Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

piskolojımız mi sağlam sevgımızmi yada varmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmla kuralları konunun üzerinde değildir,Esas olan konudur ama konuyu doğru olarak ifade etmezsen çaban boşa gider.
    Motorcu dili kullanalım biraz
    Konu; motorun şasesinin yapıldığı metal ise imla kuralları da şaşenin şekli,işçilik biçimidir.
    En sağlam metalden en özensiz işçilikle ve kuralsızca şaseyi yaparsan ürettiğin anlamsız bir metal yığını olur.
    motorcu dılıyle o zaman benım bu yazdıklarım çin malı motosıklet gıbı yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    çok tehlikeli olduğunu bilsemde,toplumdan sürekli olumsuz telkinler alsamda,ben motorcuyum bu benim yaşam biçimim, artık motosiklet benim bir parçam.
    çokmu cesaretliyim,yoksa aptalmıyım bilmiyorum..ama bildiğim bişey varsa ihtiyarlayıp elden ayaktan düşene kadar motor sürmeye devam edicem. çünkü bu geçici bir heves değil biliyorum .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcu dılıyle o zaman benım bu yazdıklarım çin malı motosıklet gıbı yani
    onların çoğunda imla kuralları tamam,konu zayıf.
    Şunun fabrikasyon hali gibi.

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    sevgi aşk tutku nefret hepsi bir arada karmaşık bir şey motosiklet sevdası nasıl dim anlatılmaz yaşanır tekerin her döndüğünde rüzgara karşı durduğunda azda olsa mutlu olabiliyosan diyecek başka bişey yok benim için sözün bittiği yer
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgi aşk tutku nefret hepsi bir arada karmaşık bir şey motosiklet sevdası nasıl dim anlatılmaz yaşanır tekerin her döndüğünde rüzgara karşı durduğunda azda olsa mutlu olabiliyosan diyecek başka bişey yok benim için sözün bittiği yer
    evet sözün bittiği yer

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    mrb, kimsenin cevap yazmamasına şaşırmaman gerekir. inan ki pek çok insan öyle derinden hisseder ki bazı şeyleri ama anlatamaz. anlatabilenler yazar, daha iyi anlatabnlar yazar olur. anlatamıyanlar anlatabilenleri okur veya dinler ve "işte ben" der.
    ben de buna benzer bir şey yazmıştım bir zamanlar. oku istersen, arkadaşlar değer bulup dergimize taşımışlardı;

http://www.motoaktuel.com/blog/index...ilk-surusmeler

bu da site linki;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...urusmeler.html

bu da gezisi

http://www.motosiklet.net/forum/etki...iksiz-yol.html

yani diyeceğim şu ki, YALNIZ DEĞİL"İZ"
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    yürekce emeğine sağlık sonuna kadar okudum
    demekki her motosıklet sürücüsü rüzgarı hıssettiği kadar bu duygularıda hissedıyor şimdi başlık yerini buldu sanırım piskolojimiz sağlam sevgımız sağlam kırıklık ee bıraz oda var bılakis bende teşekkür ederım

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Sevgilimden ayrıldığım da kendimi motoruma attım,biraz dar sokaklarda olur olmaz yerlerde hız yaptım o an hiç bişeeyi düşünmedim terapi gibi geldi bana bence motosiklet sevdası bu

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Kasım 2007 de küçük bir kaza atlattığım halde bir hafta içinde tekrar sürüş yapmaya başladım. Yolda herhangi bir tehlike yaşasam bile birkaç dk. içinde tekrar yola çıkıyorum bu tutkudan da öte birşey sanki.

Çevremdekiler sürekli bana "arabaya geç motoru bırak" diye telkinde bulunuyorlar ama umurumda değil psikolojimde sağlam sevgimde tam ve hiç bitmeyeceğe benziyor.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasım 2007 de küçük bir kaza atlattığım halde bir hafta içinde tekrar sürüş yapmaya başladım. Yolda herhangi bir tehlike yaşasam bile birkaç dk. içinde tekrar yola çıkıyorum bu tutkudan da öte birşey sanki.

Çevremdekiler sürekli bana "arabaya geç motoru bırak" diye telkinde bulunuyorlar ama umurumda değil psikolojimde sağlam sevgimde tam ve hiç bitmeyeceğe benziyor.
    bende sağ kolum alcıda motosıklete bınmiştım alçılı doktora gitmiştim sökmeleri için söktuler kolum desteksız cansız bir haldeydi dedim doktora sen alçıyı tekrar tak yoksa ben gıdemem dedım çünkü motosıklet ile geldım dedım tekrar alcıyı kestıkleri yerden taktılar iple bağladılar evıme öyle gelebıldım

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    nasılsa bigün öleceğiz
    bari ölümümz motr yuzunden olsun

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    3 yildir motosiklet kullaniyorum . Neredeyse hergun kazalar duyoyrum dinliyorum. Motora her binisimde bir onceki gun binmemek icin soz vermis oluyorum . Ilgin birsey

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sağ kolum alcıda motosıklete bınmiştım alçılı doktora gitmiştim sökmeleri için söktuler kolum desteksız cansız bir haldeydi dedim doktora sen alçıyı tekrar tak yoksa ben gıdemem dedım çünkü motosıklet ile geldım dedım tekrar alcıyı kestıkleri yerden taktılar iple bağladılar evıme öyle gelebıldım

harikasın =) =) =)
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Bu içimizdeki adrenalin ve heycanla karışmış içine aşırı derecede sevda aşılanmış birazda kırık parçalarımız içine eklenmiş ve böyle bir duygu oluşmuş.

Nikotin,kafein v.b bunlar fiziksel bağımlılık yapan şeyler ama motor duygusal bağımlılık yapıyor.( ayrıca biz şeytana deil şeytan bize uymuş xD).

Bi düşünün fiziksel ve duygusal bağımlılık arasındaki farkı. Siz sigarayı bıraka bilirsiniz bi takım tedaviler ile alkolu hatta uyuşturucuyuda bırakabilirsiniz.

Peki ya o çok güçlü bağlarla bağlanmış sevgilinizi,eşinizi ailenizden bi insanı sevmekten vazgeçebilirmisiniz?

Cevap vereyim tabiki HAYIR ve bunun tedaviside yoktur. İşte aradaki fark bu motora öyle bir duygusal bağla bağlanmışız,bizde okadar çok bağımlılık yapmışki uğrunda bazen olmeyi bile göze alabiliyoruz.

emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgimiz sağlam.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı bballa23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu içimizdeki adrenalin ve heycanla karışmış içine aşırı derecede sevda aşılanmış birazda kırık parçalarımız içine eklenmiş ve böyle bir duygu oluşmuş.

Nikotin,kafein v.b bunlar fiziksel bağımlılık yapan şeyler ama motor duygusal bağımlılık yapıyor.( ayrıca biz şeytana deil şeytan bize uymuş xD).

Bi düşünün fiziksel ve duygusal bağımlılık arasındaki farkı. Siz sigarayı bıraka bilirsiniz bi takım tedaviler ile alkolu hatta uyuşturucuyuda bırakabilirsiniz.

Peki ya o çok güçlü bağlarla bağlanmış sevgilinizi,eşinizi ailenizden bi insanı sevmekten vazgeçebilirmisiniz?

Cevap vereyim tabiki HAYIR ve bunun tedaviside yoktur. İşte aradaki fark bu motora öyle bir duygusal bağla bağlanmışız,bizde okadar çok bağımlılık yapmışki uğrunda bazen olmeyi bile göze alabiliyoruz.

teşekkür ederim cok hoşuma gıtti

Rica ederim askon abi işte bak boyle konulara yaramaz topik dienler var ama insan en bilinçli düşüncelerini bu şekilde aktarıyor foruma...

Tekrar sevgilerimle BURAK....

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bır arkadaşımız var kararsız belki bu konuda yazılanları okursa fıkri olur düşüncesi ile güncel olsun istedım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler