Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

bu motordan türkiyede gören,bilen,satan varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı efsaneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sende varmı veya bildigin yerde.. yoksa neden muhalefet oluyorsun.. hayatında görmedigin motor hakkında yorum yapıp duruyorsun.. satılık biliyorsan şurada var dersin bilmiyorsan susarsın...
    http://2teker.sahibinden.com/index.p...014&b=12307983

bilinmeyecek bir şey değil zaten al .

sana şunu söyleyeyim 1999 model motordan hayır gelmez. bu motor 2008 model olsaydı şimdi 7000 liraya da alamazdın .

yok satılık motor arıyorsan google da arat . sahibinden de arat burada böyle topik açarak bulamazsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yazdıgı mesaja bi bakarmısın....--- kimse italyan motoru 3000 satmaz--- bu ne demek.. nasıl bi yardımcı olma... acıklarmısın..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:17 PM ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://2teker.sahibinden.com/index.p...014&b=12307983

bilinmeyecek bir şey değil zaten al .

sana şunu söyleyeyim 1999 model motordan hayır gelmez. bu motor 2008 model olsaydı şimdi 7000 liraya da alamazdın .

yok satılık motor arıyorsan google da arat . sahibinden de arat burada böyle topik açarak bulamazsın
    bak yine böyle topik açarsan bulamazsın diyor.. nerden biliyorsun arkadaşım... belki üyelerden birinin elinde var veya bi arkadaşında veya bir yerde görmüştür satılıkmı diye sorar... bu kadar basit konuşmayalım lütfen..

yazdıgı mesaja bi bakarmısın....--- kimse italyan motoru 3000 satmaz--- bu ne demek.. nasıl bi yardımcı olma... acıklarmısın..
    arkadaşım sana arkadaşlar moto tavsiye ediyor. diyorsun o temiz değil bu temiz değil. senede 5bin km bile sürsen 50bin km ye gelir. 2 zamanlı moto kaç kere rektefe olur 50bine kadar. zaten 50binden aşağısı olmaz olanında km si ile oynanmıştır.

olmayan bi motora neden 2 gündür ısrarla yazmaya çalışıyorsun. gilera runner al olmaz mı

1999 modelin temizi mi olur

yaw arkadaşım kararmsar konuşmayı bi bırkasan.. ben ne eski modelli motorlar gördüm daha kilometresi 1000 olmamışş.. nerden ne cıkacagını bilemezsin... lütfen hep karamsar yorumlar yapmayalım.. biliyor isen dedigim gibi şurda var burda gördüm bu uyarmı diye sunarsın bende bana uymaz teşekkür ederim derim anlaşırız...

yaw arkadaşım kararmsar konuşmayı bi bırkasan.. ben ne eski modelli motorlar gördüm daha kilometresi 1000 olmamışş.. nerden ne cıkacagını bilemezsin... lütfen hep karamsar yorumlar yapmayalım.. biliyor isen dedigim gibi şurda var burda gördüm bu uyarmı diye sunarsın bende bana uymaz teşekkür ederim derim anlaşırız...
    ne diyeyim kardeş o zaman inşallah bulursun

ama kibar ol arkadaşlara benim canım sıkıldı sen arkadaşlara agresif davranınca

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diyeyim kardeş o zaman inşallah bulursun

ama kibar ol arkadaşlara benim canım sıkıldı sen arkadaşlara agresif davranınca
    ben kaba bir söz söylemedim.. ama kızdım biraz.. neyse sorun yok sonuçta bi motor... yinede kırdım ise özür...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sevgili Efsaneman , eger gercekten bu modelin tutkunu isen , bu antalyadaki ilandaki motor senin icin hayli tatmin edici olacaktir. Bu tip motorlarin hem bitmis , hic oynanmamis tertemiz modelini bulursan , emin ol o kisi senin gibi bir tutkundur zaten sana hayatta satmaz. Insan koleksiyonunu niye satsin? Bu motoru oldugu gibi alacaksin icindeki ask ve tutku ile onu yenileceksin , gerekir ise yurt disindan parcalarini getireceksin ve sonunda sen keyfini sureceksin. Ben sahip oldugum Ducatinin uzerine 4000 Euro harcadim. Halende harciyorum. Bunu satip sonra baska bir ducati alacam onada harcayacam. Eger sorunsuz bitmis bir motor istiyor olsaydim 2010 model alirdim bir ducati bitti gitti Uzun lafin kisasi , bu motorun muzelik halini istiyor isen yurt disindaki sitelere bakacaksin ve umarim zevkin icin yuklu bir odenek ayirmisindir. Yada sen bu motoru alip onu muzelik hale getireceksin.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Silverwing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımda var, satıyor. Elden geçmesi şart ama o haliyle bile 400 cc'lik scooterla yakalayamadım. Çok deli bir makine. 2 zamanlı.
    Motor eğitimi verilirr
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Efsaneman , eger gercekten bu modelin tutkunu isen , bu antalyadaki ilandaki motor senin icin hayli tatmin edici olacaktir. Bu tip motorlarin hem bitmis , hic oynanmamis tertemiz modelini bulursan , emin ol o kisi senin gibi bir tutkundur zaten sana hayatta satmaz. Insan koleksiyonunu niye satsin? Bu motoru oldugu gibi alacaksin icindeki ask ve tutku ile onu yenileceksin , gerekir ise yurt disindan parcalarini getireceksin ve sonunda sen keyfini sureceksin. Ben sahip oldugum Ducatinin uzerine 4000 Euro harcadim. Halende harciyorum. Bunu satip sonra baska bir ducati alacam onada harcayacam. Eger sorunsuz bitmis bir motor istiyor olsaydim 2010 model alirdim bir ducati bitti gitti Uzun lafin kisasi , bu motorun muzelik halini istiyor isen yurt disindaki sitelere bakacaksin ve umarim zevkin icin yuklu bir odenek ayirmisindir. Yada sen bu motoru alip onu muzelik hale getireceksin.
    ya siz anlamak istemiyorsunuz yada ben anlatamıyorum.. size örnek vereyim belki öyle anlarsınız... antalyada bu motordan iki tane var.. nasıl almışlar diye sordum.. sarı olan garaj motoru izmirden almış 2750 orjinal gıcır gıcır.. digeri istanbuldan almış masraflı 1750 2000 gibi bi fiyata.. anlata bildimmi.. bu motorlardan türkiyede zaten toplasan 10 nu geçmez.. benim aradıgım kıyıda köşede bi arıza açmış bozuk veya bi hevesle alınıp binilmemiş veya veya ruhsatta sorun olmuşş.. herşey olabilir yani.. zaten bu motorun piyasasıda yok.. alıcısı zor bir motor nedeni parcası yok... ve modeli cok düşük... umarım anlamışsınızdır...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:22 PM ----------

Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor eğitimi verilirr
    kim veriyo alalım....

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    ilginç motosiklet

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güzel ama tarzım değil... ben daha önce görmedim böyle motor
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    ilk defa gördüğüm bir model ve gerçekten aykırı ve tatlı bi görüntüsü var . inşallah en kısa zamanda kafana göre bi makina bulur ve alırsın
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    [QUOTE=efsaneman;1795875]ya siz anlamak istemiyorsunuz yada ben anlatamıyorum.. size örnek vereyim belki öyle anlarsınız... antalyada bu motordan iki tane var.. nasıl almışlar diye sordum.. sarı olan garaj motoru izmirden almış 2750 orjinal gıcır gıcır.. digeri istanbuldan almış masraflı 1750 2000 gibi bi fiyata.. anlata bildimmi.. bu motorlardan türkiyede zaten toplasan 10 nu geçmez.. benim aradıgım kıyıda köşede bi arıza açmış bozuk veya bi hevesle alınıp binilmemiş veya veya ruhsatta sorun olmuşş.. herşey olabilir yani.. zaten bu motorun piyasasıda yok.. alıcısı zor bir motor nedeni parcası yok... ve modeli cok düşük... umarım anlamışsınızdır...[COLOR="Silver"]

Benim aradigim kiyida kosede kalmis diyorsun toplam 10 gecmez diyorsun , cidden benim yazdigimi okudunmu ? Biraz hizli okudun sanirim , italyan motorlari konusunda beni bilen bilir. Ozur dilerim ya hic tecruben hic yok yada beni yanlis anladin ama ikisinden biri kesin.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa gördüğüm bir model ve gerçekten aykırı ve tatlı bi görüntüsü var . inşallah en kısa zamanda kafana göre bi makina bulur ve alırsın
    inşallah buluruz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:24 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:21 AM ----------

[QUOTE=zeda3000;1795906]
    ya siz anlamak istemiyorsunuz yada ben anlatamıyorum.. size örnek vereyim belki öyle anlarsınız... antalyada bu motordan iki tane var.. nasıl almışlar diye sordum.. sarı olan garaj motoru izmirden almış 2750 orjinal gıcır gıcır.. digeri istanbuldan almış masraflı 1750 2000 gibi bi fiyata.. anlata bildimmi.. bu motorlardan türkiyede zaten toplasan 10 nu geçmez.. benim aradıgım kıyıda köşede bi arıza açmış bozuk veya bi hevesle alınıp binilmemiş veya veya ruhsatta sorun olmuşş.. herşey olabilir yani.. zaten bu motorun piyasasıda yok.. alıcısı zor bir motor nedeni parcası yok... ve modeli cok düşük... umarım anlamışsınızdır...[COLOR="Silver"]

Benim aradigim kiyida kosede kalmis diyorsun toplam 10 gecmez diyorsun , cidden benim yazdigimi okudunmu ? Biraz hizli okudun sanirim , italyan motorlari konusunda beni bilen bilir. Ozur dilerim ya hic tecruben hic yok yada beni yanlis anladin ama ikisinden biri kesin.
    italyan motorlarda beni bilen daha coktur... ömrüm hergün üç beş tane itlayan scooter sökmekle geçiyor... tecrübe de var cok şükür... o zaman sorun sende galiba....

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    yamanjet adlı üyenin profilinde bu motorun resmi var ve motosikletlerinin arasında bu motor ve runner var.İsterseniz o kişiye ulaşıp bilgi alabilirsiniz.
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sayin efsane scooter ile italyan muhendisiligini cozmeni buyuk taktir ediyorum. Sen kendi tecrubeni zaten dile getirdin, ben senin kadar akilli olmadigimdan tum italyan motorlarini Desmo teknolojisinden V road teknolojisine kadar olan tum motor tiplerini race motorundan scooterina kadar olan hepsini ogrenmek ve anlamak icin zamanimi harcadim. Halbuki senin gibi degerli biri gunde uc bes tane scooter sokerek bu isi cozmus. Bende, bendeki sorun ile Turkiyede tek olan bir Ducati modelinin sahibiyim iste. Ben senin isine karismiyim sen cozmussun italyan muhendisligini. Bana musade...

[QUOTE=Emrah.ark;1796790]yamanjet adlı üyenin profilinde bu motorun resmi var ve motosikletlerinin arasında bu motor ve runner var.İsterseniz o kişiye ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

teşekkürler yardımın için.. konuştum o motorlar bana göre degil... motorlar güzel ama ben sade birşey arıyorumm... bulmak zor ama. daha öncede yazdıgım gibi kıyıda köşede varsa falan diye...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 AM ----------

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayin efsane scooter ile italyan muhendisiligini cozmeni buyuk taktir ediyorum. Sen kendi tecrubeni zaten dile getirdin, ben senin kadar akilli olmadigimdan tum italyan motorlarini Desmo teknolojisinden V road teknolojisine kadar olan tum motor tiplerini race motorundan scooterina kadar olan hepsini ogrenmek ve anlamak icin zamanimi harcadim. Halbuki senin gibi degerli biri gunde uc bes tane scooter sokerek bu isi cozmus. Bende, bendeki sorun ile Turkiyede tek olan bir Ducati modelinin sahibiyim iste. Ben senin isine karismiyim sen cozmussun italyan muhendisligini. Bana musade...
    ben sadece italyan scooterlerle ilgileniyorum gerisi benim ilgi alanım degil... burada kim daha iyi motorcu diye yarışmıyoruz.. bu motordan biliyorsan görmüşsen şurada var buradan ulaşabilirsin falan diye yardımcı olursun.. bilmiyorsan boşuna yorum yazmana gerek yok.. başlıktada yazdım zaten.. gören bilen satan varmı die.. anlayan varmı diye yazmadım..

Motosikleti
    italjet dragster 180. gilera runner
    DEMEKKİ NE BİLEN VAR NEDE GÖREN...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 AM ----------

Sayılı motor cok zor bulursun kardeşim... Sana bol şans..

Şenonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı yamanjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DEMEKKİ NE BİLEN VAR NEDE GÖREN...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 AM ----------

Sayılı motor cok zor bulursun kardeşim... Sana bol şans..
    bende seni söylicektim abi şimdi awatarındaki foto aklımda kalmış
    Bahadır Şenonar A rh(+)
    Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.

ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    sevgili efsaneman ilk olarak tavrınız çok rahatsız edici. kimse burada size danışmanlık yapmıyor, herkes bildiğini belkide duyduğunu söylüyor, yanlış bile olsa onları yargılama hakkı vermez. ikincisi motordan anladığınıza ve üzerlerinde çalıştığınıza eminim yalnız merak ettiğim bu kadar motosikletlerle içili dışlı iken ki çok nadir bulunan ve parça desteği olmayan bir motosikleti nasıl temiz bulmaya çalışıyorsunuz? arkadaşların dediği gibi temiz olarak bulabilmenizin tek ihtimali bu motosiklete yada markaya duyulan bir hayranlık olabilir ki o şahıs ne motoru satar, satsa dahi istediğiniz fiyata verir. bu motor alınır, toplanır ve sizin olur. bunun başka açıklaması yok. iyi geceler iyi çalışmalar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler