Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

eşlerinizden nasıl izin alıyosunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatlı dil yılanı deliginden çıkarır. önce bunu dene olmadı bu işin çok çeşitli yolları var. izin çıkmaz sa hatundan al eline kumandayı pazar günleri motosiklet yarışları var onu izle. ilgilenme eşinle. hatta olayı biraz abart evi tek kişilik tribüne çevir. gece numaradan sayıkla yüksek sesle mesela pazar günü arkadaşlarla geziye çıkacaksan cuma günü bunu dene. sayıklarken söyle diyebilirsin osman abi bunde gelmeyi çok istiyorum ama biliyorsun çocuk olduguiçin eşimle gelemem. oda tek gitmeme izin vermiyor keşke bekar olsaydım felan de bu senin yetenegine kalmış. aman numara oldugunu çaktırma yersin tekmeyi.

aslında bu konuda kitap yazılır ama ya bütün yolları denersin yada

kısa ve öz deginmek gerekirse erkek adam izin almaz izin verir.

hocam iyi güzelde bukadar şeyi sayıklamak için bol miktarda maruana içmiş olmak gerekli

sen bekarsın zannedersem
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KANUNSUZ 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 750 R /SUZUKI DR BIG 800
    Izinmi??? yok canim izinmi alinirmis aklima estiginde motora atlayip keyfime bakarim..
    motorcu olunmaz,motorcu dogulur.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    hayatım ben geldim....

benim taktik bu.....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

motor tutkusu olan bir eş gerek yoksa cok zor...

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    Alıntı Silverwing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yaşadım, dersimi aldım. İzin almayın, gidiyorum diyin gidin. Fazla yüz vermeye gelmez.
    ancak bu kadar net anlatılır katılıyorum
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Benim öyle geziye falan gitme şansım yok. hanımdan kesin yasak var, gözünün önünde ve dizinin dibinde oturmalıyım. Ama yaz gelince ,ya memleketine yada kiraladığım apart - pansiyon tarzı ucuz bir yere 2 aylığına çoluk çocuk gönderiyorum. 2 veya 3 haftada bir bende gidip haftasonu kalıyorum yanlarında. İşte bu 2 aylık yaz tatili sırasında bir günüm bile boş geçmiyor, gezi kamp festival vs. vs. sadece bu da değil ; halının üzerinde örümcek öldürebiliyorum veya işten eve gelince çoraplarımı televizyona fırlatabiliyorum . Özgürlük güzel şey beeeeee.

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    Alıntı dragstar. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam iyi güzelde bukadar şeyi sayıklamak için bol miktarda maruana içmiş olmak gerekli

sen bekarsın zannedersem
    7 aylık evliyim.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Ben şahsen son anda söyleyip,oldu bittiye getiriyorum işiFazla düşünüp yorum yapmasına izin vermiyorum yani.Senelerdir bu taktikle başarılı oluyorum.Hatta haftalık gezilere bile gidebiliyorum bu taktikle)
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Bu yaz bir kankamla(Hellstorm) geziye çıktık bir haftalığına. Normalde her zaman olduğu gibi eşimde bizimle gelirdi fakat yeni işe başlamıştı ve izin alma şansı yoktu. Benimse tek senelik izin şansımdı. Neyse biz motorlara atladık ve gittik. Döndüğümde anladım ki eşim olmadan hiç bir anlamı yokmuş! Nasıl ki hayat onunla güzelse; gezmek, motora binmekte onunla keyifli...
    İlk fırsatta bir 1200gs alıp dünya turuna çıkmak istiyoruz zaten Kısmet...
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    sonunda onada motor alıyoruz allahtan race sevmıyo o..motorda paylaşılmıyo kı eşin bile olsa...izin olmuyo bizde.çunku benı arabayla takıp edıyobeni çok seviyo yaa
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Motorla yeni rotalar, güzel yerler keşfedin ve motora binmeyi sevmiyorsa oralara arabayla götürün! (Bkz. emrello'nun kaçış rotaları )

İşe yarayacaktır...
    Ağır metal insanı...

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Eşler birbirine gönül vermiş kişiler olarak mümkün mertebe birlikte vakit geçirmelidir diye düşünüyorum. Ama durum böyle diye de yapışık ikizler gibi sürekli birlikte vakit geçirmekte bence saçma. Çünkü insanlar birbirinden farklı yaratılmıştır ve her ne kadar işin içinde gönül bağı da olsa, bir an gelir ve kend kendinize ya da hemcins arkadaşlarınızla vakit geçirmek istersiniz. Anlayışlı iki eş bu tür halleri karşılıklı olarak iyi şekilde idare eder. Tabi paso eşinin yanından kaçıp soluğu başka yerlerde almak yok.

Kısaca, bazı ortamlar olur eşinle gidersin motosiklet gezisine, bazı ortamlar olur eşini kendi haline bırakır yalnız takılırsın. Bunu iki tarafta idared edebiliyorsa sorun çıkmaz.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı dragstar. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen baştan rica ediyorum (layt,kalorisiz erkek,kılıbık vs yakıştırması yapılmasın)...

şimdi içimizde evli olupta tek başına yolculuğa çıkan arkadaşların abilerin olduğunu düşünüyorum.kendimde evliyim bir tanede 1 yaşında oğlum var.yola çıkarken geziye giderken nasıl izin alıyorsunuz olayı nasıl izah ediyorsunuz???
    hehe
    ben de şanslı azınlıktanım
    eşim de benimle birlikte geliyor
    daha doğrusu o kendi motoruyla geliyor
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...n-bati%5D.html

çocuk olmadan önce eşinin motora yaklaşımı nasıldı
    eşinle birlikte geziye gitmeyi denedin mi
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Ya motorun ya ben "
    iş bunu söyleyecek durumu gelirse , beni bi yerden bi yere sırtında taşıyacaksan , sıkışık trafikte arabalar arasında makas atacaksan motoru satarım derim , cevaba göre ya sepeti alıcak koluna basacak kendi yoluna ya da ipe ipe motoruma dokunmaycak
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler