Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kıroluk cinsiyet tanımıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize fırsat geçmeye görsün hemen başlayın aşağılamaya, hakaret etmeye. Ne farkınız kaldı şimdi o kadından. Bir lafı ederken düşünün. Anneleriniz erkek mi sizin ! Kız kardeşiniz, sevgiliniz !
    Tüm topacı okudum kadınlara bir hakaret yoktu. Orda bir eşşek var. tüm atıflar onaydı. Malasefki cevabınızı yazarken gözlerinizi kapatıp feministlik tarafınızın tuttuğunu düşünüyorum.
    Erkeğe hakaret hakta eşşek bayan olunca hak değil diye düşünüyorsanız o ayrı.

SAygılar.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    kadınlar sinirlenince daha seksi oluyolar:D
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Doru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen kocasından sürekli dayak yiyordur.
    Bu bir aşağılamadır.

Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tam tersi ... Ne kocası vardır .Ne de erkek arkadaşı ...
    Hepsi terk etmiştir..
    Bu da....

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm topacı okudum kadınlara bir hakaret yoktu. Orda bir eşşek var. tüm atıflar onaydı. Malasefki cevabınızı yazarken gözlerinizi kapatıp feministlik tarafınızın tuttuğunu düşünüyorum.
    Erkeğe hakaret hakta eşşek bayan olunca hak değil diye düşünüyorsanız o ayrı.

SAygılar.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Kadın veya erkek, okumuş veya cahil, topluca krolaştık zaten. Adam mı kaldı aramızda.

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    3. sü hariç kadınlara değil şahsın kendine yapılmış yorumlar yerinde normal bir yorum olarak görüyorum.
    3. sünü kaçırmışım evet ayıp etmiş arkadaş. ilk cevabınızın tam olarak muhatabı o arkadaş. fakat ilk cevabınızın muhatabı tüm erkekler veya cevap yazan arkadaşlar değil.

(Sizin ilk cevabınızında 3. arkadaşın cevabı istiakametinde bir genelleme mevcut olmasından dolayı aynı hatayı yaptığınıza dikkat çekmek isterim)

Saygılar.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Belkide aynı kadından bahsediyoruzGeçen ay aynı yol üzerinde benide sıkıştırmıştı.Ama çamurluğuna tekmeyi yiyince uzaklaşmıştı.Geçen sene İzmir dede birçok motosiklet kazasına karışmış bir bayan sürücü yakalanmış ve bu kazaları kasıtla yaptığı saptanmıştı.Öğrendiğimize görede motorcu sevgilisi terk ettiği için,motorculara gıcık olmuş.
    Bu hatunda böyle birisi olsa gerek
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Bu bir aşağılamadır.

Bu da....

Ya buna ne demeli ?
    tamam özür diliyorum tüm kadınlar demek istemedim istisnalar vardır illaki diyorum.tekrar özür diliyorum
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Elinize fırsat geçmeye görsün hemen başlayın aşağılamaya, hakaret etmeye. Ne farkınız kaldı şimdi o kadından. Bir lafı ederken düşünün. Anneleriniz erkek mi sizin ! Kız kardeşiniz, sevgiliniz !
    tubiş, yazılan görüşler bu siteden dışarı taşmadığından ve tartışılan arkasından konuşulan kişi tek kişi olduğundan bence genelleme olarak görme.

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadın veya erkek, okumuş veya cahil, topluca krolaştık zaten. Adam mı kaldı aramızda.
    vardır belki... aramızda derken ?

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diplomalı eşeklerdenmiş o bayanda.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Toplumdaki insanalra biraz alıcı gözü ile bakın birçoğunun (neredeyse tamamının) suratında en ufak bir tebessüm ifadesi bulmak olanaksız. insanlar öyle bir hale geldi ki ne saygı ne sevgi kaldı. sözü edilen bayan da toplumun bir parçası olduğuna göre bunda yadırganacak ne var ?
    Gazetelerin 3. sayfaları size herşeyi en ufak ayrıntısına kadar anlatır. haber bültenleri artık +18 yaş sınırı ile verilmeli. geçen birisi karısının kulağını kesmiş. bir tanesi yüzüne kızgın yağ atmış. yazarken bile çaresizlik hissediyor insan peki bunları yaşayanlar ?
    sanki bunlar daha iyi günlerimiz ....
    can't be worried about that shit. life goes on man.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bazen ben bile şaşırıyorum öyle ağıza alınmayacak şekilde hakaret ediyorlarki
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadın dayağı hak etmiş..indirip pataklasaydın..(bayanlar yanlış anlamasın dayağa karşıyım )
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Yuksek ihtimalle gunu ters gecti...Yapacagi isleri eline yuzune bulastirdi...Patrondan zilgiti yedi...Cunku basarisiz bi is kadiniydi...Sonucda evine gelirken yada her nereye gidiyorduysa hafta sonunun mesai olmasina hayiflanmaktaydi sinir olmusdu cunku hafta sonu ugrasacagi motosikletli bir grup vardi...Ama olmadi cunku beceremedigi is icin patron ona hafta sonu mesaide buradasin demisdi...dolayli olarakda ilk gordugu motosikletli olan Sen...
    Sana catarak acisini hafifletmek istedi........
    Gecmis olsun.........
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    ekşiden alıntı kıro kadının tanımı ==> kadin olmanin her turlu ayibi ortebilecegine, ayni nedenden her turlu hakka sahip oldugunu dusunen bir canli turu.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vardır belki... aramızda derken ?
    Ya işte toplumun genel gidişatından yakınıyorum, hepsi bu.

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben beşiktaşta oturuyorum.aynı zmanda 4.leventede evimiz vardı doğup büyüdüğüm yer.ordaki insanların çok kaprisli olduğuna defalarca şahit olmuşumdur hiç hazetmediğim insan tipleri sanki hiç ölmücekmiş gibi sanki insanlar onların kulu olmuş gibi bi tavırlar bi edalar.
    katılıyorum,aydın kesimi dediğimiz yerlere gittikçe insanlarda bi havalar bir ezmeye çalışmalar karşıdakinin kim olduğunu sonunda ne olacağını bilmeden esip coşmalar trafikte erkeklere -kadınlara küfür, yüzlerce sinyale hala soldan gitmeler.(bayanlar için)
    babam osmanbeyde çalışıyor, abimin nişanında ordan araba ile babamı aldık, bir bayan abime nasıl esip gürlüyor, abimin nişanı olmasa orda onu ne yapacağını allah bilirdi. bayanlara çok saygılıdır ancak saygıda karşılıklıdır. ben daha şuana kadar trafikte tek laf yemedim. ama eğer biri bana küfür etsede karşılığını vermem ters fln baksamda asla küfür etmem bir bayana yakışmıyor. ikincisi herkezin seviyesine inmek alışkanlık yapar ve toplumda böyle bozulur.
    alışılagelmiş şeyler yadırganmaz.
    arabistana gittiğimde koskoca cadde elini kaldırsan adam durur, hemde ne zenginler, güler yüzle slm bile verir başı ile, ama yok burda öle pekyok.
    sen kimsinki benim yoluma atlıyorsun der.
    bugun caddede giderken motosikletli bi beyefendi sağdan giriş yapıyordu bir türlü kimse yol vermedi, dahaönce bunları motorla ilgilenmediğim için anlamazdım pek ama bundan sonra, kendim ztn yol veriyorum ancak arkamdakilerden öfke dolu sözler işiticek bile olsam, motosikletlileri herzaman koruyacağım. en azından çalışacağım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    ne insanlar gördüm, sırtında elbise yok,
    ne elbiseler gördüm, içinde insan yok...

ayrıca;

sırtına altın semer de vursan, eşşek yine eşşektir...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Ezikliğin verdiği dürtüler bunlar yazık üzüldüm kadına normal insan vasıflarını bulabilirmi acaba bu gidişle..
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    ayrıca bnde hem fatih hem çekmeköyde oturuyorum bilen biri, oralarda komutan villaları vardır, şöförleri kullanır genelde , arkada biri varken bişe yokta tekken bazen terslenmeye kalkarlar inadına üstlerine kırın direksiyonu ..

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Topic hortlamış.. Yazmadan geçemeyeceğim..

Tüm bilinçli kadın sürücüleri (bayan demek hoşuma gitmiyor. En azından kendileri beni baymıyor) ayırarak söylüyorum...

Hayatımda bir kere tanımadığım bir grupla grup sürüşü yaptım. Bizim camiyada bir zamanlar basını da pek meşgul etmiş, Pembe A2 grubuyla...

Şimdi benim Pembe A2 ile geziye çıkmam ayrı bir mizah konusu da... Gelelim meseleye...

Hayatımın en tehlikeli grup sürüşünü bu kadınlarla gerçekleştirdim ne yazık ki. Kendileri grup sürüşü kurallarından (ki en başta fermuar posizyonundan) bihaber, bazen iki motor yanyana, bazen ip gibi popo popoya sürüyorlardı. Aralarından bir hatun, mola yerinde üstündeki mont onu terletince, montu da çıkardı, kolsuz t - shirtüyle yola devam etti. Yolun bir bölümünde de, ayağa kalkıp, motor üstünde enteresan hareketler yapmaya başlayınca kendi kendime, "olm songiden, yavaşla ve en arkaya git. Bunların hali hal değil" deyip kendi kendime artçı pozisyonunu aldım. O günden sonra da, huyunu suyunu bilmediğim insanlarla sürüş yapmaktan uzak durdum.
    http://www.motorla.co

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler