Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorumdan ayrılıyorum :( bide sorum var

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    arkadaşlar okul nedeni ile bayaa uzağa gidiyorum motorum kalıyor yurtta kalıcam ayrılıyorum özlücemm motorumuda. sorum benim motorun farları parkları motor çalışınca yanıyorr rölantidee düşük yanıyor gaz verdimi yükseliyo arkadaşımın cup kontagı aç lambayı aç yanıyor benimki nasıl öyle olurr.

buda son halii

Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BuKart
    ilk önce geçmiş olsun motorundan ayrıldığın için ancak yazdıklarından bir şey anlamadım
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    BİSAN LİFAN 100CC
    o motorların fabrika cıkışı oyle biz de arkadaşın motorunda denedik değiştiremedik sen değiştirisen bana da söyle bizde değiştirelim
    [B][I]emre[/I][/B]

Aklını başına al motorsuz yapamazsın. at otobüse getir. Yürüyerek okul okunmaz. bak demedi deme. gelirken motorunu da getir

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    oncelikle aynı durumu az da olsa ben de yaşıycam dert ortağınım:( Ama sonunda ölüm yok 15 tatil diyorum geçiyorum. Örttüm üstünü döndüm köyden ben de. Sorunun da akün zayıf gibi geldi bana.Ben mobylette tesisatını aküledim. O bile rolantideyken kısılmıyo artık

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklını başına al motorsuz yapamazsın. at otobüse getir. Yürüyerek okul okunmaz. bak demedi deme. gelirken motorunu da getir
    kardeşimin bir bildiği vardır, boş konuşmaz bizim osmaniyeli...
    diyorsa sebebi vardır
    hayırdır kardeş, motoruna garaj mı bulacan?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    bu olay kanuni tigrina 100 lerde de var gazı verdikçe elektrik güçleniyor farların ışığı dahada artıyor sanırım drek elektriği aküden çekmiyor..diğer modeller elektriği direk aküden alıyor sabit gerilim yani.
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Eğer doğru anladıysam,kontağı çevirdiğinde lambanın yanmamasını,bir düğmeyle yanmasını isityorsun.Ozaman ayrı bir anahtar yapman gerekecek..

Motosikleti
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer doğru anladıysam,kontağı çevirdiğinde lambanın yanmamasını,bir düğmeyle yanmasını isityorsun.Ozaman ayrı bir anahtar yapman gerekecek..
    yok kontağı çeviriyorum hiçbişi yanmıyo sorun zaten o motor çalışınca farları yakıyorum öle yanıyo yani motorun üretiğinden alıyo elektriği bende kontak açıkkende yanmasını istiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:03 AM ----------

valla motoru yollamıyolar yaa osn bi kaç modifiyesi kalmıştıı yarım kaldıı. nese tatilde artık. ya bu fakıuşağına servis varmı orhanbey yurdunun ordan =) yoksa sadece final dershanesinin ordaki kooplarmıı

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kontağı çeviriyorum hiçbişi yanmıyo sorun zaten o motor çalışınca farları yakıyorum öle yanıyo yani motorun üretiğinden alıyo elektriği bende kontak açıkkende yanmasını istiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:03 AM ----------

valla motoru yollamıyolar yaa osn bi kaç modifiyesi kalmıştıı yarım kaldıı. nese tatilde artık. ya bu fakıuşağına servis varmı orhanbey yurdunun ordan =) yoksa sadece final dershanesinin ordaki kooplarmıı
    motorun gözü kör olsun . dolmuş hatlarıyla hiç aram yok finalin önünden var ama mutlaka yurdun önünden de vardır sen bi daha yurdu tarif etsene bana nerde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 AM ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşimin bir bildiği vardır, boş konuşmaz bizim osmaniyeli...
    diyorsa sebebi vardır
    hayırdır kardeş, motoruna garaj mı bulacan?
    Teşekkür ederim abi
    arkadaş Osmaniyeye gelsin garajda yaparız kariyer de

Motosikleti
    iş bankasının ordan gidiliyo ışık mı ne yazıyoo binanın üstünde öle bişi yenii yapılıyodu içi =)

iş bankasının ordan gidiliyo ışık mı ne yazıyoo binanın üstünde öle bişi yenii yapılıyodu içi =)
    işbankasından her yöne dolmuş kalkıyor. sen gel yine bakar buluruz

Motosikleti
    işbankasından her yöne dolmuş kalkıyor. sen gel yine bakar buluruz
    yurttakiler servis var dedi tmm o zaman sorun yok 2 yıla motorumu getiririm belki =) ünivede cupla girip rezil olcak bi cbr falan alsak barii =)

yurttakiler servis var dedi tmm o zaman sorun yok 2 yıla motorumu getiririm belki =) ünivede cupla girip rezil olcak bi cbr falan alsak barii =)
    zaten kampüse 2 tekerlerin girmesi yasak. ama tek teker yaparak girebilirsin

Motosikleti
    zaten kampüse 2 tekerlerin girmesi yasak. ama tek teker yaparak girebilirsin
    nie yasak yaa kapıyamı koyacaz tek teker kaldırıyom bi 4 metre gidiyom yeter heralde =)

kampüsün girişinde güvenliğe bırakılıyor. 4 metre güvenliği geçiş için yeter sana

arkadaşlar okul nedeni ile bayaa uzağa gidiyorum motorum kalıyor yurtta kalıcam ayrılıyorum özlücemm motorumuda. sorum benim motorun farları parkları motor çalışınca yanıyorr rölantidee düşük yanıyor gaz verdimi yükseliyo arkadaşımın cup kontagı aç lambayı aç yanıyor benimki nasıl öyle olurr.

buda son halii

o motorlar şasiye baglı elektronigi,akü sadece marş dinamosu için ve stop lambası için yapman gereken kafa granajını sokup akuye dıerek vereceksın elektıgı,ama benden sana tavsiye onu araba elektronıgınden anlayan bırısıne goster yoksa bı hata yaparsan lambaları kısa devre yapabılırsın

Motosikleti
    Alıntı honda_03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motorlar şasiye baglı elektronigi,akü sadece marş dinamosu için ve stop lambası için yapman gereken kafa granajını sokup akuye dıerek vereceksın elektıgı,ama benden sana tavsiye onu araba elektronıgınden anlayan bırısıne goster yoksa bı hata yaparsan lambaları kısa devre yapabılırsın
    tmm saol dostum ustaya yaptırırım ben onu oluyorsa sorun yok

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısı olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    Allah kavuştursun diyelim
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler