Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

hudson deri?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    fz6 fazer
    ben bu hafta sonu ortaköyden geçerkene uğrayayım dedim,kimse bilmiyor yerini.
    tam olarak bana tarif edebilecek ya da google da gösterebilecek var mı?

ayrıca robocop cordura nın koruyucu durumu nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    eskiden otopark olan şimdi 5 yıldızlı otel olan bir yer var ya...oradan giriyorsun sola doğru kıvırılıyorsun solda...görmemen na mümkün...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı haplo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu hafta sonu ortaköyden geçerkene uğrayayım dedim,kimse bilmiyor yerini.
    tam olarak bana tarif edebilecek ya da google da gösterebilecek var mı?

ayrıca robocop cordura nın koruyucu durumu nedir?
    Soracaksan direk House Cafe'yi sor..Kapıları karşılıklı..

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Arkadaşlar deri montların(monton içindeki) markası nedir? Evet fiyatlar Türkiye şartlarında ucuz gibi...

benim oraya gitme gibi bi imkanım yok kargoyla bana geldiği zaman herhangi bi sorun çıkarsa değiştireblrmym böyle bi durumla karşılaşan varmı

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    kardeşim ben mete_han abinin üstündeki cordurotex monttan aldım benden konusunda terredütlerim vardı fakat site sayfasındaki benden ölçülerine bakıp alırsan birebir oluyor önemle tavsiye ederim ürünler güzel )
    annem beni öldürecek

Motosikleti
    gs500:) 00
    bakmayalı konu baya ilerlemiş.
    alışverişimi internetten(+telefon desteği) yaptım.siparişi sitedeki beden ölçüsü cetveline göre verdim.112cm göğüs ölçüsüne göre XL sipariş ettim.3günde geldi ama xl benim için baya bi büyüktü.sonra geri gönderdim L bedenini gönderdiler tam oldu.(L beden100-106cm.benim ölçüm 112cm.yani mağaza skalasında sanırım sorun var)kısaca sorunsuzca alışverişimi yaptım.şansıma çok ucuza geldi.(ağutosta gitseydim 450tl.+yol falan)Bu monTu aldım.kışlık içliği falan baya kaliteli.yazın da delikleri sayesinde koltuk altınız havalanabiliyor.bel kısmı ön taraftan uzun.uzanınca, eğilince bel açıkta kalmıyor.kalitesi, fermuar arkası koruması,fermuarı, boyun kısmı,bel kısmı körükleri yani ayrıntılar baya iyi düşünülmüş.telefonda Kasım beyle muattap olduk.hafızası iyi ve ilgili müşteri bir temsilcisi.
    Aras kargo ile geldi.teslim günleri ve saatleri konusunda memnun değilim ama fiyatı 6 tl baya iyi.

birebir alışverş olmadığından insan ne kadar olmasada biraz korkuyor ürün kalitsi teslimat problemi en çok korktuğmda beden meselesiydi o da ihş sorun çıkarmaz

Motosikleti
    CBR600RR
    Öncelıkle hudson derının sahıbı cemal abı cok sıcakkanlı ve samımı bır ınsan tabıkı calısanlarıda, sattıgı urunlerın hepsı gercekten kalıtelı ve cok kullanıslı bende 2 tane ceketı var bırı robokop, bırı tekstıl, ve memnunum.
    Yanı uzun lafın kısası ne alıcaksan tereddut etmeden alabılırsın...
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler