Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

piskolojımız mi sağlam sevgımızmi yada varmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    motosıklet ile kalkıp motosıklet ile yatıyoruz bır cok araç sürücüsünden daha

cok her gun bılgi sahıbı olmak için çaba sarfedıyoruz trafıkte arac sürücüsünden

daha fazla vıraja nasıl gırılırfren nasıl yapılır şu şöyle bu böyle öğrenıp duruyoruz

bellıki cok sevıyoruz haz alıyoruz motosıkletle bırlıkte oluşan dostluklardan da

memnun kalıyoruz bızler otomobıl sahıplerıne göre şanslıyız bu konuda siz hiç

toplanıp otuz yada kırk arabanın bırlıkte dolaştığına şahıt oldunuzmu zaten

olmazda zevki tadı da olmaz ama ya piskolojimiz ne durumda iş icabı hafta

sonu yada işine gıdıp gelen biz motosıklet sürücüleri sabah motosıkletıne

bınerken seyrettiğiniz kaza video larından okuduğunuz gazetelerden gerek

burda steden aldığımız kaza haberleri hemde korkunç kazalar bunlar sızın

duygularınızda nasıl etki yapıyor o kaskı başınıza gecırdiğinizde ogun başınıza

ne geleceğini tahmın bile edmezsınız ama örnekleri zihninizde mevcut yınede

marşa basıp uzuyoruz trafıkte yaşanan saygısızlıklar kuralsızlıklarda cabası

şimdi merak ediyorum pikolojimizmi cok sağlam sevgımızmi cok buyuk bizde

varmı biraz kırıklık coğumuz kaza bıle atlatmış olmasına rahmen iyileşeceği günü

sabırsızlıkla bekler motosıkletının marşına basabılmek için motosohbet ortamı

kurup duygularınızı öğrenmek isterım yoksa hep beraber şeytana mı uyduk

bu gun bir abimizi kastamonuya gönderdik haberi geldi ankara yolundaymış

sanırım otomobılı ile kaza yapıyor ve hakkın rahmetıne kavuşmuş bunu öğrendım

şimdi kader falan mevzusu değilde içinizdeki saydam düşünceleri paylaşırsanız

sevınırım sigara kanser yapıyor ama bıle bile içiyoruz acılımı basit şekılde şu

nıkotein kanımıza işlemiş zehır alışkanlık yapmış kımleri için zor kimileri içinse

bırakması kolay ama fiili bir durum var zehır asker doğuda her gün arazi

taraması yaparken mayına basma tehlıkesi var ama görevi kutsal ölürse

vatan uğruna hemde şehıt olacak bır sürü benzetme yapılabılır bızım pikolojimiz

mi sağlam sevgımız mı buyuk bıraz kırıklık varmı yada var olan ne anlatırmısınız

lütfen bu konu benzeri olabılır belki mederatör arkadaşlar silebılırler teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    46 kez görüntü ama cevap yok ya konuyu sacma buldunuz yada geyık olacak diye yanaşmıyorsunuz bılırım ben sızı sağolun ama daha saçma sarmış konular var tabiii geyık olabılmeye daha musait

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    cevap;kısaca MOTORSİKLET SEVDASI diyebiliriz.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    motosiklet adama her şeyi yaptırır...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Aslında aynı duyguları bende yaşıyorum bazen.

Hatta 1 senelik olan motosiklet sevgimi bu sebeplerden dolayı bir gün bırakacak mıyım diye kendime soruyorum. İnanın ölümden korkum yok, yani ölmekten çok sakat kalmaktan yada bana bir şey olursa eşim, annem, babam, kardeşlerim ne kadar üzülür ne yaparlar diye korkarım.

O yüzden motosiklete her binmemde bunlar aklıma gelir ve içimden "daha dikkatli olmalısın, daha bu işi öğrenmedin" diye telkin ederim kendimi.
    ..::.. GO ..::..

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bunu çoğu motorcu şu şekilde kabul ediyor bu bir hastalık bende katılıyorum,araba vb gibi basit bir ulaşım aracı değil diğerlerinden daha tehlikeli olduğu kesin yaralanma olasılığı yüksek ama vez geçilmez bir zevk,amaçsızca sadece motorumla birlikte olmak için çıkıp tur atıyorum az evvelde onu yaptım,motorsiklet bence birçok şeyden önce geliyor bana özgürlüğümü hissettiriyor psiklojimi düzeltiyor yorgunsam yorgunluğumu alıyor kısacası bağımlılık konusunda nikotinin babası bu
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

yorulmaz50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    garip bir duygu bazen mantıksız zarar verici olduğuna kendimi inandırıyorum ama vaz gecemiyorum
    kazasızz belasız ...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    bazen kazaları ve tehlikesini bildiğimiz halde bindiğimiz için hastalık diye düşünüyorum bazende dünyanın en keyifli aracı olduğunu, belki saçma gelecek ama bana kalırsa kullansada kullanmasada sevsede sevmesede motosiklet her insanın genlerinde var, sebebide atalarımızın vakti zamanında atlara binmeleri, şimdi biz onların çelik olanlarına biniyoruz fark bu

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bırde yıllarını vermiş yada motorsporlarıyla uğraşanlar var uzun gezıler yapan bızım bıle abilerımız diyeceklerımız onların kımbılır başından neler geçmiştır ama hala motosıklet üzerındeler bir motocross la uğraşan arkadaşım ben artık düşmekten gocunmuyorum demişti bana onun durumu farklı tabii
    bırde zaman gectıkce hacım buyutmeye uğraşıyoruz bılınclendıkçe tehlıkeyi dahada mı buyutuyoruz acaba gerci tehlıkenın hacimi yok ama işte bunları hep gençlerımız okusunlar diye konuşuyoruz daha bu gun bırı yuksek hacımlı motorunu satıyordu kaza yapmış geçmiş olsun bırde cocuklarımız kolay elde edıyorlar bızden kaynaklı onlara iyi örnek olmaya calışıyoruz ama daha öncesınde teknıkten önce bu tur konuları okusunlar istıyorum motosıkletı zevklı buluyorlar denızıde zevkli buluyorlar ama boğulurum dıye gırmıyor yada gidebıleceği yere kadar gıdıyor ama anahtarları versen arkasına bakmadan atlayıp motosıklete gıdecek yok abi bunda bir iş var şeytan işi bu

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen kazaları ve tehlikesini bildiğimiz halde bindiğimiz için hastalık diye düşünüyorum bazende dünyanın en keyifli aracı olduğunu, belki saçma gelecek ama bana kalırsa kullansada kullanmasada sevsede sevmesede motosiklet her insanın genlerinde var, sebebide atalarımızın vakti zamanında atlara binmeleri, şimdi biz onların çelik olanlarına biniyoruz fark bu
    Tek kelime ederim...

TUTKU
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kelime ederim...

TUTKU
    Bende sana şunu söylerim BİSKREM

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    hayatta herşey var bu dediklerinde hayatın içinde sinanım
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosıklet ile kalkıp motosıklet ile yatıyoruz bır cok araç sürücüsünden daha

cok her gun bılgi sahıbı olmak için çaba sarfedıyoruz trafıkte arac sürücüsünden

daha fazla vıraja nasıl gırılırfren nasıl yapılır şu şöyle bu böyle öğrenıp duruyoruz

bellıki cok sevıyoruz haz alıyoruz motosıkletle bırlıkte oluşan dostluklardan da

memnun kalıyoruz bızler otomobıl sahıplerıne göre şanslıyız bu konuda siz hiç

toplanıp otuz yada kırk arabanın bırlıkte dolaştığına şahıt oldunuzmu zaten

olmazda zevki tadı da olmaz ama ya piskolojimiz ne durumda iş icabı hafta

sonu yada işine gıdıp gelen biz motosıklet sürücüleri sabah motosıkletıne

bınerken seyrettiğiniz kaza video larından okuduğunuz gazetelerden gerek

burda steden aldığımız kaza haberleri hemde korkunç kazalar bunlar sızın

duygularınızda nasıl etki yapıyor o kaskı başınıza gecırdiğinizde ogun başınıza

ne geleceğini tahmın bile edmezsınız ama örnekleri zihninizde mevcut yınede

marşa basıp uzuyoruz trafıkte yaşanan saygısızlıklar kuralsızlıklarda cabası

şimdi merak ediyorum pikolojimizmi cok sağlam sevgımızmi cok buyuk bizde

varmı biraz kırıklık coğumuz kaza bıle atlatmış olmasına rahmen iyileşeceği günü

sabırsızlıkla bekler motosıkletının marşına basabılmek için motosohbet ortamı

kurup duygularınızı öğrenmek isterım yoksa hep beraber şeytana mı uyduk

bu gun bir abimizi kastamonuya gönderdik haberi geldi ankara yolundaymış

sanırım otomobılı ile kaza yapıyor ve hakkın rahmetıne kavuşmuş bunu öğrendım

şimdi kader falan mevzusu değilde içinizdeki saydam düşünceleri paylaşırsanız

sevınırım sigara kanser yapıyor ama bıle bile içiyoruz acılımı basit şekılde şu

nıkotein kanımıza işlemiş zehır alışkanlık yapmış kımleri için zor kimileri içinse

bırakması kolay ama fiili bir durum var zehır asker doğuda her gün arazi

taraması yaparken mayına basma tehlıkesi var ama görevi kutsal ölürse

vatan uğruna hemde şehıt olacak bır sürü benzetme yapılabılır bızım pikolojimiz

mi sağlam sevgımız mı buyuk bıraz kırıklık varmı yada var olan ne anlatırmısınız

lütfen bu konu benzeri olabılır belki mederatör arkadaşlar silebılırler teşekkür ederim
    bırde yıllarını vermiş yada motorsporlarıyla uğraşanlar var uzun gezıler yapan bızım bıle abilerımız diyeceklerımız onların kımbılır başından neler geçmiştır ama hala motosıklet üzerındeler bir motocross la uğraşan arkadaşım ben artık düşmekten gocunmuyorum demişti bana onun durumu farklı tabii
    bırde zaman gectıkce hacım buyutmeye uğraşıyoruz bılınclendıkçe tehlıkeyi dahada mı buyutuyoruz acaba gerci tehlıkenın hacimi yok ama işte bunları hep gençlerımız okusunlar diye konuşuyoruz daha bu gun bırı yuksek hacımlı motorunu satıyordu kaza yapmış geçmiş olsun bırde cocuklarımız kolay elde edıyorlar bızden kaynaklı onlara iyi örnek olmaya calışıyoruz ama daha öncesınde teknıkten önce bu tur konuları okusunlar istıyorum motosıkletı zevklı buluyorlar denızıde zevkli buluyorlar ama boğulurum dıye gırmıyor yada gidebıleceği yere kadar gıdıyor ama anahtarları versen arkasına bakmadan atlayıp motosıklete gıdecek yok abi bunda bir iş var şeytan işi bu

46 kez görüntü ama cevap yok ya konuyu sacma buldunuz yada geyık olacak diye yanaşmıyorsunuz bılırım ben sızı sağolun ama daha saçma sarmış konular var tabiii geyık olabılmeye daha musait
    Arkadaşımın düşüncelerin çok güzel,takdir ederim

Bu yazı üzerine emek vermişsin ancak,emeğinin çoğunu boşa harcamışsın

Beğenilmek tüm insanların ortak tutkusudur ama sadece "tebrikler+1500" desek sana yararı var mı?Sen bu cevabı ciddiye alır mısın?.

Bak yukarıda üç tane mesajın var
    lakin Türkçe bu kadar mı gayrı ciddi kullanılır?
    Konu Başlığın özensiz ve anlaşılmaz.Ben hala anlayamadım.
    Tüm mesajlarında tek bir noktalama işareti yok.
    Tüm mesajlarında gramer hataları var,
    İmla ve gramer yazılanların doğru anlaşılması içindir.
    Bir nokta,bir virgül bir yazıyı ters yüz eder.Anlamamaya,yanlış anlamaya yol açar.
    Bir kelimenin yanlış yazılması o kelimenin anlamını iyi bilmemekle eşdeğer kabul edilir çoğu zaman
    Psikoloji yerine Piskoloji,pikoloji ,moderatör yerine mederatör,nikotin yerine nikotein yazarsak bu kelimelerin anlamını bilip bilmediğimiz ister istemez sorgulanır
    Buna benzer hataları hepimiz yapıyoruz ama seninki çok dikkat çekici boyutta.
    Bu kadar sağlam bir konuyu bu kadar özensiz yazıya döktüğün için seni kınıyorum ama duygularını,düşüncelerini ve olayları sorgulayış biçimini de takdir ediyorum

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sinan abicim
    şimdi ben çok motoruma binmiyorum malum bi annem bir de erkek kardeşim
    annem babasını motor kazasında kaybettiği için binmemi istemiyor, erkek kardeşimse bayansın sıkıştırırlar diye...
    ama ben her fırsatta çıkmaya çalışıyorum bu hastalık falan degil bence tamamen zevk ve özgürlük
    ne kadar kaza haberi olursa olsun gördüğümüz, izledigimiz motorun üstüne oturup gitmeye başaldıgında benim aklıma herhangi birşey gelmiyor... Korkmuyorum açıkçası...

herşeye ragmen rüzgarı hissetmek, bagırarak konusmak çok güzell

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı AYGÜL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan abicim
    şimdi ben çok motoruma binmiyorum malum bi annem bir de erkek kardeşim
    annem babasını motor kazasında kaybettiği için binmemi istemiyor, erkek kardeşimse bayansın sıkıştırırlar diye...
    ama ben her fırsatta çıkmaya çalışıyorum bu hastalık falan degil bence tamamen zevk ve özgürlük
    ne kadar kaza haberi olursa olsun gördüğümüz, izledigimiz motorun üstüne oturup gitmeye başaldıgında benim aklıma herhangi birşey gelmiyor... Korkmuyorum açıkçası...

herşeye ragmen rüzgarı hissetmek, bagırarak konusmak çok güzell
    Ayni fikirdeyim...Her ne kadar bana kizsalarda Olumden donup 12 unite kan alsamda yasanip anlatilmasi guc bir duygu bu...Tek parmagim sakat kalsada ve halen yuruyemiyor olsamda....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

bkatlav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    motosikleti hiç sevmeyen bir arkadaşım herzaman bana derdi '' Bu dünyada iki tane deli var , biri motorsiklet süren digeri de artçı olan '' ne yapalım tutulduk bir kere bu sevdaya . hiç motora binmeyene bunu ben nasıl açıklarım. onu da bilmiyorum.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Beğenılmek yada teşekkür alabılmek gibi bir kaygım yok.Olmamalı zaten bu stede acılmış onca değişik konu var .Aklımı bu kurcalıyorken sizlerle paylaşayım istedim.Bu fıkırlerın içinden alınacak belki güzel ve hoş motosıklet ile ilgili bilmediğimiz teknık olmayan düşüncelerın yararı olabıleceğini düşündüm .Kaldıki yol yapmış bizden daha cok motosıklet üzerınde olmuş gezıler paylaşmış dostluklar edinmiş insanların daha cok fıkır sahıbı olabıleceğini düşündüm .Senelerce motosıklet dostluğu kurupta bir anda acı haberle karşılaşan ve hala motosıklet kullanmaya devam eden arkadaşlarımızın içindeki herşeye rahmen olanı biteni öğrenmek istedim.Nerden bilirdımki imla kurallarını konunun üstünde olabıleceğini ama yınede düzgün türkçe ile anlatmaya calıştım anlamayan arkadaşlarım varsa özür dilerım.Dıkkat ettiğiniz hususlara önemle dikkat ederim.fakat herkes böyle olmak durumunda değil tabi ,olarak açılan konuları baştan aşağı kontrol etsek herhalde canımız yanar bu nasıl türkçe diye neyse dikkatınızi dikkate alacağım.

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    Alıntı yorulmaz50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garip bir duygu bazen mantıksız zarar verici olduğuna kendimi inandırıyorum ama vaz gecemiyorum
    kesinlikle katılıyorum =)
    facebook ta ne videoLar ızLedım motor kazaLarıyLa iLgiLi... kafası kopanLarmı istersiniz beLinden ikiye böLünmüş insanLarmı istersiniz ama arkadaşında dediği gibi vazgeçiLmiyo =S
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    bu site zaten motosiklet tutkusunu paylaşanların oluşturduğu bir yer
    onun için göze çok batmamış olmalı
    ama içinizdeki bu motosiklet tutkusu için sizi tebrik ediyorum
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Beğenılmek yada teşekkür alabılmek gibi bir kaygım yok.Olmamalı zaten bu stede acılmış onca değişik konu var .Aklımı bu kurcalıyorken sizlerle paylaşayım istedim.Bu fıkırlerın içinden alınacak belki güzel ve hoş motosıklet ile ilgili bilmediğimiz teknık olmayan düşüncelerın yararı olabıleceğini düşündüm .Kaldıki yol yapmış bizden daha cok motosıklet üzerınde olmuş gezıler paylaşmış dostluklar edinmiş insanların daha cok fıkır sahıbı olabıleceğini düşündüm .Senelerce motosıklet dostluğu kurupta bir anda acı haberle karşılaşan ve hala motosıklet kullanmaya devam eden arkadaşlarımızın içindeki herşeye rahmen olanı biteni öğrenmek istedim.Nerden bilirdımki imla kurallarını konunun üstünde olabıleceğini ama yınede düzgün türkçe ile anlatmaya calıştım anlamayan arkadaşlarım varsa özür dilerım.Dıkkat ettiğiniz hususlara önemle dikkat ederim.fakat herkes böyle olmak durumunda değil tabi ,olarak açılan konuları baştan aşağı kontrol etsek herhalde canımız yanar bu nasıl türkçe diye neyse dikkatınızi dikkate alacağım.
    İmla kuralları konunun üzerinde değildir,Esas olan konudur ama konuyu doğru olarak ifade etmezsen çaban boşa gider.
    Motorcu dili kullanalım biraz
    Konu; motorun şasesinin yapıldığı metal ise imla kuralları da şaşenin şekli,işçilik biçimidir.
    En sağlam metalden en özensiz işçilikle ve kuralsızca şaseyi yaparsan ürettiğin anlamsız bir metal yığını olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler