tercihini Otokar’dan yana kullanması, sektörde sürpriz etkisi yarattı.

MOTED Başkanlığını da yürüten Mehmet Ergene’nin motosiklet sektöründen fiili olarak ayrılması üzerine MOTED, yeni bir başkan seçmek için 22 Ekim’de olağanüstü genelkurula gidecek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:56 AM ----------

Yamaha nın Beldeyama dan ayrılması,Yamaha kullanıcıları için daha hayırlı oldu sanırım.Zira Japon ların işe el atması,işlerin daha iyi yürümesini sağlayacaktır.Honda örneğinde olduğu gibi. Yamaha kullanıcıları bundan sonra daha rahat yedek parça sağlayabilirler en azından.Aylarca Beldeyama nın keyfini beklemek zorunda kalmayacaklar.Japon ların yedek parça konusundaki hassasiyetlerini Honda yı ele almalarından sonra gördük.Japon ların iş disiplini ve taviz vermezliğini Yamaha dada göreceğiz mutlaka. Bu arada Motosiklet camiasından ayrılan Beldeyama nın genel müdürü sayın Mehmet Ergene ninde MOTED başkanlığından ayrılmasınıda doğal karşılamak gerekir.Kendisine otomativ gurubunda başarılar dilerim.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Çok güzel bir haber.Bizler için çok daha avantajlı olacağına inanıyorum.Honda örnek.Paylaşım için teşekkürler.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    kaynak neresi

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    kaynak neresi??
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

Motosikleti
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaynak neresi
    MotorOn dergisinin Web sayfasına girersen görürsün canım
    Bizim site atlamış haberi)
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Harika bir haber. piaggio alacağıma Yamaha alsaymışım keşke :p
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    bizim için iyi ise hayırlı olsun diyelim...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Çook iyi . Artık yedek parça sıkıntısı çekmeyeceğiz. 3 kuruşluk röle için bana 5 hafta temin süresi vermişlerdi. Ben de DHL ile Amerika'dan getirtmek zorunda kalmıştım. Beldesan gitsin bisiklet yapsın satsın, bir daha da motor işine girip milleti rezil etmesin. Servisleri de mahalle arasındaki çin motoru tamircileri gibi, bir honda nın servislerine bak bir de yamaha'nınkilere.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Biri bana şu fiyatları bi izah etsin hele İnşallah Yamaha geldiğinde fiyatları indirir.

YZF R6 '08 22.600 TL
    YZF R6 '09 33.750 TL
    YZF R1 '08 25.500 TL
    YZF R1 '09 43.000 TL

X-City'yede 1.600 lira daha zam gelmiş. Arkadaşlar 250'lik scooter 11.600 inanılacak gibi değil
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    ötv indirimide kalktı benim motorlar zamlanmamış

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri bana şu fiyatları bi izah etsin hele İnşallah Yamaha geldiğinde fiyatları indirir.

YZF R6 '08 22.600 TL
    YZF R6 '09 33.750 TL
    YZF R1 '08 25.500 TL
    YZF R1 '09 43.000 TL

X-City'yede 1.600 lira daha zam gelmiş. Arkadaşlar 250'lik scooter 11.600 inanılacak gibi değil
    Hadi r6 r1 racing makinalar. Özel bir tutkuya hitab eden hobi gereçleri. Ama scooter'ın o fiyat olması saçmalık.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Tum motor camiasi/sektoru icin iyi ama Yamaha kullanicilari icin daha da iyi bir haber. Hayirli ugurlu olsun, insallah gercektir.

11,600 TL 250'lik bir scooter icin gercekten ucmuslar, diyecek bir sey yok. Ancak unutmayalim ki, herkes hak ettigi sekilde yonetilir. Adamlar demek ki satiyorlar ki, fiyatlar bu sekilde, zira bende trafikte az gormedim bu xlerden.

Motosikleti
    Sanırım Japon lar motosiklet fiyatlarınada el atarlar.Beldeyama bu işten büyük karlar elde ediyordu.Türkiye deki satışlarını arttırmak için Yamaha mutlaka fiyat indirimine gidecektir.Bunun ilk meyvelerini şubat ayı sonunda yapılacak olan Moto Puls motosiklet fuarında alırız tahmin ediyorum.
    Gerek ekonomik kriz,gerek fiyat yüksekliği ve parça sıkıntısı Yamaha nın satışlarını Türkiye de oldukça düşürmüştü.Bu gibi sıkıntıları aşabilmek için Japonlar işi ele alıyorlar.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    hayırlısı olsun yapcak bişe yok.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Sevindirici haber arkadaşlar.

Koç bir işi çok kazanmıyorsa kesinlikle yapmaz. Para uğruna kaliteden kolaylıkla taviz verir, buna da "ülkemizin şartlarına göre geliştirilmiş" diye süslü bir kılıf uydurmakta üstüne yoktur.

Yamaha'ların fiyatı düşmese bile hizmet kalitesi artacaktır.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Umarım herşey daha iyi olur.

Motosikleti
    Şu anda Yok :(
    Mükemmel bir haber bu , fiyatlarda indirim yapmaları gerek bence.

Çünkü çok alakasız fiyat politikasından dolayı yamaha'ya bakış açım değişti , değişecek
    [I]::angry2:: Kuşansam da tekrar Demir kanatlarımı , kaçabilsem her türlüsünden dertlerimin , birlikte çığlık atsak gene yollar bitinceye kadar ... ::angry2::[/I]

Motosikleti
    henüz yok :(
    tam da ybr alacaktım bugünlerde
    arkadaşlar alıyım mı bekliyim mi ne dersiniz?
    fiyat artar mı, servis, satış yerleri değişir mi?
    ne gibi farklar ve sorunlar olur?

kafam karıştı bu işe, bakalım hayırlı mı olacak, belki fiyatları katlarlar belli de olmaz, Honda sanki ucuz mu?

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı sentez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam da ybr alacaktım bugünlerde
    arkadaşlar alıyım mı bekliyim mi ne dersiniz?
    fiyat artar mı, servis, satış yerleri değişir mi?
    ne gibi farklar ve sorunlar olur?

kafam karıştı bu işe, bakalım hayırlı mı olacak, belki fiyatları katlarlar belli de olmaz, Honda sanki ucuz mu?
    şimdi sezon bitti diye fiyatlarda indirime gidilebilir geçen kış 4000 civarından 3500e düşmüştü galiba şimdi yine sıfırı 4000 düşüş olabilir
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    henüz yok :(
    ybf, cbf den yaklaşık 200 tl daha ucuz. Arada önemli bir fark olmadığını hesaba katarsak, yamaha daha aşağı çeker mi emin değilim? artırmasından korkarım daha çok.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler