Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

çin malı motosiklet almayın.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi dediklerini aynen yaşamaktayım...satsam satılmıyor atsam atılmıyor...elimizde kaldı yani....
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi ben mondialin fabrikasına gittim kusadası gezisi esnasında fotolarda da var adamların yedek parça stoğu on numara denizlide arada çıksada servis on numara mondialin müşteri hizmetleri on numara genel müdür arıyo kalkıpta yaptırdınızmı oldumu diye.motorun bakımını yaptırdıktan sonra gerisi boş bana kalırsa.benim motor şubat çıkışlı 11000 kmde daha tık yok motorda.ama şunuda diyeyim ben bu motorda kalmam emin ol çok daha iyileri geçicek altımdan.ama önce sitedeki bi kaç abime vermiş oldugum sözü tutuyorum şu an
    ben biraz ortamı gazlayım fişekleyim dedim beyler...şimdi coşku sel olur...az bekleyin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    seviyorum ben çin-çan çonları kimse kusura bakmasın 2ooo model gileria ya 3 milyar veremem he 0 ınada gücüm yetmez..gilerianın belkide bi farına benim motorun komple granajları değişiodur.he satma gibi bi durumumda olmaz 125 mt i 4 sene kullandım kışları kapalı garaja koydumEn son kaza yaptım 6oo tl masraf çıkardılar.alırım hurda kağıdını gider başkasını alırım.Sıkıyosa bi japonla kaza yapında cebinizden ödeyin bakalım kaça patlıyo
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    ne kaa para okaa köfte... İşin özü bu.. gereksiz bir topik
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kaa para okaa köfte... İşin özü bu.. gereksiz bir topik
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben avusturya'da yaşıyorum . ve burada türkiye'de satlan çinli motosikletlerden hiçbiri satılmıyor. sanırım bu da bir fikir verir.
    Vereceği tek fikir avusturyalıların çinli motora para vermeyecek kadar zengin olması bu yüzden çinli motor ithalatının o ülkeye yapılmadığı olur. Avusturyalı da ayda ortalama 500 euro ya geçinmek zorunda kalda o da çinliye biner , hiç merak etme.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    mondıal stok yapmış çünkü motorun devamlı arıza açacağını biliyor......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin baban çok akıllı adammış,Hürmet ederim kendisine.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:00 AM ----------

Regal Raptor İngiltere'de polis motoru oluyor
    Lİfan Amerika'da ,Kanada'da,Fransa'da satılıyor

http://www.coasttocoastmotorsports.com/

Bunlar ne fikir verir?.

Aha bu Kanada'da satılan Lifan XY400GY2
    Ne güzel motormuş bu yaa..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial hariç diğerleri az da olsa güven veriyor..

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Arkadaşlar Japon motosiklet de almayın.. Japonlar artık kendileri gibi çekik farlı motor üretiyor bu da farın aydınlatmasını olumsuz etkiliyor ve karşıdan neredeyse hiç farkedilmiyorsunuz.. Sonuç tam bir felaket... Aman diyim ha
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açmayın böyle başlıklar kardeşim, motoru satılığa çıkarttık, sırasımı şimdi

çoğu kullanıcı biliyor kaç paraya ne alınır ne alınmaz niye alınır niye alınmaz.

paylaşım için teessüf ederiz
    Bana sordun mu satmak için? Hem satıp ne yapacaksın? Ne alacaksın? Hiç bana fikir danıştığını, izin aldığını hatırlamıyorum?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    arkadaşlar bu benim şahsi ve özgür fikrim. karşılıklı saygı dıuymalıyız fikirlerimize. heralde ben almak isteyene engel olamam değilmi !!! isteyen istediğini alır. 9 yıllık motosiklet tecrübeme dayanarak samimi olarak fikir paylaşımında bulunuyorum hepsi bu. akıl vermek meselesi değil. bu vesile ile akıl verme para ver özlü sözünü yazan arkaaşlara tebessüm ediyorum. kendi fikrime göre 2 milyar sıfır bir çin malı alacağıma aynı paraya ikinci el bir japon ya da italyan motosikleti alırım. eğer parasal gücüm yetmezse hiç almam bisiklete binerim.

ekstra not: bu başlık sadece fikir paylaşımı amacı güder...
    transalp sana yakışmış ben çinden mutluyum rahat ol.
    enaz 30 başlık var buna benzer onlara yazdıklarımı yazmıcam artık.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

romeomustdie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DR-Z 400 S
    Aşağıda Kanuni Cross 250 ve aynısının (herşeyiyle) İngiltere modelini bulabilirsiniz. (Teknik olarak da herşey aynı, çinde üretilip dünyaya farklı markalar altında dağıtılıyor)

Alıntı romeomustdie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [IMG][/IMG]

CCM'nin yansı yaw bu kanuni süpermotoya dönüştürürsem süper olurmuş demekki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:46 PM ----------

[IMG][/IMG][COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:52 PM ----------

[IMG][/IMG]

aha bu da benim kanuni cross 250 aynısının tıpkısı
    insan acizdir, muhtaçtır, fazla artislik yapmamalıdır.

Motosikleti
    SYM EVO 250
    çinse, çinli motora biner gibi sürerken nazik nazik çukurlara vs takıldığın zaman yawaşca geçersen çok kral bi motor...hiçde problemi yok maşallah..

ama para olsa millette nie çinli alsın ki
    işte buna dokunma !!!

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı ıRamazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinse, çinli motora biner gibi sürerken nazik nazik çukurlara vs katıldığın zaman yawaşca geçersen çok kral bi motor...hiçde prablemi yok maşallah..

ama $ olsa millette nie çinli alsın ki
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

romeomustdie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DR-Z 400 S
    Motorun milliyeti değil ciğeri önemli arkadaşlar ille de çinde üretilen herşey kötü olacak sonucuna varmak yanlış olur, o yüzden zaten konu başlığı yanlış, belki "kalitesiz motor almayın" denilse daha uygun olurdu.
    insan acizdir, muhtaçtır, fazla artislik yapmamalıdır.

Motosikleti
    massey ferguson
    valla kim ne derse desin mondialimden memnunum.gezimizin birinde el yapımı harleyin buji atması nedeniyle yolda kaldıgına şahit oldum o yüzden o kadar para sayıpta rezil etmek istemem kendimi(para olmadıgından böle diyom ha olsa almazmım:D)benim mondialim bile buji atmadı beeeeeee
    [COLOR="Black"][B]Kimileri için forum ama benim için bir aile.[/B][/COLOR]

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tüm motosiklet dostlarına iyi geceler. başlıkta aynen yazdığım gibi çin motosikletine karşıyım arkadaşlar. bisiklet alın hatta gerekirse yaya olun ama çin malına asla prim vermeyiniz. hem paranızı hem de canınızı tehlikeye sokmayın.
    Teşekkürler üstad... Bu forumda, özellikle Çin motoru kullanan ve zeka seviyesinin sizden düşük olduğu su götürmez bir gerçek olan insanları aydınlatma çabanızı saygı ile izliyorum...

ben avusturya'da yaşıyorum.
    Muhteşem. Bunu bilmek, biz Türkiye'de yaşamak zorunda olan üçüncü sınıf insancıkların problemlerine eğilmek konusundaki şevkinizin gözümde bir derece daha yücelmesini sağlıyor... Lütfen, yalnızca motosiklet değil, tüm konulardaki üstün bilgi ve fikirlerinizi bizimle paylaşınız. Feyz alıyoruz.

Sarkastik anlatım kesmediyse öz Türkçe olarak bir toparlayayım: Hadi len ordan...

Bir de, belli ki bir süredir yurt dışında yaşadığınızdan Türk örf ve adetlerinden de biraz uzak kalmışsınız... Buralarda toplum içinde masturbasyon yapmak hala ayıp karşılanıyor. Bilginize...

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Transalp motordan başka herşeye benziyor.Avusturya ne kadar zenginde olsa memleketimin tırnağı olamaz.Bugün çinli alıp 1 sene binen yarın öbürgün belini doğrultur japonada biner.Şahsi fikrim.

Motosikleti
    massey ferguson
    ulen bende zeka falan ne diyo bu diyodum yapıştırcadım cevabıda.öz türkçe ile açıklamanı gördüm hayrdan kaldım.helal olsun diyomD:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 PM ----------

Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Transalp motordan başka herşeye benziyor.Avusturya ne kadar zenginde olsa memleketimin tırnağı olamaz.Bugün çinli alıp 1 sene binen yarın öbürgün belini doğrultur japonada biner.Şahsi fikrim.
    katılıyorum.belki birgün ülkemizde çin malı binen teknik eleman olarak yetişen kişiler türk malını diğer ülkelere satış yapar.
    [COLOR="Black"][B]Kimileri için forum ama benim için bir aile.[/B][/COLOR]

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Bu çin malı beyenilmeyen ve küçümsenen motosikletle İstanbulun acımasız trafiğinde dur kalk lar la gaz ac gaz kapa motoru hırpalayarak sabah işe akşam eve sabah 90 km hız akşam 50 ile 35 km süratlan kullanıyorum günde 42 -45 km yol yapıyorum.
    Akşam eve gittiğimde gönül rahatlığıyla sokağa bırakıyorum şu an 22000 km de.
    Allaha şükür aman aman bir arıza cıkarmadı verdiğim parayı hakkıyla geri ödedi bu da bana yetiyor gönül isterki marka motosikletim olsun ama çok da önemli değil bu motorda işini amacını gayet güzel yerine getiriyor.
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler