Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastiğim patladı

Motovento
    REKLAM ALANI

Ramzey 100 cup motorum var. Dün arka lastiği patladı. Bu gün yaptırmak istiyorum fakat tamirci 7-8 km kadar uzaklıkta.Lastigim şamrelli ve galiba sibop altından yarıldıı . Şişirince abdesti fazla tutmuyor . Yani şişirerek bir müddet yol alamıyorum.

Bu ve bunun gibi durumlar başıma geldiğinde motorsikletçiye kadar motoru elimde tutarak gitmekten başka bir çare yokmu .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    lastıgım patladı dıye topıkmı açılır hemde yarılmıs şamrel için. bekle arkadaş ben gelıyorum sımdı ıttırırım motosıkletını lastıkcıye kadar az sonra ordayım.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    motoru götüremiyorsan lastiği söküp götüreceksin bu kadar basit
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    dubleks lasitkler içün fitil takımı var. ben bir tane aldım ve ilk patlağımı kendim onardım. çatır çatır gidiyorum. demem o ki bir tamir takımı al. ( şamreli görebiliyorsan tamirini de yapabilirsin)
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dubleks lasitkler içün fitil takımı var. ben bir tane aldım ve ilk patlağımı kendim onardım. çatır çatır gidiyorum. demem o ki bir tamir takımı al. ( şamreli görebiliyorsan tamirini de yapabilirsin)
    yok be abi şamreli görmek nerdeee. o lastigi sokmek zaten bi dert kaldıki samreli cıkarmak cok zor onun içinden . servisinde her türlü malzeme var . adamlar yapıyorlar... zahmeti yüzünden bizim ilcedeki motorsiklet tamircileri bile ugrasmıyorlar bu motorlarla. eğer boyle olmasa ben bisikletimin patlaklarını kendim yapan biriyim zaten.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:31 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:25 AM ----------

Bakın şoyle bişe daha buldum . Buna ne dersiniz . Benim motorsiklete uyarmı.
    http://www.temizlikmalzemem.com/inde...roduct&pid=427

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:31 AM ----------

Aslında benim aklıma bişe daha geliyorda nasıl yapılır yapılabilirmi onu bilmiyorum. hani su cocuk bisikletlerinin arkasında sag da ve sol da 2 tane daha küçük teker oluyor düşmesinler diye. Bende de o tarz iki tane saglam dayanıklı teker olsa .Teker patladığı zaman patlayan tekerin sagına soluna monte etsem onların üstünde gitsem tamirciye kadar ....
    Diceksinizki bu ön tarafa olurda arkaya olmaz . Motora hareketi arka teker veriyor .Bizim burda yollar düz ve asfalt. o iki tekeri jant seviyesinden biraz assagıya gelecek sekilde monte edeceksin. Patlak olan lastik kısmi olarak yere temas edecek . hafif gazla gidiceksin tamirciye nasılll .... ? türk aklı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:37 AM ----------

Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastıgım patladı dıye topıkmı açılır hemde yarılmıs şamrel için. bekle arkadaş ben gelıyorum sımdı ıttırırım motosıkletını lastıkcıye kadar az sonra ordayım.
    Çok yardımcı oldun teşekkür ederim.Seni bekliyorum motoru itikliyeceksin ...

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Ona benzer bir ürün aldım bende,lastiğin içine basıyorsun hem şişiriyor hem deliği kapatıyor diye ama lastiklerim tubeless olduğu için gereksizmiş öyle dedi bir kaç arkadaş ve servisteki abi yanımda taşıyorum yinede seninki şambrel li olduğu için işe yarayacaktır büyük ihtimal.

Motosikleti
    keeway150 sl
    yakın da yaşasın benzin aldım diye de topik açılırsa şaşırmam
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru götüremiyorsan lastiği söküp götüreceksin bu kadar basit
    Motoruda bıraktığın yerden götürürseler nolcak?
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Eğlenceli bir topik olmuş, bayıldım buna

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    Atlayacaksın taksiye gideceksin ustaya. diyeceksin böyle böyle. ustayla gelip lastiği söktürceksin götürüp yapıcak. sonra gelip geri takıcak bu kadar basit..

Ama fiyat en az 3 kat artar.. insaflı biriyse 2 katı
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr:P:P:queen:

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Her motosikletin başına gelebilcek bi olay.
    allah acil şifalar versin
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    lastiğin mi patladı???
    evet evlat, sen seçilmiş kişisin, bunu patlatılınca anladım...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    [/COLOR]Bakın şoyle bişe daha buldum . Buna ne dersiniz . Benim motorsiklete uyarmı.
    http://www.temizlikmalzemem.com/inde...roduct&pid=427
    [COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:31 AM ----------

Tamam işte bulmuşsun çözümü sprey birebir çözer sorununu
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler