Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Babana motosikletini verirsen böyle olur...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Slm kardeşlerim,dün motosikletimle geziyordum,evin önünde babamı gördüm durdurdu beni, İn dedi indim.Bana bildiğini şöylemişti bende tereddüt etmeden verdim.Bindi gitti ,bi baktım ilerden geri geliyo babam tam önümde geçerken nasıl yaptıysa 30-40 la motoru bi devirdiHemen yanına gittim ALLAHa şükür babamda bişey yok şükürler olsun.Babam sinir küpü oldu niye düştün diyede soramadım korkumdanO çekti gitti eve.Ama motor gittiSonuç sol ayna kırıldı,debriyaj kütüğü kırıldı,sol depodaki airbruşlar mahvoldu.Ve en kötüsü motor artık birinci vitese geçmiyor zor bela geçiyor kalkarken geri hemen boşa atıyor kendini.Bende önce 2 ye sonra hızlıca 1 e atıyorum anca o şekilde oluyor bazen buda işe yaramıyor.Ne oldu dersiniz 1.ci vitese neden geçmiyor?Bide zincir nasıl olduysa gevşemiş onunla bi alakası varmıdır acaba?Yoksa babam şanzıman katilimi oldu
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    henüz beklemede
    evet baban bir katil

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Geçmiş olsun arkadaş
    Gine Allahın sevgili kuluymuşsun başkası motoru o hale getirseydi babandan yiceğin fırcayı düşün
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Motor vites kolunun olduğu tarafa doğru yatmışsa vites kolunda az bi şey eğrilme bile viteslere geçerken problem yapar sorunun şanzumanına kadar yansıyacağını sanmıyorum.Geçmiş olsun ayrıca bununla gelip geçsin babada bi şey yok ya motor her zaman düzelir
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Geçmiş olsun Bende verdim motosikleti kullan diye .Benden iyi kullandı.

Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Korkut demekki babana da bir motosiklet lazım
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Abi oda motosikletçiydi Jawa 250 aldı sattı Rus motosikleti aldı onu sattı Jawa ceylan aldı .Kanında var motosikletçilik Bana derdi maya tuttu diye yani banada ondan geçti motorculuk ruhu
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor vites kolunun olduğu tarafa doğru yatmışsa vites kolunda az bi şey eğrilme bile viteslere geçerken problem yapar sorunun şanzumanına kadar yansıyacağını sanmıyorum.Geçmiş olsun ayrıca bununla gelip geçsin babada bi şey yok ya motor her zaman düzelir
    Tabiki öyle bişey yok allaha şükür babamda.Evet sol tarafa yattı motor ama vites kolunda bi yamukluk filan yokZor bela 1 e geçiriyorum kalkarken geri boşa atıyor ,zincir gevşemiş ondan olabilirmi?
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bütün babaların içinde bir motor sevgisi vardır. kendimden biliyorum
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün babaların içinde bir motor sevgisi vardır. kendimden biliyorum
    Bende o sevginin motora açtığı arızaları biliyorum.

Motosikleti
    Alıntı _ferkan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende o sevginin motora açtığı arızaları biliyorum.

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin tuzun kuru tabi korkut abi.Ver babana rossi gibi kullansınHarbiden ya arkadaşlar nedir acaba bu sorun,daha yeni almıştım yawwwTeknik bir bilgi verebilecek bir arkadaş yokmu,tamircilerde kazıklanmak istemiyorumHepsi fırsatçı.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Geçmiş olsun tühh nazar mı değdi ki Baba yani bu bişeyde diyemezsin. Bende babam benden motoru aldığı zaman çok korkarım.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Evet arkadaşlar şükürler olsunki babamda birşey yok ama sizce bu şanzımanla ilgili bir sorunmudur,nedir bu vitesin hali.Zor bela 1 e atıyorum kalkarken geri boşa atıyor kendini.Bende 2 ye atıyorum ondan sonra 1 e atıyorum bazen geçiyor bazen geçmiyor.Gerçi geçse bile kalkarken geri boşa atıyor kendiniZincirde baya bi gevşemiş acaba ondan olabilirmi,sizlerden teknik bilgi istiyorum.En azından sorunun ne olduğu hakkında bir fikir verin.Tamirci denen fırsatçıların eline bırakmayın beni

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ama şimdi öyle fırsatçı falan ayıp oluyo Hepsi bir mi ? Ayrıca motorcuysak hepimizin birbirimize ihtiyacı var değil mi ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babana ver motoru götürsün tamirciye
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama şimdi öyle fırsatçı falan ayıp oluyo Hepsi bir mi ? Ayrıca motorcuysak hepimizin birbirimize ihtiyacı var değil mi ?
    Yanlış anlamayın ama burdakilerin çoğu aynıAcemi olduğunu anlasınlar hemen öpüyolarBoşverin bunları şimdi bir fikriniz yokmu sorun hakkında yawwwww

Motosikleti
    Valla tamirciye götürmeyince olacak bir şeye benzemiyor kardeşim.Vites kutusunda problem var bunun nedenide düşünce vites kolu içerdeki parçalardan birine baskı uygulayarak bozmuş olabilir

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bende motoru babama verme hatasında bulundum. toprak yolda viraja gazı kökleyerek girdi, motor savruldu ama nası olduysa oldu düşmedi ilk ve son denemesi oldu zaten ama çok tehlikeli diye motoru sat diyo şimdide bana
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende motoru babama verme hatasında bulundum. toprak yolda viraja gazı kökleyerek girdi, motor savruldu ama nası olduysa oldu düşmedi ilk ve son denemesi oldu zaten ama çok tehlikeli diye motoru sat diyo şimdide bana
    Böyle diyebilecek babalara Sakın motosiklet vermeyin.
    Yoksa motosikletiniz ertesi gün sizden ayrılmış olabilir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler