Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Otomobil-motosiklet, hangisi hızlı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    beyler benden demesi bu topic daha çoooookkkk uzar aha buraya yazıyorum en hızlısı bu zamanda istanbul trafiğinde yaya olmak
    booş kooooooooooyyyy gitsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    istanbulda en hızlısı METROBÜS

babannemin deyimiyle : " Metrepüs"
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gyradel. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece "Hız" olarak düşünürsek motosikletler daha avantajlıdır..Beygir başına düşen kilo azdır buda çabuk hızlanmak demek,fiyatları otomobillerden düşüktür az para çok hız...Çok zengin ve hızlı olmak isteyen kişiler ise otomobil seçerler...Çünkü üst segment araçlar Enzo,Slr,CCX,LP640,MC12 vs..Gibi araçlar kalkışta motosikletlerden biraz daha yavaştır fakat 200 km/h tan sonra bu durumu telafi ederler...Çok özel üretim Veyron gibi araçlar ise 100 km/h tan sonra motosikletle arasındaki farkı kapatmış farkı açmaya başlamıştır..Kaldıki plotaj çok önemlidir birçok kişi bu araçları iyi kullanabilir fakat bir hayabusa yada r1'i 0-100 e 3-4 saniyede ulaştırmak daha zordur...

Bu sadece olayın ego tarafı yani geçmek,geçilmek kısmı,benim düşüncem yolda bir Ferrari yada Lamborghini ile yarışmak sadece "zevk"'tir..Geçsende geçilsende o araçlar prestij ve gücü simgeler...O araçlar zaten belirli bir seviyeye gelmiş kişilere satılır yada satılmak istenir o yüzden o aracın içindeki kişinin beni motor mu geçti yada otomobil geçti gibi bir kaygısı yoktur..O kaygıya sahip olsa sahip olduğu aracın yarı fiyatına bir araç modifiye ettirir.....
    çok haklısın dostum... o değil de ben geçen gün 1 km lik yolda, bi opel vectra bir bmw 5,20, bir passat ve inanamayacaksınız ama x6 tokatladım yav..bunlar mı süremiyor yoksa benmi abarttım anlamadım ama yarısır gibi bi halleride vardı yani..

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı reflexiv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok haklısın dostum... o değil de ben geçen gün 1 km lik yolda, bi opel vectra bir bmw 5,20, bir passat ve inanamayacaksınız ama x6 tokatladım yav..bunlar mı süremiyor yoksa benmi abarttım anlamadım ama yarısır gibi bi halleride vardı yani..
    kalkıştaa evet ama gerisinde seni ezerler ....fazla kendini kaptırma....
    hyo değilmi sendekide...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu bir kilometre 250 250 500 mt den olusan ısıklardan olusuyor..x6 ile 250 mt de, 5.20 ile diğer 250 mt de passat ile 500 mt de kalktık ve geçemediler.en fazla yan yana gittik geçtim yani....passat ile kalktığımda en son hızım 150 civarıydı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:47 PM ----------

belki de pilotajları iyi değildi..nedense soylediğim herkes de boyle soyledi

Motosikleti
    :"/
    X6 sportif durduğu için çok hızlı imajı yaratıyor ama iri cüsseli ve ağır olduğu için 0-100 ü 7 saniye civarında..3 litrelik motorundan bahsediyorum,4.4 litre turbo motoru olanda var fakat türkiye şartlarında rastlamak pek mumkun değil...
    [COLOR="Red"][B]Satılık Alpinestars pist pantolonu Sahibinden ilan No :16148157[/B][/COLOR]

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    http://www.facebook.com/home.php?ref...v=150354981436

4 teker havada Bu araca hangi motosikleti rakip derseniz helikopter motorlu y2k diyebilirim.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    72 Mustang mach1 ile Cbr600 rr bi ısıktan diğer ısığa kadar 10 metre geçtim ama uzun yolda rahat geçer.
    Ford 390GT(6500cc)
    380 hp (ortalama)
    2001 Antalya Mahalli K4 birincisi
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler