Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bisiklet kullanmadan motosiklet kullanan varmı? :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Vay gerçekten güzel bir konuya değinilmiş zamanında... Bende bisiklet kullanılmadan motor öğrenmek zor olur diyenlerdenim... ilk' önce bisiklet sonra motor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    az düşüp kalkmadık bisiklette ama çok şükür 5000 km dir motorumdan düşmedim, Allah kaza bela vermesin..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben bisiklet binmeden mobilet sürmesini öğrendim. Elimizdekiyle idare ettik. Yaş 10 du.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende yazam bariii burda başka konulara yazdım farklılık gösterebilir hatırladığım kadar yazmaya çalışıyorum babamdan bisiklet istedim almadı dedeme söyledim babama ööyt git torunuma bisiklet al dedi emir büyük yerden tekirdağ-sultanköyden istanbul sirkeciye geldik ama bisiklet 2200 tl idi (1974-1975 gibi) tabi çok para babam şöyle bir gezdirdi beni çelik montajın bayisinde markası velosolex motor ön tekerleğin üstünde önden çekili moped 1700 tl ye aldı ilk bisikletimde motorumda oydu ilk zamanlar korkudan elime alıp gezdirdim binemedim bir kaç ay sonra motoru çalıştırmadan bisiklet şeklinde düz ve bayır aşağı yerlerde kullandım çünkü bayırı çıkmaya gücüm yetmiyordu sonra babam halime acıdı ki motorla bayırlarda cebelleşiyorum çalıştırıp verdi sonrasında millet bisiklet bulamazken ben mopetle geziyordum ey gidi çocukluğum be

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler