Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kafamı gene karıştırdılar !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben tamam sonunda CBF dedim ama çevremdekiler vitesli motosiklete başlamak için cbf'ye o kadar para verilmez al bitane 125 mondial üstünde öğren bozulunca yap öğren eğer bu motsiklet sevdasını devam ettirecem diyosan başlangıçta iyi olmayan motora binki ilerde cbf gibi temiz motor alırsan kıymetini bilirsin az çok motordanda anlarsın ,sonrası senin gönlüne kalmış ama başlangıç için fazla açılma diyolar ortak fikir bu yani sizcede öğrenci adam için cbf biraz lüks olmuyomu ve 1500 tl üstüne çıkma diyolar ya sizin fikirleriniz ?
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    son aşamadasın kendi kararını kendin vermelisin...
    karar yetkin başkasında olamaz ki ...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    massey ferguson
    şöle bişey diyeyim sana.banada aynı şekilde dediler gittim modial aldım.şimdide vitesli almak için çabalıyom bi süresonra yetmiyo motor.keşke vitesli bişey alsaydım diyon.başta paran varken git iyisini al derim yoksa ilerde alcan zaman sıkıntı çekersin.
    Kimileri için forum ama benim için bir aile.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    hocam çinlilerle hiç uğraşma istersen al bir cbf akarı yok kokarı yok evladiyelik x)

Motosikleti
    massey ferguson
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çinlilerle hiç uğraşma istersen al bir cbf akarı yok kokarı yok evladiyelik x)
    aynen.bana kalırsada al bitane cbf.hiç olmazsasitede çinmalı kullanmayın falan tarzlı konularda ezen çok olur :Dparanda varken al geç derim cbf cbr tarzı bişi

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen.bana kalırsada al bitane cbf.hiç olmazsasitede çinmalı kullanmayın falan tarzlı konularda ezen çok olur :Dparanda varken al geç derim cbf cbr tarzı bişi
    bende herzaman ıyısınden yanayım hatta çin malını al demek ıstemıyorum ama arkadas yenı ogrenıyo sanırım bu bakımdan yedek parcası ucuz hor kullanabılecegı bır motor olması daha mantıklı gıbı gelıyo ama son karar kendısının...
    øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R -

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al bi cbf 150 ne kafan karışcak....binersin işte her zaman motor mu değiştirecen..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    massey ferguson
    tabi canım öyle yeni başlıyosan ucuz bişi almalıki motor güme gidrse de arkasından aglamsın.kendine kalmış bi tercih kendine güveniyosa alsın cbf falan ama tecrübe kazanmak istiyosa ufaktan başlamalı

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    bak arkadaşım. çinli motorun sorun çıkarma seni motosikletten soğutma ihtimali var. motosikletin çalışmamasından yolda bırakmamasından şüphe duymamalısın. yine de keyfin bilir. illa 1,5 diyorlarsa senin de cebinde bu varsa al bi ybr al bi titan bak keyfine.

V-JoKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 1000rr ile başlıcam motora şimdi yazık mı olucak

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Alıntı V-JoKeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1000rr ile başlıcam motora şimdi yazık mı olucak
    hayır , kazık olucak.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

CBF 150 gibi modeller piyasasını koruyorlar. Yani satarken de çok zarra edeceğini düşünmüuorum. O yüzden alınabilir. Ama ben tamircilik de öğreneceğim, kendim söküp takacağım bozulduğunda diyosan nolur nolmaz diyerek çin işi; parçası bol, ucuz bi model al derim ben. CBF alsan hem bozulmaz, hem parçası pahalı vs.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açtığınız başlıkların tümü bu şekilde,bir karar verip istediğiniz motoru almak sizin elinizde.Bu başlıkta verdiğiniz karardan da bir başkasıyla konuşunca vazgeçeceksiniz,ama beni ilgilendiren bu kısmı değil olayın,aklınıza esen her konu için başlık açmayın.
    Forumda bu konuların hepsi mevcut,bütün motorlar hakkında bilgi var,açın bakın,kendi iradenizle ne olması gerektiğine kendiniz karar verin.

Siteye soruyorsunuz,sitenin önerdiğinden çevrenizdekiler vazgeçiriyor,sonra gelip tekrar siteye çevremdekiler vazgeçirdi sizce ne yapmalıyım diyorsunuz

Bundan sonra ki açacağınız başlıkların site kalitesine yakışır olmasını öneriririm,aksi taktirde sonu bu başlık gibi olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler